Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Do dołu

Autor Wątek: Zdziczałe  (Przeczytany 111144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #210 : 2008-07-27, 21:46 »
Jak to święty nie jestem?
Gdybyś mnie poznała bliżej tu uważała byś  mnie za bóstwo :D
I jeszcze jestem skromny .
Ja już Cię uważam za bóstwo... Bóstwo Wielki Pyszałek :P
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #211 : 2008-07-27, 22:07 »
To cecha myśliwych :)
Tych prawdziwych i z fantazją ...mój dziadek był ułanem :)
Zapisane
Darz Bór!!!

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #212 : 2008-07-27, 22:52 »
nowa taktyka: jak nie wyzywa to sie ''przechfffala''... hihi a moze to i lepiej... ale przypomne Ci PTICA że Twoja ostatnia wypowiedź nie była na temat...;)
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #212 : 2008-07-27, 22:52 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #213 : 2008-07-28, 01:07 »
Do PTICY :

Cytuj
  W lasach grasują watahy zdziczałych psów. Zagryzają dziką zwierzynę. Dobierają się też do zwierząt gospodarskich.

Ale Zauważ,że o tych naprawdę zdziczałych psach niewiele jest w prasie,necie,w tv - tylko o tych mających właścicieli,często zabijanych na ich oczach.

Co robić żeby ich nie było,pisaliśmy już wcześniej - widocznie,nie Uważałeś.

Cytuj
  - To problem stary jak łowiectwo - mówi Ryszard Czeraszkiewicz, łowczy miejski Szczecina. - Zdziczałe czworonogi potrafią niewiele mniej od wilków. W popegeerowskich wsiach bieda aż piszczy. Gospodarze spuszczają psy z uwięzi, stosując wobec nich zasadę "wyżyw się sam". Psisko gania po polach. Odwieczny instynkt każe mu tropić zwierza. Więc tropi. Cześć osobników już nie wraca z polowania i przyłącza się do watahy.

Ale czyja to jest wina?: psów,czy głupich i nieodpowiedzialnych ludzi? - i kogo tu należy karać/edukować - psy,czy ludzi?

Skoro we wsiach bieda piszczy,to ludzie w nich mieszkający nie powinni mieć zwierząt których nie są w stanie wyżywić - proste i logiczne.

Cytuj
Ile zwierząt pozyskałem?
Sporo  :D

Ale rozumu,ani krzty ... przykro mi,ale tylko to mi się nasuwa,czytając Twoje liczne posty ...  :roll:

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #214 : 2008-07-28, 20:37 »
na polach jest więcej kotów a psy wolą las

W przypadku kotów trudno mówić o zdziczeniu bo są to po prostu mruczki które polują na myszy.
Wiosną natomiast kot jest poważnym zagrożeniem dla zajęcy,kuropatw, bażantów i całej bandy innych drobnych zwierząt .
Kota nie da się upilnować szczególnie takiego który całe życie spędza w stodole a człowieka traktuje jak dostarczyciela mleka.
Trudno zostaje kulka chociaż to bardzo naciągane pod względem prawnym(jak mam być szczery)
ile kotów w takim razie strzeliłes? w jakiej porze roku?

przeczytałam cały watek, trzymałam sie fotela by nie pasc z wrazenia i nie rozwalić klawiatury, słabe nerwy które potrawie powstrzymac ;) czekam na kolejne błyskotliwe posty, moze bez krzyku i na temat, a nie przechwalaniesie kim był dziadek bo jakbym napisała kim był mój... oj ptica baardzo bys sie zdziwił, bardzo..
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #215 : 2008-07-30, 11:30 »
Ptica, co masz do tych kotów? Przecież wy więcej zabijacie tych zajęcy, kuropatw niż te koty. A po dwa taka jest natura, myśliwy w nią ingeruje, a kot zabija bo jest głodny. Nie możesz tego zrozumieć? Zwierzęta nie zabijają dla zabawy, tylko po to aby przetrwać. Co z tego, że pies zabije jakiegoś cielaka,  jak wy więcej ich zabijacie, i nie zaprzeczaj, bo dużo było takich sytuacji, ALE wy się do tego nie przyznajecie ;) Ile było przypadków zabicia psa na oczach jego właściciela? Przed domem, jak pies siedział obok dzieci? Można wyliczać. A prawo do odstrzału psa macie TYLKO wtedy gdy spełnia to TRZY warunki. Niestety wy strzelacie dla zabawy, bo macie chorą psychę i to jest dla was jedyne lekarstwo - wyżyć się.

Widzisz jak miło? ;) Więc nie przeginaj tymi swoimi śmiesznymi wypowiedziami. Ja jestem uczulona na myśliwych, jakby taki celował w mojego psa to bym go zabiła gołymi rękami. Bo po pierwsze nie ma do tego prawa. A czemu? Pies jest z właścicielem, nie wygląda na zdziczałego, nie poluje na zwierzyne. Wystarczy? Niestety pozwalacie sobie na dużo i myślicie że wszystko wam wolno. Ja też moge wszystko, i powiem ci jedno.
To jest forum dla miłośników zwierząt, a nie ich morderców.

koniec.
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #216 : 2008-07-30, 12:27 »
Ja jestem uczulona na myśliwych, jakby taki celował w mojego psa to bym go zabiła gołymi rękami
heeh ja też chyba jestem uczulona, tylko nie przejawia się to żadna wysypką czy katarem ale innym zachowaniem...
nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, jakby mysliwy groził mojemu psu, ale na pewno bym go broniła? jak, nie wiadomo...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #217 : 2008-07-30, 13:04 »
Cytuj
Przecież wy więcej zabijacie tych zajęcy, kuropatw niż te koty. A po dwa taka jest natura, myśliwy w nią ingeruje, a kot zabija bo jest głodny. Nie możesz tego zrozumieć?

Według myśliwych pies i kot to tzw." szkodniki łowieckie " i " po części " się z tym zgadzam,gdyż zwierzęta domowe będące na utrzymaniu człowieka powinny być przez niego karmione i nie powinny odbierać pożywienia dzikim zwierzętom...tyle że,według myśliwych naturalne drapieżniki to też " szkodniki ",dla nich najlepiej by było,gdyby cała jadalna zwierzyna była tylko i wyłącznie dla nich...
Zrozumiałbym jeszcze,gdyby zajmowano się tylko i wyłącznie naprawdę zdziczałymi zwierzętami,ale Sam Wiesz, PTICA ,ze tak nie jest ...

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #218 : 2008-07-30, 14:55 »
moze tak,a el co jelsi zwierzeta domowe zostały zmuszone do takiego zycia? koty na autostradzie, daleko od domów, sa taam, mieszkaja widocznie w lesie czy na polach, cos musza jesc a wrócic do ludzi nie ma jak, jedyne wyjscie to je zabic (według mysliwych) a to wszystko bo zamiasc uczyc ludzi i edukowac wola walic do zwierzat
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #218 : 2008-07-30, 14:55 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #219 : 2008-07-30, 15:13 »
Bezpańskie zwierzęta rozumiem,rozumiem ich prawo do życia ( czego nie rozumieją myśliwi ),chodziło mi tylko o te zwierzęta które mają opiekunów a mimo to polują,bo człowiekowi tak jest wygodniej - bo " niech się sam wyżywi " ...

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #220 : 2008-07-30, 15:15 »
niestety ale taka jest prawda, to wina człowieka, udomowił zwierzę, jest za nie odpowiedzialne, ale niestety są ludzie, którzy wyrzucają takie zwierzęta z domów i potem zwierze dziczeje, poszukuje pokarmu - tak jak inne dzikie zwierze. MUSI przeżyć, on ma tak zakodowane w głowie. To nie jest jego wina.

Miałam doczynienia z dziczałymi psami. Smutny widok, trzymały się razem, jeden drugiego nie dał ruszyć. Nie ufają ludziom, bo oni je skrzywdzili, niestety jakby znalazły się w lesie, już na pewno dawno ich by nie było... bo dla myśliwego to tylko "zabawka".
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #221 : 2008-07-30, 15:23 »
niestety ale taka jest prawda, to wina człowieka, udomowił zwierzę, jest za nie odpowiedzialne, ale niestety są ludzie, którzy wyrzucają takie zwierzęta z domów i potem zwierze dziczeje, poszukuje pokarmu - tak jak inne dzikie zwierze. MUSI przeżyć, on ma tak zakodowane w głowie. To nie jest jego wina.

