Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(  (Przeczytany 3100 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #30 : 2005-01-23, 14:41 »
starczy lec doe weta u nas kosztuje max kolo 30złotych :P
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #31 : 2005-01-23, 15:07 »
heh to masz sporo, napewno wystarczy. Pewnie da Ci jakiś srodek do pryskania/smarowania chomika
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #32 : 2005-01-23, 15:10 »
Za bardzo tutaj naskoczyliscie na Alice ja tez kiedys mialam taka hodowle grzybow w koncie klatki. A zaledwie nie sprzatalam im tydzien czasami trociny tez sa "inne". Ja wymyłam kuwete ciepłą wodą. Ale chomikom nic sie nie stalo.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedz #32 : 2005-01-23, 15:10 »

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #33 : 2005-01-24, 10:45 »
a moze trociny  klasy Lider Price'a ;) ?? jakie trotki ma chomik alice ;) ???
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #34 : 2005-01-24, 15:39 »
Moj ma trotki "Multifit natur" :)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #35 : 2005-01-24, 20:25 »
A jak tam chomiczek? Byłaś u weta? coś się wyjasniło??
Zapisane
BC + koci podrostek

Alice_kot

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #36 : 2005-01-24, 20:29 »
Jeszcze nie bylam.Ale mam zamiar niedlugo isc.A chomiczek czuje sie dobrze :)
Zapisane

Monika Z

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #37 : 2005-01-25, 10:50 »
Cytuj

Jeszcze nie bylam.Ale mam zamiar niedlugo isc.A chomiczek czuje sie dobrze

To dobrze ze chomiczek dobrze sie czuje  :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #38 : 2005-01-25, 15:26 »
taaaa. za tydzień dwa może pójdę... a może nie?  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedz #38 : 2005-01-25, 15:26 »

Alice_kot

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #39 : 2005-01-25, 16:20 »
Ale to nie moja wina ze nikt nie ma czasu ze mna iscJak juz napisalam,sama niemoge bo to dalego!
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #40 : 2005-01-25, 16:39 »
a komunikacja miejska? heh po co zabierać się za zwierzęta gdy się wie, że nie będzie można się nim odpowiednio zająć?
Zapisane

mafinia

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #41 : 2005-01-25, 17:19 »
zwierze nie powie ci ze go boli.
a nie ma weta osiedlowego????
jaki kolor maja te chrostki moj kapec mial  ciemnego koloru. myslalam ze sa to chrostki lecz okazalo sie iz to zwykle brodawki, z ktorych wyrosla jasna siersc. wyglada to na powazne schorzenie lecz wet powiedzial ze gryzonie zyja z tym nirmalnie. rzadnej masci nie dostalam.
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #42 : 2005-01-25, 22:11 »
Cathy, poczytaj że Alice ma 12 lat. Nie wszyscy w tym wieku moga sobie jeździc gdzie chcą.

Alice może chomika spróbowac przecierać naparem z rumianku, albo roztworem nadmanganiamu potasu. Nie zaszkodzi a może pomóc. Tylko potem wysusz go delikatnie suszarką do włosów nastawiona na ciepłe nie gorące powietrze.
Zapisane
BC + koci podrostek

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #43 : 2005-01-26, 13:53 »
Nie wszyscy w tym wieku powinni mieć zwierzęta  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #44 : 2005-01-26, 14:16 »
wiesz spójrz najpierw na siebie  :roll:  sama o 22 z swinkiem nie pojechałas  to  24h lecznicy  bo nie mogłas po wawie  :roll:  moze sstwierdziłas ze mozesz  poczekac do nastepnegpo  dnia :?  
zauwaz ze Warszawa to NIE  frankfurt i zdaje mi  sie ze ona w centrum  nie mieszka i bilet nie kosztuje 2 złote jak u nas  :roll:  pozatym  cathy ty pod nosem masz  metro i latwy  transport   do centrum  u niej moze  jest inaczej nie  wiem ani  ty ani ja ja  bo  nigdy  tam nie byłam :?
 
dziwi mnie troche twoja postawa a ty powinnas miec zwierzeta jak mogłas wypuszczac koty poza  dom   i dopuscic do tego ze nnie wróciły :roll:  moze warto bylo  pomyslec ze cos sie wydarzy a  ty chcałas dobrze ..
 alice  jest uzalezniona od rodziców  i ona tego nie zmieni...:/

sama piasłas po 19. ze wet obok zamkniety aleaby napisac miłas czas aby pojechac do centrum  to całodobowej  to nie :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedz #44 : 2005-01-26, 14:16 »

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #45 : 2005-01-26, 14:33 »
Kira, mówisz kompletne bzdury. Ze świnkom poszłam do weterynarza jak tylko zauważyłam, że jest z nią coś nie tak. Wydałam ogromne pieniądze na jej leczenie, robiłam co sie dało, weterynarz tez. Niestety w przypadku świnki morskiej nie można wykonać transfuzji jak np. w przypadku psa. Świnka niestety odeszła.

pozatym znowu nie rozumiem do końca co piszesz. Ominęłaś kilka klas podstawówki? Warszawa to Frankfurt? dobrze że mówisz, bo nie wiedziałam.

A co do kotów, w ramach ścisłości - nie ja je wypuszczałam tylko mój ojciec. To były JEGO koty. Benek jest pod moją opieką, jestem za niego odpowiedzialna. Sama kupuję jedzenie, sama daje mu jeść, sama, za swoje pieniądze chodzę do weterynarza, sama go wyprowadzam. Teraz to ojciec nie ma nic do gadania, wtedy ja nie miałam.

Majac prawie sto złotych można się pofatygować do weterynarza nie uważasz?

p.s Paulinko co się stało z połową zwierząt z opisu? już Ci się znudziły i zaczynasz hodować szczury? biedne szczurzątka...
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #46 : 2005-01-27, 15:46 »
Dziewczyny, istnieje cos takiego jak PW... Nie zaczynajcie kolejnej kłótni, co?  ;)

Alice: no to musisz czekać... staraj się męczyć mamę i tatę, żeby w końcu na "odwal się" pojechali z Tobą do tego weterynarza...

Ale fakt faktem, że powinnaś się następnym razem zastanowić, czy przy takiej postawie mamy warto męczyć zwierzaka. Co by było gdyby chomiczek (odpukać) miał zapalenie płuc i Twoja mama nie chciałaby z nim jechać do weterynarza, podczas gdy on potrzebowałby natychmiastowej pomocy? Przed Tobą całe życie, i na pewno jeszcze zdążysz mieć nie jednego chomika ;)

Cytat: Ekoteczka
Alice może chomika spróbowac przecierać naparem z rumianku, albo roztworem nadmanganiamu potasu. Nie zaszkodzi a może pomóc. Tylko potem wysusz go delikatnie suszarką do włosów nastawiona na ciepłe nie gorące powietrze.


Ehh, Ekoteczko, jeśli jej mama nie chce dawać pieniędzy na leczenie tego chomika, to wątpię, żeby dała pieniądze na kupno podanych przez Ciebie specyfików. No i myślę, że lepiej by było, aby dorosły to zastosował, a Alice przecież nie może poprosić o to swojej mamy, która jest w ogóle niemile nastawiona do chomika. Chyba że jej tata albo jakieś starsze rodzeństwo mogłoby to zrobić, ale nie wiem jak sprawa tutaj się ma...
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #47 : 2005-01-27, 15:57 »
Cytat: Kira

 alice  jest uzalezniona od rodziców  i ona tego nie zmieni...:/

Ja nie jestem uzalezniona od rodzicow  :?
Poprostu Weterynarz jest dlaleko,prawie w Centrum.A ja nie mieszkam w Centrum .
I tak mama powiedziala ze pujdziemy w wyplate.A wyplata za pare dni.
Jak kupowalam Boryska,dobrze wiedzialam ze jak bedzie chory tzeba go leczyc.Mama mi pozwolila kupic chomika,i nawet jej to powiedzialam ze jak zachoruje to bedzie trzeba leczyc.Ale tewraz jakos zmienila zdanie,a ze  moja mama strasznie oszczedza (niewiem nawet dlaczego.Nawet moj tata mowi ze przesadza) zal jej wydac pare Euro na Chomika! :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #48 : 2005-01-27, 16:11 »
heh, to może zacznij poważną rozmowę z tatą?
Zapisane

mafinia

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #49 : 2005-01-27, 16:28 »
troche nie rozumiem postawy twojej mamy? a czy nie wei ona przypadkeim ze to chorubsko moze przejsc na czlonka rodziny???? :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #50 : 2005-01-27, 18:52 »
no brawo bagsiks  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedz #50 : 2005-01-27, 18:52 »

