Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jak milo zrobic komus swinstwo...  (Przeczytany 10229 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fajny_przeciwnik

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« : 2004-04-08, 08:36 »
czytam i czytam posty tego dzialu i dochodze do wniosku ze milo oczerniac ludzi, latwo komus dogryzc, kogos zniszczyc, bo ktos akurat ma taka zachcianke. przeciez informacje nie sa sprawdzane - a jesli ktos nie lubi danego weterynarza "bo nie lubi" latwo wymyslic jakas bajeczke, podac adres i wykluczamy lekarza z obiegu.
a dodawanie ikonek w stylu " :evill: " uwazam za co najmniej niesmaczne...
Zapisane

myszka

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #1 : 2004-04-08, 09:06 »
Cóż, myślę, że większość osób dysponuje jakąś inteligencją. Oskarżenie brzmiące mało poważnie nie zrobi na nich wrażenia. Z drugiej strony wierzę - może naiwnie - że osoby piszące (oczywiście w poważny, wiarygodny sposób) o jakichś negatywnych doświadczeniach z danym wetem, piszą prawdę.
Zapisane

fajny_przeciwnik

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #2 : 2004-04-08, 09:30 »
Wiara wielu juz zgubila...
Zapisane

Forum Zwierzaki

jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedz #2 : 2004-04-08, 09:30 »

myszka

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #3 : 2004-04-08, 09:46 »
Co nie znaczy, że nie można jej mieć. Tym bardziej, jeśli istnieją do tego przesłanki. Zresztą, sporo osób tu nie jest już dziećmi i potrafi oceniać w co chce wierzyć, a w co nie. Zawsze można poza tym osobiście udać się do weta i stwierdzić na miejscu, ile jest wart. Ja np. sama miałam bardzo negatywne doświadczenia z lecznicą, którą naprawdę dużo osób chwali.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #4 : 2004-04-08, 09:53 »
Uwazam,ze nie mozna sie w 100%kierowac tym,co mowia inni, ale czyjes doswiadczenia daja do myslenia i powinno sie je brac pod uwage.
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #5 : 2004-04-08, 16:50 »
Najlepiej nie wierzyć wszystkiemu i wszystkim, samemu sprawdzić i po problemach...
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Tika

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #6 : 2004-07-08, 07:34 »
Idąc do weterynarza nie "sprawdzasz samemu", tylko na swoim zwierzaku!
Jeśli parę osób twierdzi, że wet jest do niczego, to może jednak lepiej iść do innego, bo czasem może być za późno.........
Zapisane

Essey

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #7 : 2004-07-08, 07:54 »
Raczej rzadko wchodzę do tego działu ale jeślijuż wchodzę to wyciągam jakieś wnioski z opinii tutaj zawartych. Zastanów się fajny_przeciwnik, po co ktoś miałby kłamać :roll: ???
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #8 : 2004-07-08, 19:56 »
Ja znam wszystkich wetów w okolicy i o każdym mam określone zdanie. Jak mogę o kimś dobrze myśleć jeśli pierwszy pies umarł w tej lecznicy (nie winię weta - może tak miało być), a drugiego psa zawiozłam na banalny zabieg i po kilku tygodniach pies był drugi raz na stole operacyjnym, bo wet coś zawalił. Nie muszę polegać na czyjejś opinii, wystarczy samemu się przekonać.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedz #8 : 2004-07-08, 19:56 »

Essey

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #9 : 2004-07-08, 20:49 »
No tak, tylko że ty nie ,,się'' przekonujesz tylko przekonujesz się na swoim zwierzątku. Wiadomo że jak trzeba to trzeba, ale chyba lepiej iść do weta poleconego.
Zapisane

Tika

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #10 : 2004-07-09, 07:48 »
Myślę, że informacje tu zawarte mają nam pomóc w wyborze rzetelnego lekarza dla naszych zwierzaków i nikt normalny nie będzie jej wykorzystywać, żeby zrobić komuś świństwo. Tyle wokół nas jest "fachowców", że trzeba się jakoś bronić.
Zapisane

haway

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #11 : 2004-07-09, 18:26 »
Nie bierzecie pod uwagę opini pozytywnych. Jeśli nie chcecie nie musicie wierzyć w każdą negatywną opinie o jakimś wecie. Możecie iść i sprawdzić na skórze Waszego pupila, ale czy warto ryzykować?? Wkońcu piszecie również o dobrych lekarzach, więc jeśli ktoś wystawia pozytywną opinię to jest ona bardziej rzetelna od tych negatywnych. No chyba, że ktoś poleca jakiegoś rzeźnika... Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny pracy weterynarza z którym kiedyś miał styczność.
Zapisane

kitka

  • Gość
jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #12 : 2004-07-24, 19:25 »
Oczernić,dogryźć,zniszczyć dla zachcianki, wymyślać bajeczki-ale po co :roll: Przecież nam chodzi o dobro i bezpieczeństwo naszych zwierzaków. Takie zachowanie kojarzy mi się - KONKURENCJA NISZCZY KONKURENCJE - ale to nie tędy droda. :nono:
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #13 : 2006-05-02, 15:06 »
Mnie też się wydaje,że nikt nie będzie pisał tutaj tylko dlatego,że chce komuś dołożyć.Czy jeśli ja trafiłam do lecznicy z psem i tam źle go leczono to nie mam prawa powiedzieć tego.Chyba mam,przecież nie biorę spluwy i nie straszę nikogo kto chce leczyć psa u tego,a nie innego lekarza.A jest wiadomość o pewnym lekarzu,że wspaniały,że anioł,a ja mam doświadczenia odmienne i piszę o nich.Może ktoś nie zrobi tak jak ja i poszuka innego lekarza.Ja bardzo mocno wierzyłam temu panu i nie poszłam gdzie indziej.A być może zrobiona w porę operacja dałaby szansę psinie.A tak co ?Już tyle lat minęło,a wyrzuty sumienia są.Zawiodłam swoją sunię.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #14 : 2006-05-11, 16:13 »
Zauwazyłam, ze na kazdym forum sa tematy dotyczące polecanych wetów i tych, których trzeba unikać. Czytając o złych wetach można nieźle się uśmiać, jakie śmieszne powody niektórzy podają (wygolenie łapy podczas pobrnia krwi, brak wagi dla psów, koniecznopść załozenia psu kagańca.
Jednak wystarczy poważniejsza choroba zwierzaka i widać, który wet jest naprawdę dobrym fachowcem.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedz #14 : 2006-05-11, 16:13 »

Arla

  • Gość
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #15 : 2006-05-22, 19:52 »
ale tak szczerze to moze i oczerniamy ale chyba zbyt wiele osob nie wierzy w to polecanie
:cmok:                                                :soczek:                                                         :arrow:
Zapisane

Zoolog lOVE ANIMALS

  • Gość
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #16 : 2007-02-24, 13:30 »
Ja np. W jednym temacie zrobiłem ikonki w stylu:  :sniper: :killer: :evill: I mówię prawdę, bo bardzo kocham zwierzęta i jak np. Umże byle mrówka, to ja już mam łzy w oczach. Mówię Prawdę!
Zapisane

Monrose

  • Gość
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #17 : 2007-02-24, 13:35 »
Ja też kocham zwierzęta na samą myśl,że są już takie na skraju wyginięcia to odrazu płacze;(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: jak milo zrobic komus swinstwo...
« Odpowiedź #18 : 2007-02-24, 14:17 »
Drodzy nowi Forumowicze, nie piszcie w starych wątkach, regulamin tego zabrania. Jest dużo aktualnych, zapraszam :)
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 26 zapytaniami.