Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze  (Przeczytany 12836 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mlody

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #90 : 2003-10-14, 21:52 »
Tylko tel. :( My frienda dostalem w reducie nei wiem co to za karma. Na royala nie przejde bo za drogi :P
Zapisane

Agnes

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #91 : 2003-10-14, 22:37 »
chyba nie będę mogła kupować tej karmy (Bewi dog). Ja się normalnie popłacze:( Weszłam na strony, które podał Młody i ta druga strona to hurtownia. Tam właśnie dzwoniłam (jako do jednego z trzech dystrybutorów) i tam miałam kupować karme. Jednak teraz zobaczyłam, że to hurtownia i mogą tam kupowac tylko hodowcy. buuuuuuu ja to mam szczęście, a raczej sunia, bo to na niej sie odbije. Drugi dystrybutor jest za daleko (druga strona Wisły, za Warszawą). Nie ma szans, żebym dojeżdzała. A tak chciałam kupować te karme. Trzeci dys. nie ma takich opakowań jak 4 kg. :(
Zapisane

Mlody

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #92 : 2003-10-15, 07:12 »
To popros o numer do kierownika i z nim porozmawiaj wtedy sie pewnie sytuacja zmieni :P Albo sie sproboj dogadac z dystrybutorem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedz #92 : 2003-10-15, 07:12 »

Agnes

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #93 : 2003-10-15, 11:58 »
no więc właśnie dzwoniłam ponownie do Pani z hurtowni (adres podałeś) i się okazało, że moge kupować u niej karme. Bardzo bardzo się ciesze:) cena, którą mi podała też jest ceną dla wszyskich, więc to naprawde bardzo tania karma:))) super:) mam nadzieje, że sunia bedzie chciała ją jeść:) pozdrawiam
Zapisane

Mlody

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #94 : 2003-10-15, 14:57 »
Widzisz ;-)
Ja bede znowu sie prybował do tego koleszki dodzwonić... Przy cenie tej karmy nie oplaca sie kupoawc spozywczakow :P :P
Zapisane

Agnes

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #95 : 2003-10-15, 15:56 »
Spożywczaków w ogóle nie opłaca się kupować:) W razie czego, jak będe miała problemy z kupnem Bewi-Doga to będę kupować Belcando, który jest odpowiednikiem Bewi-Doga, ale Belcando można kupić w sklepie:)
Zapisane

Mlody

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #96 : 2003-10-15, 16:50 »
Kurde.... znowu ta sekretarka, mowi zeby poczekac i sie rozlacza... Ma ktos maila do jakiegos centrum glownego tej karmy :P ? albo telefon ? zalezy mi  na tej karmie bo duzy wybor i tanio :)
Zapisane

Agnes

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #97 : 2003-10-15, 17:18 »
hm...na pierwszej stronce, którą mi podałes można się zapytac o dystrybutorów, ale oni zapytają Cie czy Twój pies ma rodowów i czy jesteś zarejestrowany w ZKwP. Mnie zapytali i napisałam, że oczywiście nie:), więc nie podali mi dystrybutorów w Wawie. Jeżeli u Ciebie pies ma rodowód itp zapytaj ich:) Może jest więcej dystrybutorów niz ten, do którego chcesz sie dodzwonić?
Zapisane

Mlody

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #98 : 2003-10-15, 18:41 »
Nie wiem czy jest inny dytrybutor bo mam spis dyst. an cala polske. Moj pies ma rodowod ale nie jest zarejestrowany w ZK
Zapisane

Forum Zwierzaki

sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedz #98 : 2003-10-15, 18:41 »

Agnes

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #99 : 2003-10-15, 22:12 »
rozumiem, ale może jednak napisz do nich (stronka, o której pisałam wyżej) i się zapytaj, może są jeszcze inni, albo ew napisz co się dzieje (sekretarka) - może Ci pomogą? albo zły telefon masz czy coś...bo to aż dziwne z tym telefonem. Ew spróbuje znaleźć w Rzeszowie Belcando, który jest w sklepach zoo (oczywiście nie wszystkich):) też dobra karma i chyba też nie droga, ale ona moze być sprzedawana w sklepach. Oczywiście jak Ci się nie uda z Bewi-Dog:)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #100 : 2003-10-23, 22:41 »
A co z Gilpą, Nutrą, Best Choice.
I jaka ma być zawartość białaka dla psa 15-20 kg
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #101 : 2003-10-24, 10:50 »
Asinka, ok. 23-26% białka - jeszcze zależy od karmy, ale mniej więcej tak...
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #102 : 2003-10-24, 22:18 »
ok już mniej więcej podjęłam decyzję albo Bosch ewentualnie Bento, no jeszcze zastanawiam się nad Gilpą. Co wybrać pomocy !!!!!!
A słyszał ktoś o karmie Prima ?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
sucha karma - bardzo prosze o pomoc w wyborze
« Odpowiedź #103 : 2003-10-25, 10:03 »
Asinka ja bym z tych karm wybrała Bento Kronen, na drugim miejscu Boscha (albo odwrotnie, jeszcze bym się musiała zastanowić :P), Gilpy nie znam. O Primie nie słyszałam i wolałabym nie ryzykować z jej kupnem, choć nie mówię że musi być zła.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 29 zapytaniami.