Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY  (Przeczytany 6081 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
POMOCY
« : 2010-09-13, 11:38 »
WITAM..PROSZĘ O POMOC OD KILKU DNI MAM MAŁEGO KOCURKA 2MIESIĄCE,KOTEK NIE WYCHODZIŁ NA POLE TAK TWIERDZI JEGO BYŁA WŁAŚCICIELKA..KOT U MNIE STRASZNIE MIAUCZY POD DRZWIAMI ŻEBY WYJŚĆ,KIEDY KTOŚ OTWORZY UCIEKA,MIESZKAM W BLOKU I BOJĘ SIĘ ŻEBY MU NIKT KRZYWDY NIE ZROBIŁ,A JESZCZE NA MOIM TERENIE JEST BARDZO DUŻO ŻMIJ KILKA DNI TEMU ŻMIJA ZAATAKOWAŁA PSA MOICH SĄSIADÓW.CZY KOT KTÓRY NIE WYCHODZIŁ MOŻE TAK SIĘ WYRYWAĆ NA POLE?CZY SĄ SZANSĘ BY GO TEGO ODŁUCZYĆ?MA ZABAWKI DRAPAKI ALE MIMO WSZYSTKO UCIEKA.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #1 : 2010-09-13, 21:16 »
kot jest u ciebie kilka dni - daj mu czas by przyzwyczail sie do nowego otoczenia.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #2 : 2010-09-13, 21:37 »
TAK NAPEWNO TO ZROBIĘ.DZIĘKUJĘ,,DZIŚ JAK GO WZIEŁAM PO UCIECZCE POGRYZŁ MI ŁADOWARKĘ DO TEL.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOCY
« Odpowiedz #2 : 2010-09-13, 21:37 »

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #3 : 2010-09-13, 21:39 »
MIAŁAM KOTECZKĘ NIE MIAŁAM Z NIĄ KŁOPOTU A KOCURKA MAM PIERWSZY RAZ
Zapisane

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #4 : 2010-09-20, 07:40 »
kupiłam smyczke by borys wychodził na spacerki,bardzo się cieszy na polu,ale nadal jak ktoś podchodzi do drzwi borys jest szybko gotowy do ucieczki..co najbardziej mnie zmartwiło że zaczął podgryzać kable...jest już prawie dwa tygodnie z nami..
Zapisane

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #5 : 2010-10-04, 10:29 »
CO ŻLĘ ROBIE ŻE KOCUREK UCIEKA?W DOMU JEST GRZECZNY ALE CZĘSTO UCIEKA SĄSIADKA JUŻ ZWRÓCIŁA MI UWAGĘ ŻE MAM GO NIE PUSZCZAĆ BO NIE MIESZKAM W DOMKU LECZ W BLOKU..KOCUREK MA 3MIESIĄĆE
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #6 : 2010-10-04, 16:33 »
Przede wszystkim musisz uniemożliwić mu wychodzenie na zewnątrz. Jak otwierasz drzwi, to tak, żeby kot nie miał możliwości uciec. W domu zapewnij mu jak najwięcej zabawy. I nie wystarczy dać mu zabawki, tylko trzeba się z nim bawić.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #7 : 2010-10-04, 20:16 »
BARDZO DZIĘKUJĘ JA JESTEM OSOBĄ NIE PRACUJĄCĄ I BORYS JEST ZE MNĄ OD RANA,MĄŻ WYCHODZI DO PRACY ON PŁACZE DZIECI DO SZKOŁY ON PŁACZE JA BAWIĘ SIĘ Z NIM ALE TYLKO DO DRZWI JEST MIAŁCZENIE PISK...DZIŚ SZUKAŁAM GO 2GODZINY..WRÓCIŁ SAM ALE MARTWIĘ SIĘ O NIEGO ..MAŁY JEST GRZECZECZNY W DOMKU
Zapisane

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #8 : 2010-10-04, 20:20 »
BORYS JEST BARDZO KOCHANY JA POPROSTU BOJĘ SIĘ O NIEGO,ALE TO MÓJ PUPIL I STARAM SIĘ BY NIC MU NIE BRAKŁO
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: POMOCY
« Odpowiedz #8 : 2010-10-04, 20:20 »

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #9 : 2010-10-11, 07:42 »
WITAM.MÓJ KOCUREK NADAL UCIEKA ALE MNIEJ JAK BYŁO..PODCZAS ZABAWY ZACZĄŁ MOCNO GRYŻĆ NIE WIEM CZEMU?ALE SĄ TO RANY AŻ DO KRWI:(
Zapisane

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #10 : 2010-12-29, 12:40 »
czy po kastracji kocurek może mniej uciekać na pole,mój kocur zaczął znaczyć teren ale na korytarzu,mieszkam w bloku wielorodzinnym i jest to problem,umówiłam się na kastrację,czy to pomoże?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #11 : 2010-12-29, 16:24 »
Prawdopodobienstwo jest duze, o ile sikanie wciaz jest kwestia hormonalna.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KOCIARA

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: POMOCY
« Odpowiedź #12 : 2010-12-29, 18:07 »
Dziękuję
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.194 sekund z 29 zapytaniami.