Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy koty z tego wyrastają?  (Przeczytany 1383 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« : 2004-08-27, 13:43 »
Czy koty wyrastają ze wstawania o godzinie 5, 6 rano i bawienia się? Czy im tak zostaje? Bo chwilami mam tego dość ...
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #1 : 2004-08-27, 14:42 »
moja wyrosla, stopniowo wstawala coraz pozniej, a ostatnio to budzi sie dopiero jak w domu sie wszyscy budza :D  chociaz czasami sie jej zdarza, ze wstanie wczesniej, np jezeli poprzedniego dnia sie nie wybiegala. ale i tak to juz nie jest o 5  :)  tak wiec i twoj kot kiedys pewnie z czasem zmieni swoj harmonogram  :)
Zapisane

malpkaw

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #2 : 2004-08-27, 15:15 »
wyrastaja mój kot wstał tak na początku a jak mu sie zdarzyło wstac predzej to przeszedł sie po wszystkich łózkach i poszedł dalej spać teraz wstaje tak z pierwszym obudzonym najczesciej jest to moja mama nie budi nas rano :)))) a mam juz go 2 lata  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedz #2 : 2004-08-27, 15:15 »

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #3 : 2004-08-27, 17:23 »
Ja mam Olimpa od 16 Sierpnia wiec to nawet nie jest miesiąc :)
Zapisane

Achaja

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #4 : 2004-08-27, 17:42 »
Ja myślę że wyrastają... Ale czy  dobrze myślę to ja niewiem   :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #5 : 2004-08-27, 19:04 »
wyrastaja :mrgreen: niestety.. ;)
Zapisane

malpkaw

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #6 : 2004-08-27, 21:40 »
bez problemu ale musisz mu pokazac ze cie rano budzi moja kicia jak moja mame raz obudziała o 5rano to zamknełamkicie w łaieńce na drugą noc juz spała sporo dłuzej :)))
Zapisane

weronika

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #7 : 2004-08-27, 21:58 »
moj wyrosl,kladzie sie grzecznie obok mnie , gdy gasze swiatlo, potem czasami w srodku nocy przysuwa sie do mojego meza przytulajac sie do niego swoim kochanym , kocim cialkiem albo idzie do pokoju corki pospac sobie obok niej, zalezy. Acha , czasami wstaje nad ranem na sniadanko, ale teraz gdy nauczyl sie jesc sucha karme nie ma problemu , karma jest caly czas w miseczce, wiec wstaje , zje i kladzie sie od razu z powrotem do lozka.Jak go wzielam , mial 3,5 miesiaca, w ciagu nocy przesypial naprawde niewiele,wstawalam niesamowicie niewyspana do pracy. Najpierw robil mi pobudke na zabawe, przespal sie troszke , nastepna pobudka na jedzonko, poniewaz tolerowal tylko puszeczki,chcac nie chcac wstawalam i nakladalam mu to do miseczki.Zjadl , przysnal i od razu nastepna pobudka , bo wlasnie poczul sie samotny, nie mial ochoty na zabawe , ale musialam wstac i sobie posiedziec troche kolo niego , poglaskac go , porozmawiac i tak w kolko.A teraz jest przeeeeegrzeczny!!!! Czasami tylko , gdy wstanie na sniadanko , a akurat ma ochote na puszke a nie na sucha karme, wtedy wraca do pokoju i wskakuje na radio.Tak sie urwis nauczyl , ze wskakujac naciska guziczki radia znajdujace sie na gorze, radio sie wlacza, albo dysk lub magnetofon , w zaleznosci na jaki guzik trafi jego pupa  :lol: i potem grzecznie zeskakuje, siada obok i czeka kiedy muzyka mnie obudzi.zwlekam sie z lozka. Oskar uszczesliwiony prowadzi mnie do polki ze swoim jedzonkiem , wtedy juz wiem , ze ma ochote na puszeczke.
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #8 : 2004-08-27, 22:23 »
moje wyrosły...teraz śpą dotąd dokąd ja spie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedz #8 : 2004-08-27, 22:23 »

Maxim

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #9 : 2004-08-29, 11:22 »
Mój niestety nie wyrósł i wstaje o 5 rano a czasem bywa , że i o 4-tej. Muszę wstać, bo obowiązkowo robi pobudkę, daję jedzenie i idę spać dalej. Kot pokręci się jeszcze troche po mieszkaniu sprawdzając czy nic w ciągu nocy nie uległo zmianie :lol: po czym ładuje się do łóżka któregoś z domowników i śpi dalej.
Zapisane

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #10 : 2004-08-29, 12:23 »
U mnie to własnie wygląda tak, że Oli wstaje punkturalnie o 6 rano i zaczyna sie bawić czym tylko popadnie.. znajdzie jakiś papierek na podłodze, ubrania na fotelu, czy nawet krzesło po ktorym sie wspina... Ja wstaje jak mnie kot obudzi, otwieram drzwi od pokoju, i ide do kuchni zeby dac mu jesć...  Ile przy tym hałasu  :lol:  :lol:  Potem ide spać :D Tyle że kot sie musi pobawić dobrą godzinke  :cry:  Dzisiaj z rana dostał odemnie poduszką (lekko) to grzecznie poszedł spać... wlazł na łóżko i wtulił sie we mnie ;)


Jest jakiś sposób żeby chociaz zniechecic go do wstawania o 6 ? dzisiaj już rzeczywiscie chciałam go zamknąć w łazience ...

