Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Olimpady przedmitowe  (Przeczytany 3139 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ripper768

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« : 2004-12-10, 16:27 »
Jak co roku oragmnizowane sa przez MEN olimpiady przedmiotowe. Niech kazdy (ktory bral w nich udzial) napisze z jakiego przedmiotu/przedmiotow pisal/a i czy dostal sie dalej. Ja np. pisalem z jez. polskiego  (niestety nie udalo mi sie dostac dalej), chemia (tutaj wyszedlem z 2 miejsca) matematyka (tutaj napisalem najlepiej ze szkoly :D), oraz jez. angielski (odpadlem na etapie ustnym :/).
Zapisane

kasia

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #1 : 2004-12-10, 16:56 »
Jesteś w trzeciej gimnazjum, o ile dobrze pamietam...
To były czasy, startowąło się praktycznie we wszystkich olimpiadach  ;)
W 3 gimn, pamietam, że startowałam w: matmie, fizyce, chemii, biologii, polskim, niemieckim. Do tego masy innych konkursów... To były czasy...  :wink:

Teraz (maturalna) tylko w biologię i niemiecki się bawię. Przeszłam własnie do drugiego etapu z moją praca o motylkach ;).
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #2 : 2004-12-10, 17:56 »
Oj jeny... Ja tez trzecia Gim. Bralam udzial w wielu (matma, chemia, fizyka, polski, historia, angielski) ale dostalam sie tylko z fizyki do wojewodzkiego, zobacze co dalej....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olimpady przedmitowe
« Odpowiedz #2 : 2004-12-10, 17:56 »

Wiedźma

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #3 : 2004-12-10, 18:27 »
Ja bralam udzial w podstawowce ;)
W szostej klasie z geografii - nasz wychowawczyni byla geograficzka i pol naszej klasy startowalo. Tematem przwodnim bylo 500- lecie odkrycia Ameryki przez Kolumba. Przeszlam do II etapu, ale dalej juz nie ;)
A w osmej klasie startowalam z polskiego - sytuacja identyczna jak ta z szostej klasy - wychowawczyni polonistka, pol klasy startowalo, przeszlam do II etapu.
Ale to byly tylko starty dla rozrywki.
Natomiast zawsze marzylam o biologii i w osmej klasie wystartowalam (jako jedyna z naszej szkoly) - dotarlam do konca zajmujac II msc.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #4 : 2004-12-10, 20:07 »
Ja w tym roku startowałam z polskiego i z bilogii...strasznie wysoki poziom...jestem w 2 klasie gimnazjum...Ani z jednego ani z drugiego nie przeszłam dalej :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Willie

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #5 : 2004-12-10, 20:34 »
Ja na żadnej nie byłam :lol: , ale w tym roku chcę iść na astronomiczną  :wink:
Zapisane

osator

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #6 : 2004-12-10, 20:39 »
JA biore udzial w konkursach ale tylko z j.polskiego i angielskiego;]]z innych nawet nie probuje
Zapisane

Raven

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #7 : 2004-12-10, 20:42 »
Ja brałam udział w 3 gimnazjum z biologii, ale osobą, która przeszła dalej był chłopak, który pisał w domu...  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #8 : 2004-12-10, 20:44 »
Przypomnialo mi sie, ze w szostej klasie zajelam 5 miejsce  w Ogolnopolskim Konkursie Ortograficznym ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olimpady przedmitowe
« Odpowiedz #8 : 2004-12-10, 20:44 »

Jaśka

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #9 : 2004-12-10, 22:37 »
a ja brałam udzieł w olimpiadzie geograficznej i przeszłam do II etapu. Ale jak mi potem nie poszło to baba od geografii sie na mnie uwziela :?  I wiecej nie biore udzialu (ci nauczyciele to czasem na serio sa dziwni :? )
Cytat: KITTY
ale osobą, która przeszła dalej był chłopak, który pisał w domu...  :cry:  :cry:  :cry:

Jak to w domu??? :?:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #10 : 2004-12-10, 22:54 »
a ja ... byłam na konkursie ,w którym z koleżanką z klasy reprezentowałam szkołę (i kilkoma osobami z innej klasy)
z języka polskiego ,w trzeciej klasie na dyktandzie :mrgreen: :P
Zapisane
-

