Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Royal Canin  (Przeczytany 30145 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosa

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #60 : 2003-04-13, 08:11 »
Sylwia bylam wczoraj na miescie i rozgladnelam sie za royalem. Mozna go kupic w "Pirani' na Rayskiego. W ulice wchodzisz od pl. Grunwaldzkiego. Za 2kg. zaplacisz 55zł, a za 0,5 ok. 16zł.,ale babka akurat nie miala to nie mogła powiedziec na pewno. Drugi sklep w ktorym byłam to "Husky"jest na odcinu pomiedzy pl.Kosciuszki a "Turzynem" w ciagu po lewej stronie. Tam royala masz po 28zł/ kg... :wink:  ;)
Zapisane

kavainka

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #61 : 2006-02-02, 11:58 »
dostalam probki karmy royal canin
MAXI BABYDOG - from weaning up to 5 months (dogs 26-44kg) (srebrna)
MINI ADULT - over 10 months (dogs 1-10kg) (zielnona)
DACHSHUND teckel-dashond-tax - over 10 months (brązowa)
i OBESITY dp 34 (zielono granatowa)

mam tego dosyc sporo i nie wiem jak jej to podawac. (Nuka jest sredniakiem i ma niewiele ponad rok)

poza tym - ta ostatnia z tego co wyczytalam jest na odchudzanie ?? to chyba nie powinnam jej tego dawac?

i jeszcze jedno czy ktos wie jak zarejestrowac sie na stronie royal canin www.royal-canin.pl ?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #62 : 2006-02-03, 09:14 »
po pierwsze odchudzający możesz podać tylko i wyłącznie kiedy pies ma więcej wagi niż powinien, ale po jednej próbce nic nie powinno być ;)

moim zdaniem możesz podać jej te wszystkie próbki, nic jej nie będzie, też dostawałam różne próbki i jest spoko :mrgreen: sama karmie od około miesiąca royalem (tata kupił worek karmy 18kg) nie wiem czy mam racje co do próbek, ale niech inni sie wypowiedzą też...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Royal Canin
« Odpowiedz #62 : 2006-02-03, 09:14 »

Nanami

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #63 : 2006-02-03, 12:00 »
Wykorzystaj jako smakołyki, a takie niewielkie dawki jej nie zaszkodza, chyba ze ma b. wrazliwy zołądek i wtedy to sie moze skonczyc biegunka.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #64 : 2006-02-03, 15:33 »
MAXI BABYDOG - from weaning up to 5 months (dogs 26-44kg) (srebrna Dla szczeniaków do 5 miesiaca - duze rasy.
MINI ADULT - over 10 months (dogs 1-10kg) (zielnona) - rasy miniaturowe
DACHSHUND teckel-dashond-tax - over 10 months (brązowa) - jamniki
i OBESITY dp 34 (zielono granatowa) - dla otyłych

skoro to sa próbki to tak jak napisała nanami - jako smakołyki.  gdybys miała trzymać się tego co napisane - to musiałabyś próbki pooddwawać, albo wywalić - bo dla średniaka mającego nieco ponad rok żadna się "nie nadaje" (w każdym razie nie na karmienie na dłuższą metę)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kavainka

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #65 : 2006-02-20, 09:52 »
skoro to sa próbki to tak jak napisała nanami - jako smakołyki. gdybys miała trzymać się tego co napisane - to musiałaby¶ próbki pooddwawać, albo wywalić - bo dla ¶redniaka maj±cego nieco ponad rok żadna się "nie nadaje" (w każdym razie nie na karmienie na dłuższ± metę)

... ja mam tego ze trzy katrony...

a gdybym chciala kupic Nuce karme z Royala to jaki rodzaj byłby dla niej najlepszy?


Data wysłania: 2006-02-08, 10:29
niech mi ktos podpowie bardziej ufam wam niz sprzedawcom w sklepie  ;)
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #66 : 2006-02-20, 13:31 »
jesli chodzi o probki to mozesz mieszac po kilka kulek z jedzeniem ktory podajesz normalnie (co dajesz?)

po 2 u mnie royal sie nie sprawdzil..pies sie lizal po lapach,siersc byla matowa
sama musisz zobaczyc czy twojemu psu ta karma odpowiada
a najlepiej jakbys napisala maila do royala..napiszesz im jakiego masz psa i wtedy ci wysla probki odpowieniego rodzaju i doradza czym karmic.
a potem kupisz w sklepie np 3 kg opakowanie i zobaczysz jak pies to toleruje
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

kavainka

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #67 : 2006-02-20, 16:10 »
jesli chodzi o probki to mozesz mieszac po kilka kulek z jedzeniem ktory podajesz normalnie (co dajesz?)

normalnie purina dog chow junior
a od jakiegos czasu daje jej te probki royala

dzieki CUCCIOLA napisze do nich mam nadz ze odpowiedza. tych karm jest tak duzy wybor..

a w ogole zauwazylam ze jak jadla tylko purine nie miala problemu z .. nieswiezym oddechem. teraz kiedy podaje jej te probki nieciekawie jej leci z pyszczka. moze dlatego ze te granulki sa bardzo drobne i ona raczej tego nie gryzie.
musze przyznac ze sierc ma ladniejsza.
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #68 : 2006-02-20, 18:09 »
napisz maila do royala okresl jaki to pies czy duzy,sredni i w jakim wieku.
a oddech watpie zeby zalezal od tego ze nie gryzie kulek.
napisz mi co to za pies i w jakim jest wieku to ci moze doradze jaka karma royala jest odpowiednia :)
a stanu siersci nie ocenisz stosujac przed kilka dni probki..karme trzeba stosowac co najmniej przez miesiac zeby zobaczyc efekty dlatego lepiej jakbys kupila 3 kg opakowanie bo probki to mozesz tylko zobaczyc czy je albo czy je zostawia.


Data wysłania: 2006-02-20, 18:08
aha purine dog chow nie polecam..polecam pro-plana
dog chow jest moim zdaniem niskiej jakosci
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Forum Zwierzaki

Odp: Royal Canin
« Odpowiedz #68 : 2006-02-20, 18:09 »

zakla

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #69 : 2006-02-20, 18:33 »
Kavainka, ja jak dostaje tez kartonami probki, ktore moim psiakom nie pasuje(np. dla szczeniat), to rozdaje po znajomych ;)
A ile Twoja psica ma miesiecy? I jakiej jest wielkosci?
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #70 : 2006-02-21, 13:50 »
a skad wy bierzecie kartony probek?
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #71 : 2006-02-21, 16:48 »
Cytuj
a skad wy bierzecie kartony probek?

podłaczam się do pytania :D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

kavainka

  • Gość
Odp: Royal Canin
« Odpowiedź #72 : 2006-02-25, 22:13 »
Nuka jest sredniakiem i ma niewiele ponad rok
jest kundelkiem - jej zdjecie mam w avatarku
z gory dzieki za rade cucciola

probki mam od znajomego ktory pracowal przez jakis czas w hurtowni

a co do tych kulek i nieswiezego oddechu - czemu nie ma miec znaczenia skoro grubsza karme musi grysc automatycznie czysci i wzmacnia ząbki. jak ja karmilam gotowanym papu tez miala 'nieswiezy oddech'
« Ostatnia zmiana: 2006-03-12, 21:22 autor kavainka »
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 26 zapytaniami.