(A jak wstałam dzisiaj, to w łóżku znalazłam: trzy papierki, lotke, piura z poduszki (sic..) i piłke.... )
Zapisane

Sal

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #11 : 2004-08-30, 08:28 »
Moje urządzają regularne podudki. Odkąd otwieram im na noc inny pokój, dają nam pospać. Mają zajęcie, nie nudzą się, więc nas nie budzą.
Może spróbuj takiej metody.
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #12 : 2004-08-30, 10:50 »
Powiniem z tego wyrosnac.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-30, 10:56 »
Niekoniecznie :lol:

Chociaz Rolek mnie nie budzi - on wyczekujaco i po cichu siedzi mi nad glowa i czeka, az uchyle powieke. Wtedy mowi pytajaco "mrrrriiuuuu?"  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #14 : 2004-08-30, 22:36 »
Hehehehehehe

Sal, boje się troche że może mu się coś stać, zresztą nie bardzo mam gdzie go puścic, bo m am dwa pokoje :(
W jednym ja śpie, w drugim mama. Do kuchni go nie puszcze bo już mi obgryzał roślinki i biegał po szawkach.. boje się troche
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedz #14 : 2004-08-30, 22:36 »

weronika

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #15 : 2004-08-31, 20:48 »
Cytat: Myszka.xww
Niekoniecznie :lol:

Chociaz Rolek mnie nie budzi - on wyczekujaco i po cichu siedzi mi nad glowa i czeka, az uchyle powieke. Wtedy mowi pytajaco "mrrrriiuuuu?"  :lol:

slodkosci! przekochany ten twoj Rolek! Uwielbiam jak moj wlasnie tak patrzy na mnie i pytajaco robi" mrau?"Kochany! Albo jak mu cos dam dobrego, wtedy chyba dziekuje mi w ten sposob, robi "mrau". Moje przekochane kocie.
Zapisane

truskawa144

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #16 : 2004-09-01, 09:55 »
Cytuj

Do kuchni go nie puszcze bo już mi obgryzał roślinki

 sorry że odbiegne od tematu ale sprawdz czy roślinki jakie masz w domu nie są szkodliwe dla kotka...
Zapisane

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #17 : 2004-09-01, 12:37 »
wiem wiem, juz go nie puszczam
pozatym mam trzy roslinki n a krzyz w domu wiec raczej mu nic nie grozi
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #18 : 2004-09-01, 14:14 »
Moj Ś P Bidabliu wstawał o 4 rano, ale on spal na podworku w cieplym budynku gospodarczym na piezynie i sianie, wiec mi to nie przeszkadzalo :) Wstawal tak az do smierci :lol:

Ale Silv i Blo wstaja roznie . O 6, o 8, ale przewaznie o 6 lub wczesniej, bo o 6. 30 (ok) maja sniadanie :)
Zapisane

Tofifi

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #19 : 2004-09-01, 14:51 »
Ja niestety mam regularna pobudke 5.35 i ostrą gimnastkę na moim brzuchu, uprawianą przez Fifi.Do tego dochodzą rózne nieartykułowane odgłosy bojowe i pęd na łep na szyje, przez całe mieszknie.Po drodze oczywiscie wszystko leci :D
Mimo, że kitka ma teraz 5 miesięcy, to od poczatku tak szalała.Na poczatku to była 2, 3, 4 nad ranem, teraz 5...hmm, to moze za pare miesięcy pośpie sobie dłużej ;)  :wink:
Zapisane

Eli

  • Gość
Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedź #20 : 2004-09-01, 15:56 »
Heh, Oli punktualnie o 6:10 robi mi pobudke, wolałabym o 7, bo do szkoly by mnie budził ;D
Ale trzy dni temu, pojechałam do kolezanki na impreze i zostałam na noc... Moja mama polozyla się w moim pokoju spać. Zgasiła światło.. a kot... no cóż :) zaczął się bawić, gryźć, biegać, szaleć..
Mama się wnerwiła i zamkneła kota w łazience (dobrze ze mnie nie byłio bo bym się zdenerwowała  :shock:  ) nasteonego dnia kłade się spać... gasze swiatło, przygotowana na cowieczorno nocne gryzienie mego kota, a ten....... połozył sie kołomnie, przytulił i od razu zaczął chrapać.......... chyba sie bał że go znowu zamną w łazience  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Czy koty z tego wyrastają?
« Odpowiedz #20 : 2004-09-01, 15:56 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.183 sekund z 26 zapytaniami.