Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2005  (Przeczytany 52834 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Wybory Prezydenckie 2005
« : 2005-09-19, 20:40 »
Na kogo bedziesz? / głosowała byś? / głosują twoi rodzice?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #1 : 2005-09-19, 21:25 »
w tych wyborach beda się liczyć tylko kaczor, donald i leper, a poniewaz nie uwazam ze krórykolwiek z nich mógłby godnie reprezentować nasze państwo jako prezydent, nie bedę głosowała.
Moi rodzice na Donalda.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-22, 12:59 autor Nefra »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #2 : 2005-09-19, 21:51 »
Aha na tuska...  :roll:


Cytuj
Wciąz i wciąz stykam się z ludzmi - zdawałoby sie porządnymi, w miare myslacymi (np.paniusiami,ktore własnie wyszły ze mszy), ktorzy z rozbrajającą szczeroscia wyznają, ze będą glosowac na PO i Tuska , bo „wreszcie musi rządzic ktos uczciwy” (autentyczne!).
Z wrazenia mozna stracić mowę.
A nie wolno! Oto więc wysoce niekompletna ściągawka z kontrargumentów.

1.Rządy zachodnie oficjalnie przyznają, ze chcą (i popierają Tuska,) spotykają się z nim jakby juz był wybrany,, a nie chcą Kaczynskiego, „bo jest antyniemiecki chcąc wystawic Niemcom rachunek za zniszczenie Warszawy.”Błąd - ma to być polski prezydent i prezydent Polakow.

D.Tusk chce być „Polskim Prezydentem” dbającym o państwo z całym jego dobytkiem. To cos nowego, bo w 1987r.takie miał poglądy: cyt:... „ Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje we mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze – wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać, a rzucić nie potrafię”.(„Znak”nr11/12 1987).
D. Tusk odegrał paskudną rolę w obalaniu rządu J. Olszewskiego, co pięknie widac na filmie „Lewy czerwcowy”
A ostatnio D.Tusk zadeklarował na konferencji prasowej wygłoszonej po rezygnacji Cimoszewicza, że „opuszczeni jego wyborcy” (czyli członkowie i sympatycy SLD) nie powinni czuć się porzuceni, bo on zadba o ich miejsce w państwie.”Jest to cytat z pamieci, gdyz żadna gazeta tej wypowiedzi w pełni nie opublikowała ... !