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #51 : 2005-01-27, 19:42 »
jak by sie dowiedzła to by mogła sie chcec go pozbyc... jezeli alice masz swobode i nie jeses uzalezniona od rodziców to na co czekasz 20 km przeciez pojechac autobusem mozesz
 mam  kika do ciebie pytan Cegło.... :lol:
moim celem bylo ratowanie zwierzat i znajdowanie im  domów  NIe mam  zadnych do siebie zastrzeżeń :roll:  domów szukałam i ciagle bede szukać :P
a tak ty myszy rasowe chccałas rozmnazac i miec zyski  teraz  :roll: nagle twierdzsz ze nie
 snułas plany   siostra z bratem  i miłas sprzedawć... :roll: bo inwestowałas przeciez... :roll:
wiesz nie mówie jak ty biore jednego  bez rodowodu a za 2 tygodnie w szafce  posiadam5 myszy 3 rasowe i 2 bez rodowodu
jezeli ratuje to potem szukam domówvpo oswojeniu najczesciej :roll:
 nie robie jak ty jak oddaja to biore musze miec klatke i miejsce dla chomików.... ty wolisz wziasc ui trzymac w tycich 2 klatkach  w minnie 3 rasówki duze i w mniejszej dwie nie rasowe musze miec klatke  wolna lub szybko ja organizować :roll:
 jakmiłam iec myszy na  lipiec  dzadkowie o nich  wiedzeli nie   musiałam i ch chowac w obawie ze mam je znajdzie :roll:  a u mnie jak miłam mało miejsca to schowałm  w szafce po 1tygodniu juz nie musiałam w  szafce  uchylonej trzymac bo powiedzałam mamie ze przewiozłam kolczaste do siebie :roll:  u ciebie to odrazu byl  do mnie SMs Czy nie przechowasz  myszy???? bo mama znalazła :roll:

 Cathy po co komentujesz posta baksika zfgłos go  do myszeka  nie tu :roll:  ty tez w ten sposób  nabijasz BRAVO :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #52 : 2005-01-27, 19:57 »
Kira, mam Ciebie do Myszki zgłosić? Po co znowu zaczynasz? Masz problemy emocjonalne? Tak trudno to załatwić na gg albo PW? Lepiej utrudniać życie forumowiczom, prawda?

Alice, jesteś uzależniona od rodziców - tak jak każdy do 18 roku życia ;) Być niezależnym tzn. samemu zarabiać i samemu się utrzymywać ;) Przynajmniej według mnie :P

Ehh, miejmy nadzieję że Twoja mama znowu nie zmieni zdania po wypłacie... :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #53 : 2005-01-27, 20:04 »
ja tylko odpowiedzałam na   posta  z wczoraj o 14.30 :roll:  bo jak forum  padło wczoraj to  post mi sie nie zapisał :roll:  a   zgłoszenie bakska nie zaszkodziło by bo taka sama tresc dal  co na  temacie bylo  juz mówione  :roll:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #54 : 2005-01-27, 21:44 »
RANY , DZIEWCZYNY TEGO SIE NIE DAJE CZYTAĆ, CO TEMAT TO 10 POSTÓW KŁÓTNIA KIRA/CATHY. USPOKÓJCIE SIĘ PROOSZĘ. KŁÓĆCIE SIĘ NA PW !!!!!
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #55 : 2005-01-30, 19:18 »
I jak Alice jak chomik?????? :roll:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #56 : 2005-01-31, 11:57 »
O Cathy Kira widze że znowu zaczynacie  :)  powodzenia wam życze, prosze bardzo jeszcze jeden taki post związany z nie tematem miedzy wami cathy i Kiro to sie przekonacie  :krzywy: .


Alice powinnaś pójśc poprostu na kontrole za pare dni mimo że chomiczek jest zdrowy  :)
Drogo to napewno nie wyjdzie  :wink:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #57 : 2005-01-31, 13:42 »
Mojo, teraz z Tobą coś nie tak?

Chomik jest zdrowy? od kiedy?  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedz #57 : 2005-01-31, 13:42 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #58 : 2005-01-31, 20:56 »
Może juz jest zdrowy? W końcu to nie wiadomo czy to napewno była jakas choroba, a Alice sie nie odzywała...
A poza tym u malutkich zwierzaków to wszystko szybciutko idzie i choroba i zdrowienie.
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Hodowla grzybków w kąciku do śusiania :(
« Odpowiedź #59 : 2005-02-01, 12:23 »
wiesz grzyby  bywaja grozne i  ot tak ic nie robiac nie znikna :roll:  a chomik  zdowy na pewno w 100% nie jest i wizyta jest konieczna
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.286 sekund z 31 zapytaniami.