Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???  (Przeczytany 3019 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« : 2012-07-20, 19:49 »
Nie wiem czy w dobry dział wstawiam temat jeśli nie to z góry przepraszam :)
 Natknęłam się dzisiaj w internecie na temat Pustej Miski ( dla niezorientowanych strona na której dzięki kliknięciom i wyświetlaniu reklam są zbierane środki pieniężne, które mają trafiać na konto schroniska  bodajże krakowskiego)
 Jak w przypadku wielu tego typu akcjach pojawiły się negatywne opinie, że wszystko to kłamstwo a większość pieniędzy trafia na prywatne konto i jeśli jakaś kwota trafia do schroniska to nie jest tak duża jak organizatorzy akcji podają. Są też zwolennicy, którzy twierdzą ,że dzwonili do Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami i tam dowiedzieli się, że pieniążki faktycznie wpływają.
Co wy myślicie na ten temat?? Ja osobiście dziennie w pustą miskę klikam wyszłam z założenia, że i tak nic mnie to nie kosztuje a może akurat faktycznie pomaga , zresztą robię to w dobrej wierze a jeśli ktoś to wykorzystuje to raczej on powinien się wstydzić   :roll:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« Odpowiedź #1 : 2012-07-21, 09:09 »
Ja też klikam z nadzieją, że pomagam zwierzętom, a nie cwaniakom... :roll: Najlepiej byłoby poprosić o sprawdzenie na miejscu, czyli w krakowskim schronie, jak sprawa wygląda. Ale nie przez telefon i nie zadowolić się info, że "pieniążki wpływają", tylko bardziej konkretnie, ile w jakim czasie... I porównać z tym, co piszą organizatorzy. Oni pewnie też chcą zarobić, jeśli tylko podział zysków jest sensowny, to czemu nie... Może jacyś wolontariusze z tamtejszego schrona mogliby zasięgnąć języka?
Zapisane
IBDG Wrocław

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Odp: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« Odpowiedź #2 : 2012-07-21, 11:53 »
Podobno przynajmniej tak wyczytałam na internecie na temat tej akcji, że informacji należy zasięgać własnie w Krakowskim Towarzystwie Opieki Nad Zwierzętami bo pieniążki bezpośredni przechodzą przez ich ręce a dopiero potem do schroniska. Ale w schronisku musi być jakaś osoba odpowiedzialna za gospodarowanie wydatkami i ona taką wiedzę powinna mieć.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« Odpowiedz #2 : 2012-07-21, 11:53 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« Odpowiedź #3 : 2012-07-23, 10:20 »
Ja do Krakowa mam za daleko ;) ale jakby ktoś stamtąd miał czas i zbadał sprawę...
Zapisane
IBDG Wrocław

feniks

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 4
Odp: Co myślicie o Akcji Pusta Miska???
« Odpowiedź #4 : 2012-09-25, 08:43 »
Wydaje mi się że wszystkie tego typu akcje jak Pusta Miska są potrzebne, nie tylko z tego powodu żeby przyczynić się do dokarmiania piesków, ale ogólnie dla zwrócenia uwagi na fakt że istnieje taki problem i że niewiele trzeba by móc zrobić coś dobrego dla naszych małych przyjaciół - jeśli już nie możemy ich adoptować
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 24 zapytaniami.