2.W aferze „Eureko” ktorą Polska ostatnio przegrała przed międzynarodowym arbitrazem i mamy w zwiazku z tym zapłacic 12 MILIARDOW zł czynną rolę odegrał nie ktoinny jak człowiek PO – M. Belka i spora jeszcze grupa liberałow z KLD – obecnie PO. Tu warto przypomniec wyborcom z krotką pamięcią, że PO powstała zaraz po wyborczej klęsce Unii Wolności i KLD itd z inicjatywy pana Tuska, Olechowskiego i Płazyńskiego.Ale nie na długo.
Pierwszy odpadł Płazynski, potem Olechowski (przypominam agent gospodarczy komunistycznego wywiadu), a w końcu został Tusk: jeden z liderów KLD, partii, którą - zdaniem prokuratora Czyżewskiego, który za to że drążył mafijne powiązania musiał schronić się w Niemczech w obawie przed polskim wymiarem sprawiedliwości – właśnie zakładała mafia (sic!).
Czym naprawdę jest PO widac po tzw. Układzie Warszawskim – czyli grupie warszawskich radnych z prezydentami stolicy na czele, którzy parcelowali zyski Warszawy przy okazji przetargów, inwestycji, sprzedaży gruntów itd.Nie kto inny jak Piskorski,ktory w niesławie musiał odejsc, lecz z ramienia PO schronił sie jako eurodeputowany w Brukseli.
Dlatego jak drwina (lub obraza zdrowego rozsądku) brzmi wypowiedz nowej liderki PO-H.Gronkiewicz –Walz –osoby odpowiedzialnej za prawie całkowitą wyprzedaz polskich bankow (ponad 80%, na co zadno inne panstwo w Europie nie zezwoliło), „ze nalezy przywrocic Warszawie dobre zarządzanie.”
3. PO bardzo gorliwie popierała akcesję do UE. Dzis nikt przy zdrowych zmysłach nie powie ze wyszło nam to na dobre. Mało tego – w„starych”krajach rosnie opór przed UE, do tego stopnia, ze gdy jeszcze niedawno w Norwegii stosunek do UE roznił lewicę od prawicy, w wyborach przed tygodniem „w kampanii wyb. nie istniał temat ewentualnego referendum w sprawie wstąpienia Norwegii do Unii Europejskiej. Poparcie dla członkostwa jeszcze spadło po zakończonych fiaskiem referendach w sprawie eurokonstytucji we Francji i w Holandii. ((RZ 12.09.05)
3. PO była zawsze (I JEST NADAL) wielką zwolenniczką wprowadzenia w Polsce euro.
M. Belka zapowiedział to na lata 2007 – 8. Naiwni nie zdają sobie sprawy, jak bardzo wzrosną wtedy w Polsce ceny – w Niemczech, gdzie gospodarka jest silna –1marka stała sie 1euro, a wiec ceny wzrosły o 100%. We Włoszech przed - euro bilet autob. w Rzymie kosztował w przeliczeniu 0,72DM. Po wprowadzeniu Euro kosztował 0,79euro!
ALE i w Europie wzrasta opór p-ko euro.”Premier Włoch Silvio Berlusconi skrytykował politykę monetarną i finansową Unii Europejskiej. W przemówieniu podczas otwarcia targów w Bari powiedział, że wprowadzenie euro i unijnych zasad budżetowych pozbawiło rządy krajów członkowskich możliwości udzielenia pomocy kulejącej gospodarce. "Nie mamy już naszej własnej waluty, więc nie mamy możliwości jej zdewaluowania. Kiedy rząd zastanawia się, co może zrobić by ożywić gospodarkę w dobie recesji, nie ma fundamentalnych narzędzi, które by to umożliwiły. Nie może interweniować w sprawie podatków, nie może interweniować w sprawie dewaluacji waluty, nie może nawet interweniować przy pomocy zastrzyków rządowych pieniędzy na sfinansowanie robót publicznych" - „RZ”12.09.05

4.PO w osobie M. Belki wyznaczyła juz termin wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO – ma to nastąpic najpozniej w r. 2007. Wtedy wiekszosc elektoratu PO pójdzie mieszkac pod most, bo nie sam podatek jest grozny, a wysokosc wyznaczonego % od wartosci nieruchomosci,

5.W reklamowkach wyborczych (np. W programie II PR) „Platforma” deklaruje ostrą walkę z korupcją. Dlaczego chcą to robic dopiero po wyborach? Przeciez ostatni rok rządziła własnie PO , a jej premier M. Belka wchodził do rządu jako mąz opatrznosciowy! Po roku jego rządów rozczarowanie było pełne, niezmiernie niskie notowania rządu, co jak widac nie przeszkadza im w samopoczuciu. A korupcja? Nie dosc ze w jej szeregach znajduje sie najwięcej aferałow, to oto kwiatek z ostatniej chwili: „RZ” 14.09.05)
„Mafia nie zapłaci podatków
Dwa słowa wprowadzone do nowego prawa podatkowego sparaliżowały ściganie mafii paliwowej - ustaliła "Rz". Nasze śledztwo odpowiada na pytanie, kto i kiedy zmienił przepisy. Jednak nawet my nie wiemy, dlaczego rząd nie kiwnął palcem w tej sprawie Jak ustaliliśmy, art. 181 zmieniono na posiedzeniu podkomisji 17 lutego. Zmianę zaproponowała obecna na obradach mec. Dorota Szubielska z Krajowej Rady Radców Prawnych. Ponieważ NIE jest parlamentarzystką, więc formalnie nie mogła tego zrobić. (...) niedawnowysokiej rangi urzędniczka resortu finansów, a dziś radca w prestiżowej kancelarii, zyskała poparcie (...) nawet przedstawiciela rządu.”

