Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś antysemitą  (Przeczytany 6928 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

targod

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« : 2004-03-06, 21:12 »
No, bo mój dziadek kiedy widzi faceta z brodą to mówi odrazy że to Żyd
a przecież co Ci Żyd zawinił (oprócz niektórych przypadków...)... :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #1 : 2004-03-06, 21:55 »
Ja jestem anty głupocie i to wszystko.
Zapisane

Lidzia

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #2 : 2004-03-06, 23:40 »
Oczywiscie ze NIE!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #2 : 2004-03-06, 23:40 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #3 : 2004-03-06, 23:55 »
nie nie jestem
Zapisane
To piekło nie raj :)

Ciapka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #4 : 2004-03-07, 08:56 »
nie..
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #5 : 2004-03-07, 09:19 »
Cytat: myszka
Ja jestem anty głupocie i to wszystko.

wlasnie...
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #6 : 2004-03-07, 10:38 »
Nie...
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #7 : 2004-03-07, 12:32 »
NIE!! !! !! !! !!
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #8 : 2004-03-07, 13:08 »
Heh.... ale przyznacie że to co Izrael wyrabia ostatnio to ludzkie pojęcie przechodzi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #8 : 2004-03-07, 13:08 »

Wiedźma

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #9 : 2004-03-07, 13:29 »
Nie jestem. Moge miec cos przeciwko konkretnym osobom i nieistotne, czy to bedzie Zyd, Polak, Niemiec, Anglik... A nie tak zbiorowo.
Zapisane

iwa

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #10 : 2004-03-07, 15:13 »
nie...coś ten temat mi nie trafia ostatnio.ciekawe czemu :?
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #11 : 2004-03-08, 11:03 »
Cytat: Jimmy
Heh.... ale przyznacie że to co Izrael wyrabia ostatnio to ludzkie pojęcie przechodzi.


Ale terrowryści się wysadzać mogą palestyńscy w israelu?
Z resztą co za róznica..
USA moga pojechać do iraku i zrobić właściwie taki sam nalot na terrorystow jaki robi israel... i jest ok..
Rusków nikt nie goni za awganistan..
Indie o kaszmir nikt nie bojkotuje..

  Ano pewnie ci życdzi wszystkiemu winni. Serio współczucie dla tej jednej osoby co napisała ze jest antysemitą ....

    Niestety w polsce połowa społeczeństwa woli słchać HH i siedzieć całe zycie na ławeczkach i brenczeć jak to im zle (zamiast ruszyc dupy do roboty).. . a teraz widze ze jeszcze zydzi są winni...
Zapisane

myszka

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #12 : 2004-03-08, 11:50 »
Poza tym - sorry, ale jakoś nie mogę identyfikować polityki państwa z poszczególnymi jego mieszkańcami - przeciętny Amerykanin niekoniecznie popierał inwazję na Irak, przeciętny Polak niekoniecznie popiera to, co robi nasz rząd...
Zapisane

targod

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #13 : 2004-03-08, 18:43 »
Oczywiście że przeciętny Polak nie popiera rządu bo tego się nie da popierać!!!!!
Ale jakoś tak zawsze jest, że ludzie zawsze mówia A a już z B jest gorzej. :roll:  :roll:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #14 : 2004-03-08, 18:47 »
Nie jestem atysemitą...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #14 : 2004-03-08, 18:47 »

awangarda

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #15 : 2004-03-08, 19:01 »
eee nie..
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #16 : 2004-03-08, 19:18 »
Cytat: Galago De Codi
Cytat: Jimmy
Heh.... ale przyznacie że to co Izrael wyrabia ostatnio to ludzkie pojęcie przechodzi.


Ale terrowryści się wysadzać mogą palestyńscy w israelu?
Z resztą co za róznica..
USA moga pojechać do iraku i zrobić właściwie taki sam nalot na terrorystow jaki robi israel... i jest ok..
Rusków nikt nie goni za awganistan..
Indie o kaszmir nikt nie bojkotuje..

  Ano pewnie ci życdzi wszystkiemu winni. Serio współczucie dla tej jednej osoby co napisała ze jest antysemitą ....

    Niestety w polsce połowa społeczeństwa woli słchać HH i siedzieć całe zycie na ławeczkach i brenczeć jak to im zle (zamiast ruszyc dupy do roboty).. . a teraz widze ze jeszcze zydzi są winni...


