Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Narkotyki..  (Przeczytany 11220 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #90 : 2004-12-02, 18:33 »
Cytuj
Moim zdaniem trawa powinna byc legalna...

zakazany owoc najbardziej kusi - jak juz mowiono. Wg mnie narkotyki powinny byc w czesci (np. marihuana) zalegalizowane. Nie kusiloby to tak bardzo mlodziezy, ktora koniecznie chce sprobowac tego, co jest najbardziej zakazane :roll:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #91 : 2004-12-02, 20:46 »
Skarb- o pole chodzilo ;)
Podobne informacje jak w tym artykule byly na Polsacie kiedys
Zapisane

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Narkotyki..
« Odpowiedź #92 : 2004-12-13, 18:55 »
do poczytania przed snem...  ;)
http://www.mediweb.pl/abuse/vad02.php
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Forum Zwierzaki

Narkotyki..
« Odpowiedz #92 : 2004-12-13, 18:55 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Narkotyki..
« Odpowiedź #93 : 2004-12-13, 21:14 »
Nie.. i mam nadzieje ze nigdy :D Nie FOREVER :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

aga...

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #94 : 2004-12-20, 20:36 »
...TAK.
Zapisane

Raven

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #95 : 2004-12-20, 20:54 »
Jak zobaczyłam tytuł, to myślałam, że będzie coś typu "Jakie narkotyki lubisz najbardziej?" - amfa, maryśka...itd.  :P Ale jednak nie.

Nigdy nie sięgnęłam i nie mam zamiaru. Po tym co czytałam w najróżniejszych książkach, jak niszczy się ciało i stosunki z bliskimi osobami, przekonałam sie co się dzieje naprawdę... To nie dla mnie...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #96 : 2004-12-20, 21:01 »
Cytat: Tiggy
Cytuj

Tyle ze czysta marihuana (bez zadnych ,,dodatkow" )

Szkoda tylko, ze taka ciezko trafic... (nieznane zrodla) ;)


Zawsze mozna zasadzic ,,wlasna" roslinke... bezpieczniejsze i 100 razy zdrowsze a efekt prawie ten sam ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #97 : 2004-12-21, 13:47 »
No to chwytać łopatki w łapki i do roboty :evil: Posadźmy sobie roślinki.
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Narkotyki..
« Odpowiedź #98 : 2004-12-21, 14:12 »
ta, tylko jak niby zasadzich maryśke, skoro nawet listka nie masz? :) :ganja: ( zasadzimy ziarno... )

a tak poza tym to może załużmy naszą wspulną działkę zwierzakową na której będziemy jarać! :ganja: :ganja: :ganja: :ganja: :ganja:
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Forum Zwierzaki

Narkotyki..
« Odpowiedz #98 : 2004-12-21, 14:12 »

Kamaq

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #99 : 2004-12-21, 14:18 »
nic nie mówię, u nas w gazecie nawet pisali, że przy torach rośnie  :lol:  :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #100 : 2004-12-26, 17:38 »
Nie nigdy nie probowałam, ale mam zamiar zapalic zioło i to juz niedługo(tak z ciekawości)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Narkotyki..
« Odpowiedź #101 : 2004-12-26, 17:53 »
Cytat: Kamaq
nic nie mówię, u nas w gazecie nawet pisali, że przy torach rośnie  :lol:  :lol:


u nas w skzole kiedys rosla  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

golden

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #102 : 2004-12-26, 20:24 »
Cytat: Liwcia
Cytat: Kamaq
nic nie mówię, u nas w gazecie nawet pisali, że przy torach rośnie  :lol:  :lol:


u nas w skzole kiedys rosla  :lol:  :lol:  :lol:

no dokładnie... i to w doniczce obok sekretariatu i gabinetu dyrektorskiego... :lol: (pod latarnia najciemniej? :P )
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #103 : 2004-12-26, 21:57 »
Ale rosla pewnie samosieja ;)
Hehe, a zeby wyhodowac trzeba miec gdzie  :lol: W domu?  :lol:  :lol: taaaa juz widze mine mamy :D
(ale jakby ktos chcial ziarenka to do mnie, amm sporo :lol: )
Zapisane