Itd. itp.....
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #2 : 2005-09-19, 21:51 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #3 : 2005-09-19, 22:03 »
Grześ...duzo bym moglam napisac na każdego z nich...ale nie chcę obrażac na publicznym forum osób, które ubiegaja sie o fotel prezydencki w naszym państwie. 
Więc tym razem zachowam sie nietypowo  , bo milczenie w tym wypadku jest równie wymowne .;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #4 : 2005-09-20, 00:04 »
ja postanowiłam głosować znowu, ale tylko w wyborach prezydenckich. Dlaczego? bo nie chcę, żeby wygrał Kaczyński, mam nadzieję, że dużo osób pójdzie właśnie w tym celu.... Na kogo będę głosować? mam dwóch kandydatów, jak się zdecyduję to napiszę heh
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #5 : 2005-09-20, 00:17 »
Nefra, madziaro, proszę, BŁAGAM zróbcie tylko jedno

oglądnijecie film "Nocna Zmiana" Kurskiego

madziaro dlaczego nie chcesz, żeby wygrał Kaczor?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


myszka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #6 : 2005-09-20, 00:30 »
Ja np. nie chcę na fotelu prezydenta ograniczonego homofoba. Chciałabym człowieka z normalnymi poglądami. Nie chcę też, z podobnych powodów, żeby wygrał ktokolwiek spod znaku LPR, albo nie daj Boże, "beżowy Jędrek"...
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #7 : 2005-09-20, 00:44 »
Ludzie to na kogo wy chcecie głosować?!

Jeśli macie za złe Kaczorowi, że nie pozwolił na parade Gejów i Lezbijek, to jesteście dziwni.

Moim zdaniem dobzrze, że tak zrobił on nie zabrania im sie pie [cenzura] uprawiać sex w własnych domach i nie zabrania im się spotykać w pubach itp.

Chodzi o moralność, Kaczyński nie pozwolił by także na na parade heteroseksualistów.

Po drugie czy wy jesteście katolikami? Chyba wiecie jakie jest stanowisko kościoła na temat homoseksualizmu.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 01:17 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #8 : 2005-09-20, 00:59 »
Właśnie, że pozwolił na paradę heteroseksualistów :)

Mam dokładnie takie zdanie jak Myszka, absolutnie nie może wygrać człowiek, który nie pozwala na inną orientację seksualną, patrzy na człowieka jedynie pod kątem tego, z kim chodzi do swojego własnego łóżka - to nie jest normalne.
Kaczyński na razie nie zabronił im się spotykać w klubach, ale napewno by do tego dążył.
 LPR również odpada, ponieważ oni nie dość, że nie pozwalają ludziom sypiać z kim chcą, to jeszcze wszyscy musieliby być katolikami. Nie lubię również propagatorów solarium - sama nie chodzę, to dziwne żebym popierała gościa, który tam bywa.

Stanowisko Kościoła na temat homoseksualizmu jest takie, że to nie jest zboczenie, homosesualiści są tolerowani... Ale ja nie jestem Kościołem, nie patrzę na ludzi przez pryzmat tego czy sypiają z kobietą czy mężczyzną czy też obojgiem, nawet naraz ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #8 : 2005-09-20, 00:59 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #9 : 2005-09-20, 01:14 »

Kaczyński na razie nie zabronił im się spotykać w klubach, ale napewno by do tego dążył.


Tiaaa, a skąd ty to wiesz?

LPR również odpada, ponieważ oni nie dość, że nie pozwalają ludziom sypiać z kim chcą, to jeszcze wszyscy musieliby być katolikami.

Co?! Kto Ci powiedział, że musisz być katolikiem? Gdzie, kiedy?! Jak to nie pozwalają ludzią sypiać, z kim chcą? Powiedzieli, że nie zalegalizują! To są dwie zupełnie RÓŻNE sprawy! Ludzie jak wy się dajecie manipulować przez te media...

Po 2 co ma polityka do sexu?!


