Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: hubertus  (Przeczytany 5275 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
hubertus
« : 2004-10-06, 15:39 »
Ostatni raz jezdzilam w lipcu  :oops:  a teraz dziewczyny chca mnie namowic na hubertusa. Ja sama nie wiem... nie wiem jak to wyglada na zywo i mam pewne obawy.
Jakie trzeba miec opanowane umiejetnosci aby bezpiecznie gonic? ;)

na hubertusa pewnie i tak pojade przynajmniej popatrzec ale szczerze mowiac to boje sie startowac


Czy mozecie powiedziec mi cos na ten temat,
dziex i pozdro  :wink:
Zapisane

Ritka

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #1 : 2004-10-06, 15:44 »
mam wrażenie, że żeby startować na Hubercie trzeba mieć 100% panowanie nad koniem w galopie. Potrafić skręcać, zatrzymywać sie. Opanować spłoszonego konia. Na hubercie jest atmosfera podniecenia, konie sie wyrywają.

Jeśli sądzisz, że panujesz nad koniem na tyle, by sie ścigać to jedź.
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
hubertus
« Odpowiedź #2 : 2004-10-06, 16:24 »
dokładnie, musisz miec pewność że w czasie szaleńczego często galopu opanujesz konia bo w takich sytuacjach koń nei myśli o tobie tylko najczęściej że wokół szaleją i się ścigają jego pobratymcy...i jemu taka atmosfera rywalizacji też bardzo się udziela, musisz się przygotować na to że przy próbie przytrzymania konia a czasem nawet ot tak poprostu w czasie galopu koń może zacząć strzelać baranki i musisz mieć tą pewność że będziesz umiała się zachować i opanować konia nie spadając z niego bo w tym momencie jesteście zagrożeniem nie tylko dla siebie ale i dla całej reszty uczestników, musisz mieć pewność że szybko jesteś w stanie z pełnego galopu się zatrzymać i bez problemu skręcisz konia nie taranując nikogo z oglądających i ścigających się, a najróżniejsze rzeczy się wydarzają na takich hubertach......
http://www.pbase.com/koniki/image/22638487

Forum Zwierzaki

hubertus
« Odpowiedz #2 : 2004-10-06, 16:24 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #3 : 2004-10-06, 21:34 »
oua ale klin  :shock:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #4 : 2004-10-06, 21:37 »
auaaaaaaa
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
hubertus
« Odpowiedź #5 : 2004-10-06, 22:01 »
..musiało boleć... :lol:
Zapisane

kfiatek

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #6 : 2004-10-06, 22:45 »
napenwo.. i koni i jeźdźca...
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #7 : 2004-10-06, 23:06 »
Biedny konik...faciu też (nóżka). Ale chyba dał radę :)
Zapisane

Kamelia

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #8 : 2004-10-07, 17:13 »
superowe zdjęcie - ja przyłaczam sie do tego co mówi k_cian i ritka
Zapisane

Forum Zwierzaki

hubertus
« Odpowiedz #8 : 2004-10-07, 17:13 »

Alii

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #9 : 2004-10-07, 17:21 »
Zdjęcie jest super profesjonalne :P ale biedny konik i jezdziec :( Ritka najpierw namawaisz mnie na huberta, a terz straszysz :P Co ja z tobą mam :P Ciekawe czy pozwolą mi jechać :?:
Zapisane

Emilka

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #10 : 2004-10-07, 19:47 »
a ja nie wiem co mam zrobic :(
nie wiem czy czuje sie na silach :(

Hubert juz w ta sobote, mam juz nawet prawie caly stroj ;) musialabym juz jutro jechac i troche pocwiczyc. Nie wiem co mam robic!!!  :cry:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
hubertus
« Odpowiedź #11 : 2004-10-07, 19:57 »
wiesz, upadki zdarzają się każdemu i problemy z koniem....tak jak widać na zdjęciu zdarzył się np osobie bardzo doświadczonej  która rokrocznie jest lisem, rokrocznie łapie lisa i skutecznie ucieka przed pościgiem....więc naprawdę trzeba się zastanowić, mozecie zrobić sobie próbny bieg taki ze znajomymi i się rpzekonasz czy zapanujesz nad kon iem i uda ci się nim powodować, jeżeli bez najmniejszych problemów to pewnie będzie ok - tylko weź pod uwagę że tak czy siak koniebędą bardziej nabuzowane i podminowane na prawdziwym hubercie niż na takim małuym własnym sciganku

martaska

  • Gość
hubertus
« Odpowiedź #12 : 2004-10-07, 20:40 »
Rób jak uważasz jeżeli sie boisz i jedziesz na siłe to lepiej nie jeźdz.DOstaniesz nerwicy żoładka.Ja kiedys pojechałam w teren nad jezioro z przymusem bo chciałam sie przestac bac,bardziej sie denerwowałam i kon to czuł i był coraz bardziej nerowoy wtedy ja sie bardziej denerowowłam a jak ja byłam bardzije to i koń i tak dalej i tak dalej w kólko.
Dlatego mówie jezli uważasz ze dasz rade zapanowac jak pisaly wczesniej dziewczyny jezdz
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
hubertus
« Odpowiedź #13 : 2004-10-09, 21:14 »
Emilka? I jak z tym Hubertem?
A zdjęcie zajefajne :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 26 zapytaniami.