Agatra

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #104 : 2004-12-26, 22:26 »
A mnie wcale trawka nie odrzuca...jakoś bardziej odpychające jest dawanie sobie w żyłe...paliłam, pije, to pewnie i kiedyś spróbuje i narkotykow... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narkotyki..
« Odpowiedz #104 : 2004-12-26, 22:26 »

Wiedźma

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #105 : 2004-12-27, 15:28 »
Cytuj

Hehe, a zeby wyhodowac trzeba miec gdzie  W domu?   taaaa juz widze mine mamy  

Pewien znajomy kiedys hodowal w domu i nieswiadoma babcia bardzo troskliwie dbala o roslinki  :lol:
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Narkotyki..
« Odpowiedź #106 : 2004-12-27, 16:58 »
hehe... nom moj znajomy na balkonei mial mala hodowle :]
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Narkotyki..
« Odpowiedź #107 : 2004-12-27, 18:39 »
Nigdy nie probowalam i nie zamierzam.

flashq ..? kiedy? jak? gdzie? nie rob tego wiecej bo :walenie:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #108 : 2004-12-27, 18:44 »
Cytat: zoolog
Nigdy tego w życiu nie zrobię, ponieważ jestem pod wpływem dużo silniejszego, pozytywnego "narkotyku". Jest nim moja pasja życiowa-biologia.

Takie uzaleznienie jest jeszcze gorsze niz narkotyki :) - tak trzymaj.. stocz sie nasamo dno Doktoratu z Biologii :) Zostan Mikrobilogicznym degenratem..  :)

Ja mam to samo + informatyka... zła mieszanka.. bardzo wybuchowa :)
Zapisane

lawenda

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #109 : 2004-12-28, 15:02 »
hmmm ja spróbowałam dwa razy albo trzy razy maryche i nie wiem ale mnie jakos nie bierze a wogóle rętwe to jest..../chcialam tylko spróbowac ale juz nie mam zamiaru tego robic;/
Zapisane

zakla

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #110 : 2004-12-29, 12:31 »
nie i nigdy nie sprobuje...:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narkotyki..
« Odpowiedz #110 : 2004-12-29, 12:31 »

k_lap

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #111 : 2004-12-29, 15:49 »
Nie i nigdy nie sprobuje. Po pierwsze... nie chce i nigdy mnie do tego nawet nie ciagnelo. Po drugie... za duzo widzialam jak moj przyjaciel sie meczyl rzucajac to swinstwo. WIEC NIE, NIE, NIE i jeszcze raz NIE !!!
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Narkotyki..
« Odpowiedź #112 : 2004-12-29, 16:00 »
za bardzo cenię życie by je marnować z byle powodu. mając jasność umysłu można się dużo lepiej bawić i dużo więcej widzieć. nie interesuje mnie pozorny świat który kradnie życie. widzę jak zmienia się energia osób pod wpływem i nie chcę mieć nic wspólnego z tą brudną i smolistą mazią.
ja jestem wolna :laleczka:  i tę wolność bardzo cenię a wszelkie używki i nałogi tę wolność ograniczają
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Narkotyki..
« Odpowiedź #113 : 2004-12-29, 16:02 »
Pao!  :wink:
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Narkotyki..
« Odpowiedź #114 : 2004-12-29, 17:52 »
a co powiecie na ludzi którzy biorą żeby szybciej się uczyć?
Hm, nigdy nie brałam, ale tak sobie myśle, że przed jakimś ważnym egzaminem...- to czemu nie... od paru razy się nie uzależnia.
No i tak ogólnie, narkotyki to temat tak dokładnie omawiany przez media, lekarzy i różne organizacje więc już chyba nie szokuje i nie dziwi.
Zapisane

k_lap

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #115 : 2004-12-29, 17:58 »
Rachela... slowami "od paru razy sie nie uzaleznia" wprowadzasz siebie w ogromny blad. Moj przyjaciel (aktualnie wyszedl z tego dzieki Monarowi) powiedzial, ze 80% zniszczonych cpunow mowilo na poczatku "od kilku razy sie nie uzaleznia", a jednak... uzaleznilo sie... Skonczyli tragicznie, wiec jesli nigdy nie probowalas, nie probuj...
Ja wiele w zyciu osiagnelam, prawie zawsze na dobrych stopniach, ale nigdy nic "wpsomagajacego" nie bralam. Wiedz, ze w danym momencie to Cie wspomaga, ale Twoj organizm placi ogromna cene za to. Jesli ktos nie jest na tyle zdolny i nie wyrabia sie z nauka to powinien sobie troche odpuscic, uczyc sie slabiej, ale z glowa. TAKIE JEST MOJE ZDANIE
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Narkotyki..
« Odpowiedź #116 : 2004-12-29, 18:09 »
Ok, wiem że tak mówią tyle że większość z narkomanów zaczęło brać żeby sprawić sobie przyjemność/zaszpanować przed paczką/zrobić komuś na złość(rodzicom np.)
Ale wiesz, kiedyś byłam zdolniacha jak się patrzy (ekhem, nie chwaląc się) szybko się uczyłam i nie miałam z nauką problemów. A teraz? Nie mogę się skupić, nic mi nie wchodzi do głowy i ogólnie jest do kitu. A jeśli będę sobie odpuszczała, to nie zdam matury/nie dostane sie na studia i co, będę szczęśliwą sprzedawczynią w sklepie mięsnym. ? A i to w najlepszym przypadku. Albo - bede na utrzymaniu rodziców/męża, jakoś też mnie to nie kusi.
Nie mówie że kiedyś wezme na pewno, nie mówie że nigdy nie wezme ale nie mam nic przeciwko tym którzy ,,uczą się" w ten sposób.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #117 : 2004-12-29, 18:29 »
Cytuj

od paru razy się nie uzależnia

Niestety, tak jak napisala k_lap - takie gadanie to najprostsza droga do wpadniecia w lapy nalogu  :roll:
Poza tym, z tego, co sie orientuje, narkotyk nie pozwoli Ci sie szybciej uczyc, a jedynie dluzej siedziec nad ksiazka, zarywac noce, nie klasc sie spac...

Jesli nie mozesz sie skoncentrowac na nauce, to sprobuj cos z tym zrobic, ale nie lapiac za narkotyki. Przed nauka idz na spacer, zeby dotlenic mozg, przewietrz pokoj, w ktorym bedziesz sie uczyc, zjedz cos, zeby potem glod Cie nie odrywal od ksiazki, zapewnij sobie cisze, utrzymuj porzadek wokol miejsca nauki itd itp. Wysypiaj sie i zdrowo odzywiaj. Szczegolna uwage zwroc na produkty, ktore zawieraja skladniki usprawniajace prace ukladu nerwowego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Narkotyki..
« Odpowiedz #117 : 2004-12-29, 18:29 »

k_lap

  • Gość
Narkotyki..
« Odpowiedź #118 : 2004-12-29, 20:58 »
Cytuj
Poza tym, z tego, co sie orientuje, narkotyk nie pozwoli Ci sie szybciej uczyc, a jedynie dluzej siedziec nad ksiazka, zarywac noce, nie klasc sie spac...

Wlasnie, popieram zdecydowanie Wiedzme.
A napisalas tez:
Cytuj
będę szczęśliwą sprzedawczynią w sklepie mięsnym. ?

Wiesz... wolalabym byc "szczesliwa" sprzedawczynia w sklepie miesnym niz zniszczyc swoje zycie poprzez cpanie. Mozna sie tu rozwodzic, ze nie kazdy sie uzaleznia po kilku tabletkach amfy czy innego g****, ale od tego najczesciej sie zaczyna... a konczy tragicznie... uwierz mi. Mialam przez dlugi czas przed oczami obraz mojego przyjaciela. Uratowaly go w pewnym sensie konie. Dzieki Monarowi dostal prace w pewnym osrodku zajmujacym sie m.in. jazda westernowa i calkowicie go to wciagnelo, dzieki temu zapominal o glodzie i udalo mu sie... nie kazdy ma tyle szczescia :!!!:
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Narkotyki..
« Odpowiedź #119 : 2004-12-31, 11:20 »
Cytuj

a co powiecie na ludzi którzy biorą żeby szybciej się uczyć?

Wiesz, gdyby narkotyki faktycznie pomagały w nauce to w każdym szkolnym sklepiku jako dodatek do śniadania dodawano by uczniom amfe albo jakiś inny syf.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 27 zapytaniami.