Dlamnie liczy się ile będę podatku płacił! Dlatego nigdy bym na PO nie zagłosował!
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 01:18 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #10 : 2005-09-20, 01:40 »
Ponieważ słyszałam co mówił i potrafię czytać między wierszami :) Po prostu nie lubię homofobów, każdy ma prawo do własnych przekonań, poglądów, wyznań i orientacji seksualnej - czy nie tak jest napisane w konstytucji? Ty również masz prawo do swoich osądów, ja też. I na tym poprzestańmy :)
Jak widać polityka ma dużo do seksu - widać to podczas kampanii wyborczej. Każdy każdemu do łóżka zagląda.
A co do LPR-u...
Co?! Kto Ci powiedział, że musisz być katolikiem? Gdzie, kiedy?! Jak to nie pozwalają ludziom sypiać z kim chcą

Jak to nie mówią, że musisz być katolikiem? Żydzi be, islamiści be, jedyna dobra religia to katolicka - jestem katoliczką.. i co z tego? Dla mnie możesz wierzyć nawet w króliczka.
A pozwalają sypiać z kim się chce? Kto rzuca kamieniami w gejów? Czyżby to nie była Młodzież Wszechpolska popierana przez LPR? Jeżeli nie, to może ja coś źle widziałam ;) Kto wyzywa gejów i lesbijki od zboczeńców? Czy to nie LPR?

Ale tak jak mówię, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
A z podatkami - myślisz, że oni zrobią to co obiecują w kampani? Nie zdziw się przypadkiem. Ja uczestniczyłam w 3 lub 4 wyborach, nie pamiętam teraz nawet, i za każdym razem czy wygrywała lewica czy prawica, obietnice nie były spełniane
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 01:43 autor madziaro »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #11 : 2005-09-20, 01:50 »
Ale tak jak mówię, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
A z podatkami - myślisz, że oni zrobią to co obiecują w kampani? Nie zdziw się przypadkiem. Ja uczestniczyłam w 3 lub 4 wyborach, nie pamiętam teraz nawet, i za każdym razem czy wygrywała lewica czy prawica, obietnice nie były spełniane

OD 89 ROKU W POLSCE NIE RZĄDZIŁA PRAWICA! JEDYNY RZĄD PRAWICOWY, JAKI ISTANIAŁ BYŁ OLSZEWSKIEGO, ALE KIEDY, CHCIAŁ PRZEPROWADZIĆ LUSTRACJĘ ZOSTAL NATYCHMIAST USUNIĘTY!!! Bardzo Cię proszę, bardzo... Oglądnij ten film ("Nocna zmiana") To pogadamy, bo jak narazie to nie mamy, o czym...

Co do podatków zajrzyj tutaj: http://www.mniejpodatkow.pl/ i policz sobie…
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 01:53 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #12 : 2005-09-20, 01:52 »
No też mi się wydaje, że nie mamy o czym, skoro nie pamiętasz rządów AWS itp. Ale fakt ja byłam wtedy te parę lat starsza i widziałam co się działo...
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #13 : 2005-09-20, 01:53 »
Jeszcze raz proszę Cię obejrzyj ten film, ściągnij go sobie dziś ma tylko 250 mb, BŁAGAM!
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #14 : 2005-09-20, 01:55 »
 
Skasowałam tę wypowiedź, bo zmęczona byłam ze dałam się sprowokowac do gadania o polityce.

"Co tam Panie w polityce?(...)

(...)Niech na swiecie wszedy wojna, byle polska wieś radosna, byle polska wieś spokojna."

To tyle w temacie  :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-25, 19:03 autor Nefra »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #14 : 2005-09-20, 01:55 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #15 : 2005-09-20, 01:59 »
pewnie kiedyś obejrzę, ale niestety muszę Cię zmartwić - poglądy polityczne mam już wyrobione i to dawno :) niestety takie życie... zresztą nie mówimy tutaj o wyborach do Sejmu i Senatu, na które się nie wybieram, tylko na urząd prezydenta. A jak wiadomo w naszym kraju prezydent tak naprawdę ma niewiele do powiedzenia, jest głową państwa, ale właściwie nic poza tym
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #16 : 2005-09-20, 02:03 »
Nefra prosze Cię oglądnij ten film i przeczytaj swój post zobaczysz jak on bedzie wtedy wyglądał....

