Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Kraków  (Przeczytany 5946 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« : 2003-09-16, 13:44 »
Chciałam się Was spytać co sądzicie o Krakowie, czyli mieście w którym mieszkam  :)
Mnie wydaje się, że to piękne miasto, m.in ze względu na zabytki  :) Mieszkam w nim od urodzenia, więc dosyć dobrze je znam, a co Wy o nim sądzicie?
Zapisane

cut

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 341
Kraków
« Odpowiedź #1 : 2003-09-16, 14:00 »
Mieszkam w Katowicach, więc do Krakowa mam niedaleko.
Lubię to miasto, ale lubię tam bywać na krótko. Po dłuższym czasie męczy mnie atmosfera (bardzo dużo ludzi). Ale to bardzo subiektywne zdanie, bo właściwie nie znam Krakowa - bywam jedynie w okolicach centrum, a wiadomo, że tam turystów najwięcej ;)
Zapisane
'Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.'
(Ustawa o Ochronie Zwierząt)

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Kraków
« Odpowiedź #2 : 2003-09-16, 14:30 »
jak sie zna Krakow to mozna tam siedziec godzinami w fajnych knajpkach i nawet nie zauwazyc tlumu turystow... Krakow jest niesamowity :)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Forum Zwierzaki

Kraków
« Odpowiedz #2 : 2003-09-16, 14:30 »

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Kraków
« Odpowiedź #3 : 2003-09-16, 14:37 »
Mam to szczęście, że mieszkam w tym pięknym mieście ( też od urodzenia zresztą)  :D i bardzo mi się w nim podoba  :wink: Tia. Nie będę się rozpisywać nad domniemanymi urokami Krakowa...bo mi się nie chce :P stwierdzam po prostu, że jest to wspaniałe miasto  :wink:

Ps. A teraz narażę się warszawiakom :P Otóż: żądam przeniesienia stolicy spowrotem do Krakowa  :P  :lol:  :lol:  :lol:  buhaha :P nie musicie brać tego na serio  :roll:  :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #4 : 2003-09-16, 14:42 »
zabytki :)))))
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #5 : 2003-09-16, 16:22 »
Krakow to piekne miasto i ma swoj klimat. Zaluje, ze nigdy nie bylam tam na dluzej...

PS> Crystal-jesli o mnie chodzi, to prosze bardzo, moga przeniesc stolice do Krakowa. Tylko czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze wtedy to Krakow bylby demolowany przez pijane bandy demonstrantow z calego kraju?! Podejrzewam, ze szybko by Ci sie odechcialo...
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #6 : 2003-09-16, 16:45 »
Kraków to ciekawe miejsce, ostatnio byłam tak pod koniec sierpnia, a Wawel widziałam w maju.........Ale lubie też Warszawe do której mam bardzo blisko:)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #7 : 2003-09-16, 18:20 »
Bardzo lubię Kraków...Nie wiem czemu. Znam stamtąd baardzo miłych ludzi np. SKR-Kasia
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #8 : 2003-09-16, 19:50 »
Crystal też o tym myślałam... ale z drugiej strony - to co napisała Wiedźma również daje do myślenia...  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kraków
« Odpowiedz #8 : 2003-09-16, 19:50 »

KAMILO

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #9 : 2003-09-16, 20:12 »
Oczywiście że Kraków ma bardzo ładne zabytki  ;) ale przedewszystkim lubie Kraków ;)  przcierz gra tam moja ulubiona drużyna WISEŁKA która bardzo lubie i szanuje... no i mam blisko do kraka :roll:  no nie aż tak blisko ale blisko Wadowice nie są aż tak daleko ;)
Zapisane

Gopi

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #10 : 2003-09-17, 14:12 »
No ja mam tam wujka, ale i tak byłam tylko raz, chciałabym jeszcze tam pojechać, no to kto mnie zaprosi? ;) a zabytki to macie tam baardzo piękne :)
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Kraków
« Odpowiedź #11 : 2003-09-17, 17:47 »
Cytuj
PS> Crystal-jesli o mnie chodzi, to prosze bardzo, moga przeniesc stolice do Krakowa. Tylko czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze wtedy to Krakow bylby demolowany przez pijane bandy demonstrantow z calego kraju?! Podejrzewam, ze szybko by Ci sie odechcialo...


Cytuj
Crystal też o tym myślałam... ale z drugiej strony - to co napisała Wiedźma również daje do myślenia...  


Ojej...ja sobie tylko tak...no...marzyłam i wogóle :P  :roll:  Wiedźma ma  rację...to piękne miasto mogło by stracić wtedy na swym uroku...więc lepiej niech zostanie tak jak jest  :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Julia Snake

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #12 : 2003-09-17, 20:20 »
tez się zgadzam, za to nie bardzo Warszawę lubię,więc niech sobie stolica będzie :P
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #13 : 2003-09-17, 20:26 »
Podobno Kraków jest piękniejszy od Warszawy...  :P
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #14 : 2003-09-17, 20:39 »
I TO BAAAAARDZO DUŻO ZWIERZACZKU!! Przynajmniej dla mnie!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kraków
« Odpowiedz #14 : 2003-09-17, 20:39 »

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #15 : 2003-09-17, 21:34 »
Cytat: Kinia
I TO BAAAAARDZO DUŻO ZWIERZACZKU!! Przynajmniej dla mnie!!