Kur** po co wrzucasz do jednego kotła HH ? Przeszkadza ci to ze go słucham ? Widze że przyczepiłes się że słucham hh i teraz do każdej mojej wypowiedzi bedziesz docinał cos na ten gatunek muzyczny. Masz krótkowzroczny pogląd na hip-hop więc go nie komentuj.

Z kad wiesz ze popieram polityke zagraniczną USA ?. Usuneli Saddama, nie wiem co robią w tym Iraku do tej pory. Jakby nie było sa okupantami tego kraju.

A zamachy palestyńczyków ?? Najlepsza obrona jest atak.
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #17 : 2004-03-08, 21:06 »
nie, absolutnie. nie ważne kim się jest, tylko jakim.
Popieram Myszke
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #18 : 2004-03-08, 22:24 »
nie  :roll:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #19 : 2004-03-09, 11:53 »
Cytat: Jimmy
Cytat: Galago De Codi
Cytat: Jimmy
Heh.... ale przyznacie że to co Izrael wyrabia ostatnio to ludzkie pojęcie przechodzi.


Ale terrowryści się wysadzać mogą palestyńscy w israelu?
Z resztą co za róznica..
USA moga pojechać do iraku i zrobić właściwie taki sam nalot na terrorystow jaki robi israel... i jest ok..
Rusków nikt nie goni za awganistan..
Indie o kaszmir nikt nie bojkotuje..

  Ano pewnie ci życdzi wszystkiemu winni. Serio współczucie dla tej jednej osoby co napisała ze jest antysemitą ....

    Niestety w polsce połowa społeczeństwa woli słchać HH i siedzieć całe zycie na ławeczkach i brenczeć jak to im zle (zamiast ruszyc dupy do roboty).. . a teraz widze ze jeszcze zydzi są winni...


Kur** po co wrzucasz do jednego kotła HH ? Przeszkadza ci to ze go słucham ? Widze że przyczepiłes się że słucham hh i teraz do każdej mojej wypowiedzi bedziesz docinał cos na ten gatunek muzyczny. Masz krótkowzroczny pogląd na hip-hop więc go nie komentuj.

Z kad wiesz ze popieram polityke zagraniczną USA ?. Usuneli Saddama, nie wiem co robią w tym Iraku do tej pory. Jakby nie było sa okupantami tego kraju.

A zamachy palestyńczyków ?? Najlepsza obrona jest atak.


po :
1.   Czy ja gdzieś napisałem ze TY jestes antysemita.. ? nie!!!!
ale zgodnie z zasadą walnij w stół...  :idea:

2. Nie obchodzi mnie co słuchasz. i naprawdę nie jesteś pepkiem mojego swiata.. JAkbym miał analizować wszystko.. to dzieki.


Co do HH, po prostu mi najszybciej wpadło to do głowy. Szczerze mowiąc to chyba HH jest najmniej nietolerancyjna subkulturą w stosunku do Zydów. Bardziej by tutaj pasowało coś o skinach, ale jakoś nie znam takich siedzących nałweczkach  :P  
  Reasumując.
  Chciałem powiedzieć że wiekszość ludzi lubi zwalać za swoje niepowodzenia winę na innych zamiast na swoje lenistwo
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #20 : 2004-03-09, 12:21 »
Cytuj

Szczerze mowiąc to chyba HH jest najmniej nietolerancyjna subkulturą w stosunku do Zydów.

HH nietolerancyjną subkulturą względem wszystkich "inności".
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #20 : 2004-03-09, 12:21 »

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #21 : 2004-03-09, 14:44 »
damn... znowu cosnie tak powiedziałem..
IF
jezu jacy wszyscy delikatni jesteście....
     zaczynamnie to powoli nudzić...
IF NO

   :)

END IF

END
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #22 : 2004-03-09, 14:56 »
Nie zrozum mnie zle Galago, ja jestem po Twojej stronie ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #23 : 2004-03-09, 15:02 »
dzieki... choc ty Skarbeczku  8)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #24 : 2004-03-09, 15:05 »
Cytat: Skarb
Cytuj

Szczerze mowiąc to chyba HH jest najmniej nietolerancyjna subkulturą w stosunku do Zydów.

HH nietolerancyjną subkulturą względem wszystkich "inności".


Oooo.. i czymś takim udowadnia się co prawda nie antysemityzm, ale trzymasz się stereotypów.. Ja jestem punkiem, i co? Ćpam, pije, puszczam się i co jeszcze? Niestety spora część ludzi "jedzie" na stereotypach.. ;/ Nie można zakładać, że wszyscy, lub większość słucachjący HH  są nietolerancyjni itp, bo to BZDURA!
Zapisane

targod

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #25 : 2004-03-09, 15:45 »
Ja tez sie z toba zgadzam Galago, bo to cale zamieszanie z Hip Hopem troche mnie juz zaczyna wkurzac jedni lubia drudzy nie jeden jest punkiem drugi jest satanista ale jezeli jest normalny i bezkonfliktowy to nie ma zadnego problemu. A ta ankieta miala na celu to zebym(smy) mogli zobaczyc czy polskie spoleczenstwo (zaciesnione do ludzi ktorzy sa na forum i chcieli  tu cos doisac)jest anty zydowskie. :wink:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #26 : 2004-03-09, 15:48 »
Ja nie mówię, że wszyscy Lalaith, bo mam znajomych w różnych subkulturach i nie rozgraniczam ich w żaden sposób. Tylko po prostu mieszkałam kiedyś na osiedlu totalnie HH i miałam tam wielu znajomych którzy idealnie pasują do tego stereotypu. Nigdy nie uogólniałam tego na wszsytkich HH, po prostu większość z tych co znam była właśnie taka np.nienawidzą czarnych ale nie potrafią właściwie powiedziec dla czego, mimo, że słuchają muzyki stworzonej właśnie przez czarnych. Ale nie zaprzeczam, że są wyjątki którzy słuchają tej muzyki z zamilowania do bitui nie kultywują żadnych głupich, prostackich ideologii.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #27 : 2004-03-09, 15:52 »
Ja nieststy zydem nie jestem. A szkoda. Bo to jedyni ludzie którzy utrzymywali polską gospodarke , gdy polacy robili dwudniowe powstania z zerową szansą powodzenia.
I teraz historia im się odpłaca ... z oszołomów, którzy własne dzieci posyłali na bój z zaborcą robi się bohaterów.. a żydostwo to motłoch myślący tylko o sobie.
   Chciałbym by miedzy polakami była taka solidarnośc jaka jest wśród żydów..
bo u nas to jeden drugie by sprzedał za paczkę zapałek... a innym sie wytyka.. co
że rodzina z USA pomaga rodzinie w polsce..  no tak zapomniałem.. starym polskim zwyczjaem tylko u nas rodzeństwo potrafi sie pozabijać o niedopitą gożałkę po zahlanym na smierć ojcu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedz #27 : 2004-03-09, 15:52 »

mili

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #28 : 2004-03-09, 21:22 »
nie, nie jestem, dla mnie wszyscy ludzie są równi. no... może tylko nie ci głupi bo głupotę tępię ...  :roll:  i mam szczerze gdzieś czy ktoś jest żydem, cyganem, murzynem, chińczykiem, europejczykiem, indianinem, itd. dla mnie liczy się to co sobą reprezentuje i koniec.

wkurzają mnie takie przygryzki np. kiedy ktoś nie chce czegoś pożyczyć : 'ty żydzie!' itp.

a jak to śpiewa leniwiec :) :

'Antysemityzm w Polsce ma się dobrze,
większości nie przeszkadza, większość nie pomoże.'

'Teraz wiem, czego im zazdrościcie,
teraz wiem, za co ich nienawidzicie,
teraz wiem, dlaczego ich nie rozumiecie,
teraz wiem - bo są od was mądrzejsi.'
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Czy jesteś antysemitą
« Odpowiedź #29 : 2004-03-09, 21:53 »
Znawcy hip-hopu. HH jest bardzo tolerancyjna kultura. Ale żeby o tym sie dowiedziec trzeba troche płyt przesłuchac.....

Gal ja nie twierdziłem że nazwałes mnie antysemitą a za pempka świata się nie uważam. Za to ty jedziesz jak mozesz na kulture hip-hopową. Naprawde, pomyśl o kilku ostatnich postach i pomysl czy były tolerancyjne.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 28 zapytaniami.