Co do Warszawy wziął najkorzystniejszy kredyt od 50 lat... A po drugie ma już pomysł jak zdobyć pieniądze na jego spłatę zmusić niemców do zapłaty za zburzenie Warszawy!

Nie mówię wcale, że Kaczor jest najlepszym kandydatem, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy tuskiem, a kaczorem wybrałbym kaczora.

Nefra nie chcesz głosować na Korwina Mikke?
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 02:10 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #17 : 2005-09-20, 09:17 »

Co do Warszawy wzi±ł najkorzystniejszy kredyt od 50 lat... A po drugie ma już pomysł jak zdobyć pieni±dze na jego spłatę zmusić niemców do zapłaty za zburzenie Warszawy!



:lol: :lol: :lol:  tiaaaa...a bohaterów powstania warszawskiego do zapłaty Niemcom za czołgi zniszczone butelkami z benzyną.....bzkm


 wybrałbym kaczora.


kaczor ma oblesne usteczka ...i i to nie jest facet z... :lol:

Nefra nie chcesz głosować na Korwina Mikke?

a wiesz, że po wczorajszych dyskusjach z Tobą zaczynam powaznie o tym mysleć...moze zmienię jeszcze zdanie i pójdę do urny??

a jeśli za bardzo ponosza Cie emocje wyborcze to ...specjalnie for you dla rozładowania http://www.gra.mkombinat.com/gra/
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #18 : 2005-09-20, 11:41 »
/tsss, pomyliłam osoby, sorki/
Kaczyński jest niebezpiecznym człowiekiem, tym bardziej, że w przeciwieństwie do np. Leppera nie jest głupi. To, co robi jako prezydent Warszawy mnie zbytnio nie interesuje, bo na szczęście nie mieszkam w Warszawie, ale konsekwencje jego działań na najwyzszym w państwie stanowisku odczuję pewnie na własnej skórze, dlatego będę głosowac przeciwko niemu, czyli najpewniej na Tuska. Właściwie najchętniej na Borowskiego, ale nie jest raczej liczącym się kandydatem, no ale kto wie, nie jestem jeszcze calkiem pewna.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 14:13 autor pete_spider »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #19 : 2005-09-20, 12:14 »
Niestety konsekwencje prezydenta _Tuska, który nie ma własnego zdania na żaden temat, jest kompletna marionetką, na wszystko wszystkim sie zgodzi i polezie tam gdzie go popchną tez bedziemy ponosić My.

Coraz bardziej mi sie podoba  Korwin.
Lepiej i tak nie może być, ale mogłoby byc przynajmniej weselej. :lol:

 A prócz tego wiadaomo kto wygra wybory parlamentarne, to niezdrowy układ aby przy naszym systemie, prezydent też reprezentował grupę rządzącą. Władza bez opozycji toż prawie dyktatura.  :lol:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #20 : 2005-09-20, 15:38 »
Pete_spider ja właśnie też najchętniej głosowałabym na Borowskiego.. ale poczekam jeszcze trochę z ostateczną decyzją, bo boję się właśnie, że na niego może za mało osób głosować... chociaż po wycofaniu się Cimoszewicza większość tych, którzy mieli na Włodka głosować, może głosować właśnie na niego

buuuuuuuuuu nie da się w tą gre pograć  :cry:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 15:41 autor madziaro »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #20 : 2005-09-20, 15:38 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #21 : 2005-09-20, 19:37 »
Niestety konsekwencje prezydenta _Tuska, który nie ma własnego zdania na żaden temat, jest kompletna marionetką, na wszystko wszystkim sie zgodzi i polezie tam gdzie go popchną tez bedziemy ponosić My.