Dokładnie - równie okropne jest to,co ludzie robią ze swoimi zwierzętami / szczególnie na wsiach - puszczają je samopas i pozwalają kłusować,a potem to zwierzęta cierpią - nie ludzie.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #222 : 2008-07-30, 17:33 »
Wiecie, jak im udowodnić po fakcie, że pies nie był taki zły jak już jest martwy :/
Po co mieliby tracić benzynę żeby do schroniska trafiły, zawsze można powiedzieć, że przez nie spadła liczebność zajęcy w lesie lub coś w tym stylu podobnego  :roll:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #223 : 2008-07-31, 19:08 »
To co....
Strzelać czy nie strzelać do zdziczałych psów?
Moderator DOPUSZCZA taką możliwość nawet lis i parę innych osób TEŻ...
Ja oczywiście jestem za.
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #224 : 2008-07-31, 19:35 »
strzelas środkami usypiajacymi :P
a jesli juz zabijac, nie wy, nie wy którzy maja z teog radoche, a strzelac, skoro pies jest zdziczały, juz zyje w tym lesie, wiec mozna go spotkac, wiec ktos inny, nie wy, moze ocenic czy na epnwo nadaje sie na odstrzał, chociaz równierz mozna podac srodek usypiajacy, potem nalezałoby popracowac nad sprawa schronisk... ale to inny rozlegly temat, a wiec, skoro jest cos takiego, to srodki usypiajace
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #224 : 2008-07-31, 19:35 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #225 : 2008-07-31, 19:37 »
EDUKOWAĆ ludzi,sterylizować i czipować zwierzęta,a strzelać TYLKO w ostateczności / gdy inne środki,zawiodą - i TYLKO do naprawdę zdziczałych i stanowiących REALNE ZAGROŻENIE zwierząt.
Oczywiście,najpierw należy wyczerpać wszystkie inne metody,np.odłów takiego psa.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #226 : 2008-07-31, 19:42 »
Zacięłaś się?
nie wy , nie wy .....nie wyyyy,jak pies do księżyca....nie wyyyy.
A kto? -może TY!
Spróbuj i podaj środek usypiający jakiemukolwiek psu , tym bardziej zdziczałemuuuuu auuuu...
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #227 : 2008-07-31, 19:46 »
EDUKOWAĆ ludzi,sterylizować i czipować zwierzęta
to oczywisie tez ale miałam na mysli jesli zwierzak juz jest na wolnosci
ja psa i kota wysterylizowałm i jestem bardzo zadowolona, bez problemu, troche sie rany zle goiły ale to nic w porównaniu ze szczepieniami, nie wime dlaczego ludzie sa tak niechetni do tego zabiegu...

przeciez nie bede mu w tabletkach tych srodków podawac, mozna uzyc specjalnej broni i strzelic srodkami usypiajacymi, jak widac wolisz zabic niz ratowac a smierc cie bawi, dlatego własnie pisałam ze nie wy, bo byscie nadal zabijali, ale jesli zapewnisz mnie ze zamiasc zabic strzelalibyscie tymi srodkami to mozecie wy to robic, jak tak bardzo chcesz :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #228 : 2008-07-31, 19:59 »
specjalnej....broni....
wiesz z jakiej odległości musisz strzelić aby zaaplikować skutecznie środek....
to nie afryka i nie masz uśpić słonia używając helikoptera i 3 wiosek tubylców
Żyjesz w POLSCE to inne realia .
30-06 jest bardzo dobrym rozwiązaniem sprawdza się od 102 lat.
Firma springfield gwarantuje jakość
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #229 : 2008-07-31, 20:05 »
Na innym forum rozmawiałem z gościem,który wyłapuje bezpańskie i zdziczałe psy ( oczywiście,nie sam ),więc jednak,można - myśliwi nie byli zainteresowani...za to zastrzelili 2 miesięcznego szczeniaka twierdząc,że...stanowił on zagrożenie dla zwierzyny płowej...

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #230 : 2008-07-31, 20:15 »
ptica, pytasz, a nasza propozycje wysmiewasz.
30-06 jest bardzo dobrym rozwiązaniem sprawdza się od 102 lat.
Firma springfield gwarantuje jakość
tylko ze dla nas takie rozwiazanie nie jest dobre, po co ta dyskusja skoro ty widzisz jedno wyjscie, zabic, przy okazji troche sie podbudujesz tak? fajna zabawa przy tym, tak? lubisz popatrzec na cierpienie tak? w tym momencie ja widze jedno wyjscie, PSYCHIATRA
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #230 : 2008-07-31, 20:15 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #231 : 2008-07-31, 20:30 »
Też myślę,że nie ma co rozmawiać,skoro dla drugiej strony istnieje tylko jedno wyjście na które nie ma alternatyw - PTICA już Sam sobie Odpowiedział i Podjął już decyzje i tylko nas prowokuje.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #232 : 2008-07-31, 20:58 »
wydaje mi sie że ptica chciałes tylko udowodnic ze nie ejstesmy tacy swieci i pozwalamy strzelac do psów, ale to sa naciagane fakty, bo w przeciewieństwie do ciebie próbujemy znalesc inne rozwiazania, ty widzisz tylko jedno, niestety teraz prawo stoi po twojej stronie i mozesz sobie zabiajc biedne psy, my mamy nadzieje ze to sie zmieni.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #233 : 2008-07-31, 21:25 »
To co....
Strzelać czy nie strzelać do zdziczałych psów?
Moderator DOPUSZCZA taką możliwość nawet lis i parę innych osób TEŻ...
Ja oczywiście jestem za.
Ty jesteś za, bo lubisz zabijać. Ja dopuszczam taką ewentualność z konieczności. Jestem realistką, to wszystko... Wiem, że dla wszystkich bezdomnych psów nie wystarczy miejsca w schroniskach... Tym bardziej nie ma dość domów dla zwierząt. Patowa sytuacja, niestety...
Mam wrażenie, że wątek zaczyna kręcic się w kółko... Chyba juz wszystko sobie wyjaśnilismy?
Zapisane
IBDG Wrocław

