Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Do dołu

Autor Wątek: Waja  (Przeczytany 109575 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #780 : 2007-07-07, 17:03 »
dobra juz a zreszta jestem poczatkujacy nie wiem jeszcze czy dobze wybieram na nastepny raz bede pytal forumowiczow czy sie oplaca :wink:
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Waja
« Odpowiedź #781 : 2007-07-07, 17:04 »
moze i tak ale ja kieruje sie wygladem xD a m i sie skrzydla itp nie podobaja a to mi sie mega podoba :kocham:
TO czyli co? Wszystko i nic? Jedna wielka mieszanka?
Ta gra to jedna wielka zabawa genami. Tutaj należy mieć jakiś cel, aby stworzyć waje konkretną np. ma geny 10 Husky i 10 Wind- reszta zero. Wtedy jest czysto, ładnie i konkretnie. Takie waje są najbardziej pożądane i najdroższe.
Co do wyboru waji to wcale nie jest najważniejsze to LQ i MU. To to akurat pikuś, można se samemu podnieść.
Zapisane

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #782 : 2007-07-07, 17:06 »
ok Kola thx za rade
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Waja
« Odpowiedz #782 : 2007-07-07, 17:06 »

Retriva

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #783 : 2007-07-07, 17:20 »
jak juz to LQ i MG- ale podniesienie duuzo kosztuje ;) ja w moja Mistaken wrzucilam duzo kasy, ale nie zaluje. co do MU nie mam zamiaru podnosic- przez to jeszcze bede miec jakies niepozadane cechy. ja w sumie wybieram Waje normal, z back spotsami i czasem wind. bez zadnych mutations, chociaz Mistaken ma carrier, ale za to szukam jej partnerow ktorzy maja male MU i nie maja carrier- zeby mi nic nie wyskoczylo ;)

jak narazie wszystkie narodzone u mnie Waje mialy to co chcialam- widoczne backspotsy i odcien fioletowy lub granatowy ;)
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Waja
« Odpowiedź #784 : 2007-07-07, 17:28 »
Zależy jak, gdzie i kiedy kupisz gruszki. Ja kupuje za 5K, ale nie podnosze  bo nie widze sensu, tylko sprzedaje  za 10K, zależy od pory dnia, od miesiąca itd. Do niedawna Normal Pear sprzedawałam za 25K a teraz za 9K.
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #785 : 2007-07-07, 17:29 »
w Mistaken wlozylam ok. 10-15 Normal Pear, kupowalam po ok. 20k.. i kilka Male Pear ale nie pamietam po ile... tez ok. 20k chyba/ troszke kasy poszlo ;) ale ciesze sie, bo jest b. fajna :D
Zapisane

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #786 : 2007-07-07, 17:32 »
ale jak mam samiczke i szukam samca i jakiegos juz wybralem i tam klikam na niego zjezdzam na dol i tam jest
breed your female i wybieram z listy moja samice i na dole jest breed wajas i cena klikam na to i nic sie nie dzieje. czy ja to w ogole dobrze robie??
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #787 : 2007-07-07, 17:42 »
potrzebujesz pewnie Love Pear do tego. poza tym co ma sie dziac? nie wyswietli Ci sie nic. najwyzej napis ze potrzebujesz love pear
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Waja
« Odpowiedź #788 : 2007-07-07, 17:47 »
a potem czekasz na akceptacje ze strony właściciela samca
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Waja
« Odpowiedz #788 : 2007-07-07, 17:47 »

Retriva

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #789 : 2007-07-07, 17:49 »
czemu do krycia SWOIM samcem SWOJEJ samiczki tez potrzebuje Love Pear -.- nie da sie tego jakos ominac?
kupilam dwa normal pear po 11k i wrzucilam na sprzedaz za 14k... zobaczymy ;) moze zarobie na tym +6k :D
Zapisane

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #790 : 2007-07-07, 17:58 »
jak chce pokryc moja samiczke moim samcem to byla mowa ze mozna jakos 3 cechy zaznaczyc np Wind to w ktorym miejscu mam to zrobic??
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Waja
« Odpowiedź #791 : 2007-07-07, 18:02 »
Nie, to chodzi o to gdy szukasz samca z danymi cechami np. wiatrem to w szukaniu zaznaczas to. Tu taj wybierasz, jakie konkretne cechy chcesz uzyskać i  potomstwa i na tej podstawie wybierasz rodzicówl
Zapisane

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #792 : 2007-07-07, 18:21 »
aaa o to chodzi...thx
Zapisane