Dokładnie! Zgadzam się z Tobą. (jest głównie kukłą niemców, którzy zfinasowali mu kapanie)

A prócz tego wiadaomo kto wygra wybory parlamentarne, to niezdrowy układ aby przy naszym systemie, prezydent też reprezentował grupę rządzącą. Władza bez opozycji toż prawie dyktatura.  :lol:

Nie mów, że wierzysz tym sądażom....
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #22 : 2005-09-20, 19:46 »
a reszcie kampanię sfinansowali masoni :lol:
przepraszam :lol: nie mogłam się powstrzymać   :evil:
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #23 : 2005-09-20, 20:06 »
...

brak mi słów
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #24 : 2005-09-20, 20:10 »
Nie mam swojego kandydata, takiego, na którego głosowałabym z entuzjazmem. Oddam głos na Tuska, jak planowałam od początku, jako na budzącego we mnie najmniej zastrzeżeń. Będzie to bardziej głosowanie przeciw innym, ale cóż... "Tak krawiec kraje, jak materii staje... " Myślę, że sondaże są wiarygodne, ale obawiam się, że sporo zwolenników Tuska może zrezygnować z pójścia na wybory myśląc, że i tak ma on zapewnione zwycięstwo. A wtedy grozi nam "widmo kaczyzmu"... O nie! Nie chcę prezydenta z zagryzionym uśmieszkiem, który to uśmiech zresztą i tak najmniej mnie w nim razi, ani Leppera z miną śniętej ryby na plakacie. Gdyby tylko minę miał do kitu...  :;d:  Wspomnieliście Korwina-Mikke... To niegłupi facet, ale na prezydenturę nie ma szans...
Zapisane
IBDG Wrocław

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #25 : 2005-09-20, 20:25 »
A ja nie chcę klanu Kaczyńskich .. co to za pomysł, i prezydent i premier taki sam? ;)
Nie zagłosuję  bo nie znalazłam ani dobrego kandydata na prezydenta, ani tym bardziej propozycje poszczególnych partii...
 Gdyby  wyborcy mieli większe prawa, np do kształtowania programu politycznego .. osobiści e bym wzieła udział. Np  z SdPL , uszczknąć program dla małej prywatyzacji,jak i program dla potrzebujących i uboższych, z PiS'u zabrać O% liniowe, itd itd a na Prezydenta wybrałabym Kogoś NIEzależnego. Ale to moje takie widzimisię...
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #26 : 2005-09-20, 20:27 »
Tusk&Kaczor&inna prawica - rozpropagowani przez media. przeciezs tvn, polsat, nawet publiczna, to wszystko prawicowe. tak samo z prasa. widzieliscie zeby w telewizji wywlekano cos tuskowi czy innemu kaczorowi? no wlasnie - a taki cimoszcze juz stracil szanse przez owe skorumpowane media. co prawda cimoszcze 'ponadpartyjny' nie bylby moze wspanialy, jednak zawsze to lewica :P juz nie pisze o falszowanych sondazach - tusk w normalnym ukladzie nawet nie mialby szans na takie poparcie. i wiadomo, ze jesli ludzie maja wybierac tuska czy kaczora to wybiora mniejsze zlo. najlepszym kandydatem moim zdaniem jest borowski, niestety bez sily przebicia jak widac (mezo i inne tym podobne akcje). dalej korwin-mikke - to jest czlowiek myslacy. wiecej, polityk myslacy. tylko troche nie pasuje mi ultraprawica na polskie warunki....poza tym mam jakis uraz psychiczny do prawicy

Czytajac Wasze komentarze: skoro chcecie glosowac na borowskiego, zrobcie to, a nie, myslac, ze nie ma szans, glosowac na mniejsze-tuskowe-zlo...

troche zmeczona jestem, wiec przepraszam za ewentualne nielogicznosci wypowiedzi ;)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #27 : 2005-09-20, 20:37 »
Boże chroń polskę! CHCECIE GŁOSOWAĆ NA sdpl?! Przecież to SLD! Ludzie z układami od 89r. siedzą w sejmie i nic nie zmienili! Czy wy macie jakeś zaniki pamięci?! Proszę was o oglądniecie filmu pt. "nocna zmiana". Może to otworzy wam oczy...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #27 : 2005-09-20, 20:37 »

myszka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #28 : 2005-09-20, 20:40 »
Nie wierz bezkrytycznie filmom... ;)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
« Ostatnia zmiana: 2005-09-20, 20:52 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: [1] 2 3 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 27 zapytaniami.