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #234 : 2008-07-31, 21:29 »
No to strzelamy ....
Pisałem że nie lubię strzelać psów i kotów!
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #235 : 2008-07-31, 21:32 »
Pisałem że nie lubię strzelać psów i kotów!

To po co Podnosisz temat i nie Dopuszczasz żadnych rozwiązań,które mogły by poprawić i uzdrowić sytuację? - Powinieneś promować sterylizację i czipowanie zwierząt,a nie tylko narzekać.

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #236 : 2008-07-31, 21:40 »
ptica, pytasz, a nasza propozycje wysmiewasz.tylko ze dla nas takie rozwiazanie nie jest dobre, po co ta dyskusja skoro ty widzisz jedno wyjscie, zabic, przy okazji troche sie podbudujesz tak? fajna zabawa przy tym, tak? lubisz popatrzec na cierpienie tak? w tym momencie ja widze jedno wyjscie, PSYCHIATRA

PTICA, Tobie naprawde potrzebna jest pomoc... nie lubisz strzelać do psów i kotów..? to dlaczego to robisz...? zresztą.. samo to że lubisz zabijać nadaje się na temat który mógłbyś przedyskutować z PSYCHIATRĄ... co o tym sadzisz..? a może już cos w tym kierunku zrobiłeś..?
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #237 : 2008-07-31, 21:42 »
No to strzelamy ....
Chcesz powiedzieć, że czekałeś na naszą zgodę? :Oo:
Pisałem że nie lubię strzelać psów i kotów!
Pamiętam, że tak pisałeś, ale nie bardzo wierzę... Może te zwierzeta nie są Twoim ulubionym celem, ale nie sądzę, by strzelanie do nich sprawiało Ci jakąkolwiek przykrość. Co to dla Ciebie znaczy, jedna śmierć więcej... :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Zdziczałe
« Odpowiedz #237 : 2008-07-31, 21:42 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #238 : 2008-07-31, 22:01 »
To po co Podnosisz temat i nie Dopuszczasz żadnych rozwiązań,które mogły by poprawić i uzdrowić sytuację? - Powinieneś promować sterylizację i czipowanie zwierząt,a nie tylko narzekać.
bo nie lubię ich strzelać.....
jakie inne rozwiązania wprowadziłeś/wprowadzono
Chcesz powiedzieć, że czekałeś na naszą zgodę? :Oo:Pamiętam, że tak pisałeś, ale nie bardzo wierzę... Może te zwierzeta nie są Twoim ulubionym celem, ale nie sądzę, by strzelanie do nich sprawiało Ci jakąkolwiek przykrość. Co to dla Ciebie znaczy, jedna śmierć więcej... :/

"
pukanie do drzwi. 6:00..puk puk
-kto tam...
-policja do spaw wiary...
-nie wierzę !!!
-nooo my właśnie w tej sprawie !!"
przykre to jest i to bardzo , ale to jedyne rozwiązanie...
jeśli napiszę że nie lubię lisa to uwierzysz :D
Wstrzymanie odstrzału psów i kotów to najgorsze rozwiązanie w tym czasie.Wymyślcie i wprowadźcie w życie skuteczny plan ochrony pól i lasów przed tą zakałą , my usuniemy pozostałości, a gwarantuje Wam że w sprawie zaniechania odstrzału psów i kotów będę po waszej stronie!


ps .ibgd
Wasza zgoda jest mi .....wiesz co mam na myśli oooo niepotrzebna :D
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zdziczałe
« Odpowiedź #239 : 2008-07-31, 22:09 »
Prawdziwą zakałą są ludzie, z winy których domowe zwierzęta kończą w lesie. One sa tylko ofiarami, najpierw podłych właścicieli, potem mysliwych.

Co do zgody... Wiem... Jest Ci tak potrzebna, jak Ty jesteś potrzebny przyrodzie :P
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 28 zapytaniami.