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #793 : 2007-07-07, 18:25 »
bo ja u mojej samiczki dalem STUD i gdzie bede mogl sprawdzic czy mam jakies oferty??
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #794 : 2007-07-07, 18:39 »
w zakładce home->breeding...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Waja
« Odpowiedz #794 : 2007-07-07, 18:39 »

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #795 : 2007-07-07, 18:42 »
thx Lolz xD
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #796 : 2007-07-07, 18:45 »
qrczeeeeeeeeee... coś mnie zaraz trafi!!!!!!!!!!!!!!! Jest dużo fajnych samców, żebym mogła wziąść na pokrycie samiczki ale oczywiście nie dają ludzie, .żeby można było pokryć!!!! Czemu niektórzy są tacy puści i nieprzewidujący???? najładniejsze waje samce nie są na pokrycia!! jak inni teraz mają rozmnażać waje??
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #797 : 2007-07-07, 18:48 »
daj link do jakiegos ladnego lookne sobie

a jak dasz swoja waje na STUD i ktos ci da oferte a ty sie zgodzisz to male do kogo ida??
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #798 : 2007-07-07, 18:52 »
nie można nimi pokrywać w większości... ale skoro chcesz... szukałam fire z wind w stopniu min.7 cena obojętna koszt pokrycia max 25k wyniki tu
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #799 : 2007-07-07, 18:56 »
u jednego masz cene pokrycia 1 zeta i on ma wind 10

pytam jeszcze raz : a jak dasz swoja waje na STUD i ktos ci da oferte a ty sie zgodzisz to male do kogo ida??
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #800 : 2007-07-07, 19:00 »
zostają u tego, kto urodził...chyba, że się dogadasz, że na tyle szczeniąt tyle idzie do ciebie... jak zrobię ładną hodowlę to ustalę sobie ładne zasady... w profilu będzie po angielsku i po polsku...
czy masz na myśli tego nienajładniejszego pomarańczowego ze skrzydłami i wind 9?? bo innego za 1$ nie widziałam...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Waja
« Odpowiedz #800 : 2007-07-07, 19:00 »

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #801 : 2007-07-07, 19:12 »
o tego mi chodzi http://wajas.com/waja.php?id=235548

czyli ze jak moja samiczka jest na STUD i ktos zlozy oferte ja sie zgodze i ona urodzi to szczeniaki beda moje??
bo tak zrozumialem
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #802 : 2007-07-07, 19:14 »
weź mi nawet o nim nie mów... już raz mi odmówili pokrycia nim, a ja chcę tą samą samicę pokryć...
jak właściciel nie chce, żeby każdy każdą mógł jego pokryć to czemu tak tanio...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #803 : 2007-07-07, 19:17 »
nie wiem
czyli ze jak moja samiczka jest na STUD i ktos zlozy oferte ja sie zgodze i ona urodzi to szczeniaki beda moje??
bo tak zrozumialem
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #804 : 2007-07-07, 19:20 »
tak, ale raczej ktoś będzie składał ofertę na samców... chociaż jak do tej pory nikt mnie nie prosił o pokrycie...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #805 : 2007-07-07, 19:24 »
trudno zobaczy sie moze jednak ktos bedzie chcial
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #806 : 2007-07-07, 19:28 »
uhhhh, powiem ci, że ta samica egipcjana nie za ciekawa jest... jak dla mnie, pstrokata strasznie, ale jak wolisz... jak chcesz to za 5k ci sprzedam tego popapranego szczeniaka male normal co mi ostatnio wyszedł...
o i znalazłam odpowiedniego partnera dla twojej egipcjanki choć pokrycie nie najtańsze, ale są jak dwie krople wody... http://wajas.com/waja.php?id=205857
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #807 : 2007-07-07, 19:55 »
thx moze sie zgodzi fakt podobienstwo razace :)
boze w sklepie love peary najtansze za 22 k :lol: co to jest do diaska ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Waja
« Odpowiedz #807 : 2007-07-07, 19:55 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Waja
« Odpowiedź #808 : 2007-07-07, 21:42 »
to zanim kupisz, poczekaj, później mogą być tańsze... czasem za 10k są... powie mi ktoś za ile do tej pory były najtańsze gender pear?...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Mu$oL!n!

  • Gość
Odp: Waja
« Odpowiedź #809 : 2007-07-07, 21:49 »
WIEM PRZEZ NIE KUPUJE JA RAZ KUPILEM ZA 9500 ZETA  :P
do czego sa gender peary??
Zapisane
Strony: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 51   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 27 zapytaniami.