Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy rasowe za darmo!!!

<< < (3/8) > >>

???:
Jak kogoś nie stać kupić pieska za 2000 to czas pomyśleć o takim na jakiego mnie stać.Bardzo podobają mi się auta czerwone BMV I KONIECZNIE NOWE O JAK NAJMNIEJSZYM PRZEBIEGU NA LICZNIKU.Może ma ktoś do oddania byłabym bardzo wdzięczna. :lol:  :lol:  :lol: Ludzie dorośli a naiwni,nie stać kupić pieska a ktoś ma zrezygnować z zapłaty i to sporej.Hodowca po to rozmnaża pieski żeby zarobić i mam nadzieję że nie przysłania to dobra pieska .A te ogłoszenia to są wręcz dla k.....-Przyjmę pieska wyłącznie rasowego do 3 miesięcy ,nie koniecznie z rodowodem najlepiej yorka .Zgadzam się że jest coraz więcej ogłoszeń o rasowych pieskach,to proszę dawać domy tym piechom a nie wyprzedzać czasu i stawiać warunki jaki ma być .Można spokojnie wybrać cudo już bezdiomne.

ilia:
Tacy już są ludzie, albo to objaw ich skąpości, albo nieświadomości cen, ale to drugie jest mało prawdopodobne :), więc za nich 8)

EWASARA:
Chyba to pierwsze ,może niewiedzą ile dokładnie piesek może akt.kosztować ale że jest drogi to napewno wiedzą skoro twierdzą że ich nie stać.

emyla:
po co wogle takie ogloszenia  :twisted:

Mlody:
Angevelinka,  to sie wszystko tak ustala z hodowca by nie zabral potem doga ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona