Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Czy palimy papierochy?  (Przeczytany 8587 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #30 : 2003-04-26, 15:34 »
u mnie tez Kiniu..mama naszczescie wciaz walczy z nalogiem..
Zapisane

onka

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #31 : 2003-05-02, 13:57 »
Cytat: harpia
ja rzuciłam palenie (kopciłam przez 4 lata).    
Wóz albo przewóz, mogłam palić, ale wtedy nie mogłabym pozwolić sobie na ptaki w domu (szybko zapadają na raka płuc w domu palacza) więc pozegnałam papierochy i nie będe po nich płakać.
Radze zrobić to samo każdemu, kto trzyma ptaka w domu, nie róbcie mu tym szajstwem krzywdy.

no ja w domu nie palę (mimo,że jestem nałogowcem) i może to sie wyda dziwne ale nie cierpię smrodu papierosów w mieszkaniu , fuj

pale na balkonie (i tak żeby mi nie naleciało do mieszkania)
Zapisane

owiraptorek

  • Gość
Zdecydowanie NIE!
« Odpowiedź #32 : 2003-05-03, 13:18 »
Nigdy w moim 23-letnim życiu nie zapaliłam nawet jednego papierosa i jestem z tego dumna :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zdecydowanie NIE!
« Odpowiedz #32 : 2003-05-03, 13:18 »

Gopi

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #33 : 2003-05-03, 13:42 »
Cytat: onka

pale na balkonie (i tak żeby mi nie naleciało do mieszkania)


Moi sasiedzi też palą na balkonie i tak jakos dziwnym trafem wiaterek zawiewa cały smród do mieszkanka pod 1 należącego do rodzinki Gopi. Jak ja niecierpię tego!!! Wszystcy przejmują się, żeby im do domu nie naleciał dym, a sąsiedzi to juz sie nie liczą...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #34 : 2003-05-09, 21:08 »
Ja nie palę i mam nadzieję że palić nie będę. U mnie w domu też są niefajczący :) chociaż wiecie, czasem mój bojownik se zapali..:lol: .

Apophis- Ależ przykład dajesz...niech Ci się odechce na wieki wieków....
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #35 : 2003-05-09, 21:13 »
Cytuj
Apophis- Ależ przykład dajesz...niech Ci się odechce na wieki wieków....


Blah, nie przypominaj mi Wiki. U mnie w domu wszyscy pala, tzn brak, ojciec, jedynie matka nie. Maja gdzies czy pala przy mnie czy nie. A ten numer z oknem/balkonem to prawda, regula potwierdza ze caly smrod wraca do srodka, a w moim przypadku w okolice mojej twarzy.
Zapisane

Kiekusek

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #36 : 2003-07-25, 20:43 »
A fuj nigdy nie trzymałam tego paskudztwa w ustach i nie zamierzam wiecie ile rocznie mozna na tym kasy zaoszczedzic?!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #37 : 2003-07-25, 20:56 »
ja trzy fajki spróbowałam i jakoś dalej mnie nie ciągnie, kto powiedział że to nałóg :lol: heheh :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #38 : 2003-07-25, 21:09 »
Ja nie pale, ale ucze sie na sztucznym przykladzie.. znaczy sie..
- jak nie patrzec wygląda jak prawdziwy zapalony papieros bo na końcu jest czerwone z przyklejonym popiołem gdzie niegdzie. Zamiast ytoniu i innych trucizn jest mąka ziemniaczana i zamiast tego białego jest wata i sie dmucha i leci dym :))..

Ale papierosy sa okropne.. jak czuje ten smród to jets gorsze od gazów naturalnych ktore my wytwarzamy :P..
Mój tata kiedys palił, to mu wyciełam karteczke z gazety "Palenie tytoniu powoduje raka i choroby serca". No i mu włozyłam.. do portfela i przez pomylke tał ta karteczke gdy sobie papierosy kupował :D!

Ale teraz juz nie pali i jego kochana córusia (znaczy się ja) ma większe kieszonkowe!! :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy palimy papierochy?
« Odpowiedz #38 : 2003-07-25, 21:09 »

Doris

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #39 : 2003-07-25, 21:19 »
ja nigdy nie paliłam, nie pale i nie będę palić!! Przynajmniej mam taką nadzieje :lol:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #40 : 2003-07-26, 10:43 »
życzę powodzenia :P
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #41 : 2003-07-26, 19:34 »
Nigdy nie wziąłem papierosa do ust. Już sam ich zapach mnie odrzuca.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Tafta

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #42 : 2003-07-26, 20:26 »
yyyyy... ja palę
Zapisane

aneta

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #43 : 2003-07-27, 21:31 »
Tafta ja mozes, wstydz sie   . Ja nie pale i nie chcialabym zeby moja druga polowa palila bo to tak jakbym z popielniczka sie :uscisk:  ;)
Zapisane

sabriel

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #44 : 2003-07-27, 21:47 »
Nie pale!
Ale kiedys probowalam. To bylo dawno (1klasa liceum). To byl raczej krotki epizod. Palilam glownie na imprezach lub na wieczornym wyjsciu z psem (tak by mama sie nie dowiedziala).
Do papieroskow mnie nie ciagnie.
Wkurza mnie jak siedze na przystanku, przede mna siedzi palacz i dmucha mi smierdzacym dymkiem w twarz lub gdy wchodze do zasmrodzonej papierosami windy.
Mam nadzieje, ze Polska wezmie kiedys przyklad z Nowego Yorku i nie wolno bedzie palic w miejscach publicznych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy palimy papierochy?
« Odpowiedz #44 : 2003-07-27, 21:47 »

Gopi

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #45 : 2003-07-28, 08:36 »
Sabriel istnieje bodajże taki przepis i w Polsce, ale kto go przestrzega... Kiedys jak stałam na przystanku z mamą i padał deszcz, przyszedł jakis palacz z papierochem, no nie bylo sie gdzie odsunąć, bo jak już pisałam padało. Mama poprosiła tego faceta, żeby zgasił, bo od dymu jej sie niedobrze robi. A ten do niej, że mu wolno i że jak chce to niech zadzwoni na policję i oni jej powiedzą. Wtedy mama właśnie powiedziała, że jest zakaz palenia w miejscach publiczynych i policja właśnie jemu by coś powiedziała na ten temat. Jeszcze troche się kłucili, a na końcu mama została sklasyfikowana jako "stara wariatka".
Zapisane

Tafta

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #46 : 2003-07-28, 11:34 »
Nooo, ja rozpaliłam się na studiach. Te strasujące egzaminki itp. no wiecie :roll:

Ale w miejscach publicznych nie palę. Jakoś nie wypada no i nie lubię.
Tylko na balkoniku, bo w domu jest zakaz :hehe:
Zapisane

lila

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #47 : 2003-07-28, 16:52 »
Nie palę , chociaż kiedyś tak   :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:
Na szczęście zmądrzałam i bardzo się z tego cieszę  :)  :)  :)

Okropny nałóg !!!
Zapisane

Tafta

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #48 : 2003-07-28, 19:51 »
palenie ma dużo zalet ;)

- np. miedzyludzkie: ułatwia konwersację, nawiązywanie rozmowy, flirtowanie, umacnia więzi
- jest zdrowe, ponieważ bardzo często jako palacz trzeba wyjść na swieże powietrze, aby zapalić
- uspokaja nie tylko przez działanie biochemiczne, ale jeżeli ktoś czuje sie w jakiejś sytuacji niepewnie, nie ma co z rękami zrobić i 'wszyscy się na mnie patrzą' (np. na imprezie, przerwie ...) można zapalić i ma się co robić.
- daje usprawiedliwienie, aby zrobić przerwę (w pracy, w nauce itd.)
- pomaga spowolnić całkowite załamanie polskiej gospodarki o kilka miesięcy
- na Sylwestra od fajki można podpalać petardy (albo dynamit jak jest się terrorystą)
- legalne narkotyki sa ważnym punktem w drodze do legalizacji innych, na razie nielegalnych, narkotyków.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #49 : 2003-08-06, 14:56 »
Nie pale i nie zamierzam. Owszem probowalam, ale jakos mnie to zupelnie nie pociaga! Nie znosze smrodu papierosow! A zaoszczedzone pieniadze wole wydac na piwko ;)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #50 : 2003-08-07, 09:06 »
no dobra... tez sobie pale.
W domu nie, bo tak jak Onka mam wstret do zapachu papierosow w mieszkaniu. Zostaje mi balkon, albo ide ze smieciami...

Tafta: w tym to jest duzo prawdy...  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Forum Zwierzaki

Czy palimy papierochy?
« Odpowiedz #50 : 2003-08-07, 09:06 »

Arwen

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #51 : 2003-08-15, 13:09 »
No jasne, ze nie palę ;)
Zapisane

KAMILO

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #52 : 2003-10-06, 21:15 »
nio może troszke,żadko ale zdarza mi się, dla towarzystwa :roll:
Zapisane

Ramona

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #53 : 2003-10-06, 21:24 »
yy..wiecie co? u mnie wiele ludkooff pali..ale to albo dla szpanu, albo są tacy jacy są. osobiście bardzo ich lubie i zycia bez nich nie widzę, ale jeżeli bierne palenia mozna nazwać paleniem, to palE:D od poczęcia...później przerwa i znowu:d <lol> miejmy nadzieje, ze sie nie uzaleźnie:d
Zapisane

Talagia

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #54 : 2003-10-07, 00:47 »
Mój tata kiedyś palił, ale ja mam chore płuca więc rzucił.
Nie lubie papierosów, bo mój dziadziuś, palił i umarł przez papierochy, niedawno  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Ja sama kiedyś zapaliłam, ale na szczęście się zaciągnełam, zatkało mi płuca i w nocy wylądowałam na ostrym dyżuże :)
Powiedziałam że w windzie palili chłopcy :P
Już nigdy nie zapale...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #55 : 2003-10-07, 08:16 »
hyh mnie se czasm zdazy zajarac...bywaly jusz trudne chwile ale postanowie mam takeiz e paiperochchy to si3nwswo i nie bede jarac..
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #56 : 2003-10-07, 12:28 »
Cytat: Morpheus

Ktos mowil ze mam 40tke, nie... Ja mam dwadziescia-pare lat :-)


 :idea: Dwadzieścia pare...;)  :lol:  :lol:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #57 : 2003-11-06, 22:04 »
nigdy nie paliłam i nie będę! od samego dymu robi mi sie niedobrze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy palimy papierochy?
« Odpowiedz #57 : 2003-11-06, 22:04 »

olc!a

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #58 : 2003-11-07, 17:17 »
Nie palę :P
Moi rodzice całe szczęście też nie... Tata rzucił chyba 6 lat temu, mama 3 lata temu :)
Zapisane

awia

  • Gość
Czy palimy papierochy?
« Odpowiedź #59 : 2003-11-07, 20:05 »
tafta-nie zgodze sie.kazdy w/w argument mozna latwo odeprzec.
dla mnie palenie jest glupota bezdenna,nie pale,nie palilam i nie bede.nie widze najmniejszego sensu.nieprzeszkadza mi jak ktos pali ale sama sobie krzywdy robic nie bede.
az taka masochistka nie jestem.
bo jesli mnie nie ciagnie to gdybym zaczela palic to tylko dla szpanu.woiec tym bardziej nie.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.