Ja przez stolicę tylko przejezdzałam, więc nie wiem jak tam jest...
Ale z tego co ludzie opowiadaja masz rację, Krakow piękniejszy!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #16 : 2003-09-18, 13:48 »
Tez mi sie tak wydaje... Chociaz nie znam Krakowa bardzo dokladnie.
A w Warszawie, chociaz jest zaniedbana, zasmiecona, zatloczona i budowana kompletnie bez pomyslu i planu, jest tez wiele miejsc majacych nieodparty urok i klimat.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Kraków
« Odpowiedź #17 : 2003-09-18, 16:14 »
Kraków to całkiem ładne miasto, ale za dużo tam ludzi :( A ja nie lubię takich tłoków...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Asia Evenstar

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #18 : 2003-09-19, 21:01 »
haha a co Wy macie do poczciwej Warszawki :) Lubię ją, wiecie że np. Warszawa jest jedną z najbardziej zielonych stolic Europy? Ma dużo parków.... Kraków oczywiście jest piękny, ale te dwa miasta są zupełnie różne.....
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #19 : 2003-09-19, 21:18 »
owszem różne... Chrupusiu, a uważasz, że w Wawie jest mniej tłuymów?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Kraków
« Odpowiedź #20 : 2003-09-19, 22:07 »
Bardzo lubie Kraków ale nie ciągle, faktycznie jeżeli ktoś jest z mniejszego miasteczka to klimat Krakowa może przytłoczyć, nie jestem typem towarzyskim i niemawidze tłumów, wole przejść te miejsce z daleka niż pchać sie w ludzi.

W Krakowie lubie atmosfere na starym mieście, to miasto jest na wskroś przesiąknięte historią, wystarczy dotknąć starych murów i już wyobrażam sobie tych wszystkich ludzi, te czasy które przemineły...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kraków
« Odpowiedz #20 : 2003-09-19, 22:07 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Kraków
« Odpowiedź #21 : 2003-09-20, 10:55 »
Cytat: Kinia
Chrupusiu, a uważasz, że w Wawie jest mniej tłuymów?


Nie byłam nigdy w Wawie, przejeżdżałam tylko nocą. Nie myślę, że tam jest mniej tłoczno ;) Wręcz przeciwnie. Tam to chyba zostałaby ze mnie mokra plama :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #22 : 2003-09-20, 18:33 »
Cytat: harpia
Bardzo lubie Kraków ale nie ciągle, faktycznie jeżeli ktoś jest z mniejszego miasteczka to klimat Krakowa może przytłoczyć (...)




O tak, gdy ja wyjezdzam po za Krakow na wies, tam jest tak cicho i spokojnie a gdy wracam... mozna od razu zauwazyc roznicę...  ;)
Zapisane

kareena

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #23 : 2003-09-20, 19:41 »
ja o kraku niewiele wiem ;) a o wawie tez malo wiem mimo ze mieszkam 27 km od jej centrum :P
Zapisane

SKR

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #24 : 2003-09-22, 17:40 »
Ja mieszkam w Krakowie.
Bardzo mi się podoba to miasto. Bardzo go lubie. Ale ja zawsze chciałam mieszkac na wsi. jestem raczej człowiekiem który nie lubi jak bardzo wielu ludzi pcha się na mnie. jest taki straszny tłok i zmaieszanie. A w Krakowie tak właśnie jest. bardzo lubie byc na rynku, ale w godzinach rannych kiedy nie ma tam jeszce tylu ludzi. I mozna pochodzić pooglądać. pomarzyć, a nie gnieździć się w tłoku. Najbardziej to bym chciała mieszkać gdzieś w okolicach krakowa. Tam gzie nie ma tylu ludzi, ale do rynku jest blisko. :) :P :)
Ale jak już tu mieszak mto ciesze sie z tego co mam ;)
A co do warszawy to nie mogę nic powiedzieć bo przyznam się ze mimo że zwiedziłam już bardzo dużo w warszawie na dłuzej żeby pozwiedzac nie byłam jeszcze ;)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #25 : 2003-09-23, 23:52 »
Ja mieszkam w Katowicach i często bywam w Krakowie chodzby przejazdem, jest tam bardzo ładnie, podobają mi się abytki no i kochane gołąbki na rynki :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #26 : 2003-09-24, 20:12 »
My własnie po raz już chyba setny  :)  omawiamy zabytki w Krakowie i ogólnie miasto Kraków... Nawet ciekawe są takie lekcje, fajnie słuchać wiadomości o swoim mieście  :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #27 : 2003-09-25, 08:18 »
ja wiemz e kraków jest ladny..ale to tylko z opowisci nigdy tam nie bylam hyh..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kraków
« Odpowiedz #27 : 2003-09-25, 08:18 »

Gopi

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #28 : 2003-09-25, 16:30 »
I tak najlepiej jest w Białymstoku :wink: To stolica województwa więc prawie wszystko jest w centrum dostępne, a jednak to Region Zielonych Płuc Polski :) Jak byłam w Warszawie to troche dziwnie mi było, tak mało zieleni, u nas (chociaż ja mieszkam na przedmiesciach raczej...) praiwe przy każdej ulicy drzewko :wink: Serdecznie zapraszam do Białego, jeśli ktoś jeszcze nie był! :D Heh, napadło mnie na patriotyzm dzisiaj ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Kraków
« Odpowiedź #29 : 2003-09-25, 20:36 »
W Warszawie wbrew pozorom jest duzo zieleni... No, moze nie wzdluz Marszalkowskiej... Ale to podobno najbardziej zielona stolica Europy? Ale powietrze mamy tu geste, fakt.
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.