Agata:)

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #11 : 2004-12-11, 08:39 »
Bylam tez na zawodach plywackich :P Ale sie nie dostalam (hehehe) dalej
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #12 : 2004-12-11, 08:57 »
Agata:) Jak chcesz pogadac o osiagnieciach sportowych to zaloz temat> Tutaj rozmawia sie o olipiadach przedmiotowych :)

koniulka ja pisalem z polskiego i byla nawet latwa ale u nas w  szkole sa prawdziwe mozgi humanistyczne. Jedna dziewczyna miala maximum punktow wiec sama widzisz. Z biologi nie pisalem bo mam 5 tylko i wylacznie dzieki koledze ktory siedzi ze mna w lawce :P
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #13 : 2004-12-11, 11:42 »
Nie chce o tym gadac, Ripper
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #14 : 2004-12-11, 11:47 »
hmm ja się dostałam w 2 klasie gimn do drugiego etapu biologicznego( jako pierwsza w szkole dokonałam cudo, żeby w drugiej klasie przejsc) no i potem w 3 przeszłam ale to tyle :P
konkursy ortograficzne rejonowe w 6 klasie i 3 gimnazjum drugie miejsce za każdym razem :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olimpady przedmitowe
« Odpowiedz #14 : 2004-12-11, 11:47 »

Ax

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #15 : 2004-12-11, 13:49 »
Cytat: yashima00
a ja ... byłam na konkursie ,w którym z koleżanką z klasy reprezentowałam szkołę (i kilkoma osobami z innej klasy)
z języka polskiego ,w trzeciej klasie na dyktandzie :mrgreen: :P

ja też ;) dokładniej to był konkurs ortgraficzny i zostałam wicemistrzem ortografii w Rzeszowie  ;)
Zapisane

Blackall

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #16 : 2004-12-11, 19:28 »
Pisałem z Ang ale słabo poszlo no i z Majcy, ale coś mnie oczukali. Zrobilem trzy zadania, w tym jedno na 5 pkt i je mam dobrze a wyszedl mi wynik 4 pkt... dziwne.. moja nauczycielka ma to sprawdzic :)
Zapisane

mili

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #17 : 2004-12-11, 21:18 »
brałam udział z angielskiego, biologii i polskiego, przeszłam dalej z biologii (II miejsce w szkole) i prawdopodobnie z angielskiego (III miejsce w szkole)
na ten biologii strasznie mi zalezalo... i uff... udało sie naszczecie :)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #18 : 2004-12-12, 23:25 »
Ja brałam udział w olimpiadach przedmiotowych jeszcze w liceum. I zawsze były to olimpiady matematyczne. Dochodziłam w nich zawsze daleko, ale nigdy tak daleko jakbym chciała :). Ale moje osiągnięcia dały mi trochę punktów przy składaniu papierków na uczelnie po maturze. Opłacało się :)!
Zapisane

Flaś

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #19 : 2004-12-13, 18:47 »
Ja w etapie szkolnym byłam 3 sw szkole z polaka. I jako jedyna miałam w interpretacji wiersza 10/10 :D

Piotrze vel. Ripperze odezwał byś się czasem do "obozowej miłości" :lol:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #20 : 2004-12-14, 07:09 »
Dobrze FlashQ odezwe sie napewno :)

"Obozowa milosc" dobre <rotfl>

FlashQ gratuluje osiagniec z j.polskiego ;p :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Olimpady przedmitowe
« Odpowiedz #20 : 2004-12-14, 07:09 »

Flaś

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #21 : 2004-12-16, 14:25 »
A nie? :lol:
Fajnie było :D
GG: 5916025 :wink:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #22 : 2004-12-16, 15:09 »
FlashQ no dobrze niech bedzie ze bylas moja obozowa moloscia :) HaHaHa
A nie powiem fajnie bylo tylko nei wyjasnilas mi jednej rzeczy, mam nadizeje ze na GyGy wszystko obgadamy ;)

Pozdro i buziaki ;* ;*
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Olimpady przedmitowe
« Odpowiedź #23 : 2004-12-16, 16:47 »
A jaki temat pisaliście na olimpiadzie z polskiego? Ja ten z fragmentem piosenki Soyki :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 27 zapytaniami.