Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Achaja  (Przeczytany 5355 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
Achaja
« : 2005-06-30, 14:57 »
Doczytalam pierwszy tom  :jupi: bardzo spodobała mi się ta książka, omijałam jedynie rozdziały z Meredithem , jakieś nudne mi się wydawały. Ja nawet dzisiaj narysowałam niewierną :roll: nawet nie umywającą się kopię do oryginału ilustracji z książki :lol: , ale co tam  :shock:  http://thrilly.fm.interia.pl/inne/achaja.jpg
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Achaja
« Odpowiedź #1 : 2005-08-09, 14:35 »
Czego chcesz, dobry rysunek, avatar też :)
Bardzo fajnie mi się czytalo Achaję, Pierwszy tom jest najlepszy, drugi gorszy, trzeci najgorszy, można tak określić w skrócie, akcja bardzo przyspiesza i Ziemiański zaczyna większość wątków, oprócz wojny, wlączając w to losy glównej bohaterki traktowac bardzo po lebkach, a dla mnie ważniejsze są wątki jednostkowe niż polityka i sceny batalistyczne. Poza tymi drobiazgami, jest to najlepsze polskie czytadlo ostatnich lat, więc jak ktoś lubi fantastykę, to niech czyta, a jesli ktoś lubi się czepiać szczególów, to niech nie czyta lepiej...
Aha, autor wyobraża sobie chyba, że nastolatki i mlode kobiety z upodobaniem mówią na siebie d.pa - ja takich nie znam, no chyba że rzeczywiście slużylyby w wojsku   :okurcze:
Zapisane

Nevada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • I don't wnant to be a stupig girl!
Odp: Achaja
« Odpowiedź #2 : 2006-07-23, 13:23 »
Właśnie dzisiaj skończyłam trzecią część i bardzo mi się podobały wszystkie.Po prostu są wspaniałe!!! :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Achaja
« Odpowiedz #2 : 2006-07-23, 13:23 »

Katte06

  • Gość
Odp: Achaja
« Odpowiedź #3 : 2007-01-22, 21:58 »
Czytałam Achaję za jednym zamachem... Kocham tą książke oraz jej autora!! według mnie piewsza była najciekawsza, a inne już mniej. =) szkoda, ze tak skończyła nasza Achajka.. fajna babka była..no cóź.. w wojsku sobie wyśmienicie radziła, dzielna byla. Szkoda tylko ze tego gnojka nie zabiła co ja torurował...eh.. książka jednym słowa boska!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.