Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie umaszczenie preferujecie?  (Przeczytany 2042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice

  • Gość
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #30 : 2004-12-17, 16:03 »
Ekoteczka- dzięki  :oops:  Twój kotek jest bardzo oryginalny :D
Zapisane

Ax

  • Gość
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #31 : 2004-12-17, 16:04 »
Zapisane

Alice

  • Gość
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #32 : 2004-12-17, 16:20 »
Ax- Twój też jest ślicznusi :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedz #32 : 2004-12-17, 16:20 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #33 : 2004-12-17, 17:13 »
Mi się podobają trikolorki i czarne  :kocham:  Co prawda kota nie mam, ale uważam że to przeurocze stworzonka  :wink:

Trochę żałuje, że weszłam na to forum tak późno... Pół roku temu do moich sąsiadów "przygarnął" się kotek. Śliiiiiiczny cały czarny, ANI GRAMA białego. Niestety, nie chcieli go wziąść  :grr:  Karmili go i do siebie przyzwyczajali, i ja z rodzicami staraliśmy się im wmówić, że nie warto kota tak przyzwyczajać skoro go nie chcą, ale oni nic, tymbardziej że mają 6 i 8 letnie dzieci które ciągle go miętosiły i się z nim bawiły  :?  Kocina przesiedziała u nich pół roku PRZED DRZWIAMI. Serce się krajało. Szukaliśmy (MY, bo sąsiedzi nie raczyli czterech liter ruszyć  :grr:  :evill: ) mu domu, dawaliśmy ogłoszenia, szukaliśmy po znajomych... I nic :( A to alergia, a to już kilka kotów w domu, a to coś tam innego... Ja osobiście nie mogłam wziąść, bo moja Figa nie toleruje kotów... :( Staraliśmy się ich jakoś ze sobą zapoznać, ale kocina zawsze uciekała... Dziś już ma dom, u babci sąsiadów (gdy kocur zaczął im zawadzać, dopiero wtedy postanowili coś z nim zrobić  :? ), podobno jest mu dobrze... Jestem strasznie zła, że wcześniej nie wiedziałam o tym forum, bo tak bym się spytała czy ktoś nie chciałby kici, i pewnie ktoś by się znalazł... No, ale już po fakcie... :( Ehhh...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #34 : 2004-12-17, 19:57 »
Czasami tak bywa  :?
Zapisane
BC + koci podrostek

mamucik

  • Gość
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #35 : 2004-12-20, 07:56 »
Każdy kolor - moje trzy są: czarny kocurek, biało(od spodu)grafitowa( na górze)koteczka i tygrysiczka beżowo-brązowo-czarna. :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #36 : 2004-12-20, 09:46 »
A ja bym jeszcze chciała: trikolorkę, białaska, czarnuszka, pręgowanego papielatka i całego buraska.
Marzyć każdemu wolno...  ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Jakie umaszczenie preferujecie?
« Odpowiedź #37 : 2004-12-21, 15:05 »
Pewnie że wolno pomarzyć :) Ja bym chciała od Mikołaja dostać kociaka Ragdollka ale to tez marzenia ;)
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 28 zapytaniami.