Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Zakochałam się w tym kawałku ....  (Przeczytany 4565 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #60 : 2005-08-06, 17:01 »
M'Ast dokładnie.Chyba na siłe nikt mu nie kazał :roll:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #61 : 2005-08-06, 19:22 »
to się zgadza, że nikt mu nie kazał, ale wiecie z drugiej strony nagle sława, panienki i niestety bardzo łatwy dostęp do narkotyków, które biorą wszyscy wokoło... jeżeli masz słabą psychę zaczniesz brać
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #62 : 2005-08-06, 19:33 »
Więc to tylko jego wina i jego własna wola,to po co ta cała dyskusja? Skończył jak niejeden narkoman,ale sam tego chciał,wiedział w jakie gó** sie ładuje.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedz #62 : 2005-08-06, 19:33 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #63 : 2005-08-06, 19:39 »
Qaś: ale jaka dyskusja? wszyscy doszli do tego samego zdania, że to tylko jego wina, że zaczął, nikt go nie przywiązywał i nie zmuszał... to była rozmowa na temat tego jakim syfem są narkotyki... chyba, że ja coś przeoczyłam :)
Zapisane

pamcia

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #64 : 2005-08-07, 16:32 »
moglby mi ktos przeslac jakies piosenki nirvany please moj e-mail 13sylwka@wp.pl z gory thx
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #65 : 2005-08-07, 18:02 »
Chodzilo mi o to,że większość zwala winę na jego sławę bądz żonę.Poprostu nie chcą dopuścić myśli,że ich idol skończył jak skończył.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #66 : 2005-08-07, 18:18 »
mi się wydaje, że to nie chodzi o zwalanie winy na cokolwiek... wg mnie tu się to wszystko razem złożyło czyli słaby charakter, żona, która bierze i pewnie mówi jak to fajnie, sława, która przychodzi nagle i to w takim stopniu i chęć zobaczenia co się stanie jak wezmę jeden raz, przecież się nie uzależnię... kurcze jak ja to często słyszałam... A poza tym można o tym pogadać :) i wszyscy wiedzą jak skończył i czego się nie powinno robić
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #67 : 2005-08-07, 20:14 »
W kazdym razie slyszalam o jakichs lekach w starej gazecie (taa... ten wycinek mialam nad glowa przez 2 tygodnie, moj kuzyn porozwieszal to na wszystkich scianach). W kazdym razie przykro, ze tak sie stalo, ale mysle ze jak nie to, to w koncu presja by go wykonczyla, zabrakloby pomyslow albo co innego.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #68 : 2005-08-08, 08:17 »
Zabrakłoby pomysłów? To chyba nie powod do zabcia się :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedz #68 : 2005-08-08, 08:17 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #69 : 2005-08-08, 12:06 »
Nie wiemy jakie miał problemy. Z tego co wiem to m iędzy nim a jego żoną nie ukaładało się najlepiej przed jego samobójstwem. On chciał wiząć rozwód, ona się zgodzić nie chciała. W zespole pojawiły się kłótnie bo Love chciała więcej kasy, a do tej pory dzielili się wszyscy po równo, pomimo tego że Kurt był głową. I nie usprawiedliwiam go, ale pomyślcie sobie z jakich błachych powodów zabijają się ludzie ze słabą psychą...z powodu nieszczęśliwej miłości, niepowodzenia itp itd. Nie trzeba dużo. A on był słaby, czytałam pamiętnik i książkę o nim. Na dodatek ćpał...jednym słowem wpakował się w takie bagno że tylko osobnikowi o silnej psychice udałoby się z tego wyrwać...z drugiej strony człowiek silny nie zacząłby brać itp itd...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #70 : 2005-08-08, 13:20 »
Qas, chodzi mi o presje ze strony mediow, zreszta nie znalam go osobiscie wiec nie moge niczego osadzac... Nieldugo chce sie wybrac do ksiegarni i siegnac po jego pamietniki, jestem bardzo ich ciekawa.
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #71 : 2005-08-08, 14:42 »
a moja wersja jest nadal taka sama-przećpał bo mu sie podobało....a ze miał hajs i łatwy dostęp to miał wystarczająco duzo,by sie zaćpać.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #72 : 2005-08-08, 14:51 »
Presja mediów? Bzdura.Mógł sie wycofać.
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #73 : 2005-08-08, 15:37 »
Qas, nie wiesz jak to jest i ja tez nie wiem, ale wyobrazam sobie ze to jednak jest duza presja kiedy zdobywasz wielka slawe ludzie wymagaja wiecej a Ty dajesz z siebie wszystko. No dobra, za bardzo sie wczulam, ale mysle ze presja byla.
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #74 : 2005-08-08, 16:45 »
tak ale zawsze jest opcja,wycofac sie.Nei trzeba sie zabijać.Moim zdaniem powód był inny.Moze stało sie cos o czym wiedział tylko on,moze ktoś jeszcze..cokolwiek o czym nie wie opinia publiczna...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedz #74 : 2005-08-08, 16:45 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #75 : 2005-08-08, 17:04 »
taaa. wycofać się... i nie czytać później gazet, wyjechać na bezludną wyspę, itp, żeby nie widzieć wszystkiego, co się dzieje po tym jak się wycofują jakieś gwiazdy. Poza tym, sława podobno wciąga strasznie i niby z jednej strony masz dość wszystkiego a z drugiej nie potrafisz odejść. Bo pojawiają się hasła w stylu, że jesteś żałosny, zostawiasz swoich fanów, oni popełniają samobójstwa ( i takie rzeczy się zdarzały) albo jacyś szaleńcy próbują taką osobę zabić, bo przecież zawiódł

a poza tym dokładnie, nikt nie wie jakie on miał problemy, i pewnie nikt się nie dowie
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #76 : 2005-08-08, 21:26 »
I dobrze,że nie wie.Niektórzy probują dociekać czemu to zrobił.Czy nawet po smierci nie moga dać mu spokoju i zostawić troche tej prywatności o ktorej nikt nie wie? Rozumiem,że był ich idole,kochali go itp. ale ludzie jak nie wymyslą czegoś sensacyjnego na pierwsze strony gazet nie dadzą spobie spokoju.Dlatego też powstaja jakieś domysły,że żona go zabiła,że przez sławę.Po co im to wiedzieć? Powinni dać mu spokój i nie robic sensacji tylko słuchać jego płyt w spokoju i rozpowiadac o nim dobre rzeczy.Fakt - ćpał,ale nikt nie jest idealny.Niewiadomo co go do tego skłoniło.Może poprostu najzwyklej w świecie przedawkował,ale nie ludzie pragną takiej sensacji.I tak błędne koło.
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Zakochałam się w tym kawałku ....
« Odpowiedź #77 : 2005-08-08, 22:39 »
Dajcie Kurtowi spokój. Jego życie i jego wybór.
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 25 zapytaniami.