Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?  (Przeczytany 4011 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwka_garfisia

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« : 2003-02-18, 20:09 »
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę? To jest właśnie pytanie zadane w ankiecie!
Zapisane

Emilka

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #1 : 2003-02-18, 22:42 »
nima ankiety  :?:  :?:  :?:
ale i tak odpowiem, moja kotka co do zabawek jest bardzo wybredna. Wlasciwie to nie bawi sie zabawkami kupnymi tylko wszystkim innym :) jedyna kupna zabawka jaka lubi to taka biala pileczka pinpongowa z kolcami  ;) (z whiskasa)
A tak to lubi bawic sie gumka do scirania olowka np. albo kulkami z kartki papieru..  :wink:
Zapisane

monik

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #2 : 2003-02-19, 11:56 »
Ulubiona zabawa mojej kotki? Wskakiwanie na śpiącego psa i tym samym zmuszanie go do tego by ją gonił. Lubi też zrzucać przedmioty z dużej wysokości...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #2 : 2003-02-19, 11:56 »

Emilka

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #3 : 2003-02-19, 13:46 »
oh..pisalam o zabawkach a nic nie napisalam o zabawach  :roll:  :oops:
Kotka lubi buszowac po szafie albo po psie :) pogdyzac go w nogi i karczek  ;)  lubi tez sie rozpedzic i ....wbiec prosto na maly dywanik w przedpokoju i na nim jechac na cala dlugosc pomieszczenia  ;)  
Lubi tez wchodzic po pszescieradlo gdy scieli sie lozko :) i tym samym przeszkadzac we wszystkim
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #4 : 2003-02-20, 09:35 »
Sorcia że nie zrobiłam ankiety ale nie zabardzo umiem :oops:
Mój kot ma bardzo podobne zabawy do waszych,ale zabawek ze sklepu nie ma bo zawsze cos w domu znajdzie.Nie wiem czy mi uwierzycie ale to  prawda moj kot umie aportowac!Pozdrawiam!

_________________________
Sylwka i Garfisia :wink:
Zapisane

Moony

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #5 : 2003-02-20, 13:28 »
Szarik (tak ta, to kotek:) uwielbia biegać. Lata po całym domu, skacze na poręcze, preskakuje po fotelach, zaczepia ogony psów robiąc przy tym przewroty na plecy, podrywa się i znów biega. czasem ganiają się razem z Moną :) Uwielbiają wszelkiego rodzaju piłeczki, sztuczne myszki itp. Lucky, starszy od nich kot jest poważny :))) Jego zabawą jest chodzenie po blatach w kuchni gdy nikogo nie ma, niezbyt miła zabawa :)

No a Szarik jeszcze uwielbia bawić się rolką papieru toaletowego :D Rozwija i gryze :DDDD
Pozdrawiam
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #6 : 2003-02-20, 15:50 »
Mój kot uwielbia bawić się w chowanego-ganianego. Wygląda to mniej więcej tak:
1. ide np. do kuchni
2. kot zaczepia mnie łapą z szafki
3. zaczynam klaskać
4. kotka zaczyna uciekać
5. ja ją gonię cały czas klaskając i mówiąc UCIEKAJ, UCIEKAJ
6. kot się chowa
7. czeka aż odejdę
8. znowu mnie zaczepia
itd............
Miejsca w których kot się chowa:
1. za fotelem
2. w łóżku
3. za firanką
4. pod końcówką dywanu
W punktach 3. i 4. należy robić tak:  :lol:  :lol: bo mój niemądry kotek myśli że go tam nie widać  :wink:
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #7 : 2003-02-20, 16:44 »
Nie uwiezysz ale moj kot robi bardzo podobnie np tak:
Chowam sie za sciana i wyglądam głową,moiwe przy tym kuku,
nagle kot podbiega do mnie i zaczepia mnie łapą,
ja wtedy go poganiam i biegam za nim.
Bardzo lubi zabawy z piłeczką(pisałam wczesniej ze umie aportowac)lubii biegac za sznurkiem!
Lubi tesh bawic sie tak:
NA ścianie wysoko robie jakies cienia,ona sie patrzy i miauczy po czym skacze na ten cien,ale to jest tak wysoko ze kazdy sie dziwi jak ona tam wchodzi! :wink:
Lubi tesh gdy go kłade na szafie(ostatnio tak jak jush kiedys pisalam sa tam kaktusy a wiec go tam nie klade)i on z szafy bardzo wyskoiej zeskakuje!Nie wiem jak to mozliwe :shock: W dodatku jak zeszkoczy to nic mu nie jest!Dziwne zreszta jest takie:" powiedzenia kot zawsze spada na cztery łapy" :) Pozdrawiam Was i Waszych kotkow i innych domowych pupilków :wink:

______________________________
Sylwka i Garfsia :wink:
Zapisane

Czuczi

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #8 : 2003-02-20, 19:38 »
suuper! :lol:
szkoda ze tak malo osob pisze o zabawach swoich kotow przynajmniej mozna by bylo sie posmiac :lol:  :lol:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #8 : 2003-02-20, 19:38 »

Dianka

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #9 : 2003-03-01, 16:22 »
Moja kicia lubi sie bawic długopisem
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #10 : 2003-03-19, 21:50 »
Niedźwiedzia uwielbia bawić się w gryzienie....... :grr:  Mój tata ją tego nauczył...ech... :( Teraz kota podbiega i .... AUUUUĆ! Ostatnio zrobiła mi piękną "bransoletkę" wokoło kostki..... Albo rzuca się na stopy wystające spod kołdry..... albo zrzuca swetry z krzesła :) Ale najbardziej to lubię, jak okazuje, że cieszy się, że wszyscy jesteśmy w domu: biega po całym domu, napuszona, skacze po szafach, szafkach, skopuje dywany...... Och, mówię Wam, co za radość.....  :wink:
Zapisane

kareena

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #11 : 2003-03-20, 18:56 »
a oto ukofane zabawki/zabawy mojego kocura:

- wstązki, wstążki i wstążki!
- małe kulki z papieru
- waciki do uszu (patyczki)
- wszystko co leży na brzegu (zwala to)
- lubi zamaczać łapę w talerzu bo interesuje go co jem, albo chce złowić żarcie ;)
- lubi na mnie czatować (potykam się przez niego)
- lubi gdy z nim drapię jego "drapadło" tzn ja drapię i on drapie ;)
- walki z moją ręką
- gonitwy, gdy chce się bawić to zaczepia mnie i oczekuje pogoni, a ja nie mogę sie oprzeć tej pokusie i lecę za nim ;)
- bawimy sie też w pewien rodzaj "a kuku"
Zapisane

milupa

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #12 : 2003-03-20, 19:38 »
Nasz Tof także uwielbia zagryzać tarmoszącą go rękę i robi to tak cudnie, że nie możemy zrezygnować z tej wątpliwej przyjemności. Poza tym kocha pogoń za kawałkiem parówy. Odbija ją od ścian (hmmmmm), podrzuca i gania z zapałem. Dzikie pędy po całym domu za niczym, przez stoły, fotele, ludzi i inne przedmioty też często stosuje. A najbardziej to chyba lubuje się w pijanych wędrówkach po krawędzi otwartych drzwi. Dodam, że najlepszą zabawę ma gdy się te drzwi zamykają i jest zmuszony do rzutu na łóżko. Leci bezwładnie bo wie, że ma tam miękkie lądowanie.
Zapisane

SKR

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #13 : 2003-03-21, 10:00 »
Mój kocur lubi się bawiś takimi myszkami ze sklepu owiniętymi sznurkiem (obowiązkowo muszą grzechotać). Mój tata nauczył go żucać się na nogi i ręce co wprawia domowników w straszną złość. Kiedy wszyscy są w domu to Pilot ze szczęścia wspina się po drzwiach na sama górę a potem zeskakuje na dół. :P  :P  :P  :P
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #14 : 2003-03-23, 18:23 »
Viki najbardziej lubi rzucac sie ze stolu na mojego psa i rurzadzac sobie male ujezdzanie pieska:))
Kiedy ejst u mojej babci lubi godzinami siedziec i sledzic uwaznie kazdy ruch kanarka(czasamiw chodzi na klatke)....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #14 : 2003-03-23, 18:23 »

Julia Snake

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #15 : 2003-03-23, 20:30 »
Moja kotka lubi bawić się piłeczką pinpongową, kawałkiem szmatki, a ostatnio zerwałam jej gałązkę wierzby takiej kręconej i ona kocha się tym bawić!
Zapisane

Dianka

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #16 : 2003-04-06, 11:29 »
A poza długopisem to wszystkim
Zapisane

Dabe

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #17 : 2003-04-19, 14:33 »
Najlepsza zabawka moich kotów to...drugi kot :)
Innymi szybko się nudzą.Ale mysz też jest fajna.
Zapisane

Axel

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #18 : 2003-04-19, 15:36 »
Uluiona zabawa Axela to: fuczenie na taką krówkę(z milki), gryzienie jej, gdzy nikt nie widzi to zabawa w turlanie jabłka, bieganie za  piłeczką etc. :wink:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #19 : 2003-04-19, 17:06 »
najlepsza zabawka mojej Kici to mój pies i ja:P zawsze jak chce sie pobawić to podszczypuje mnie po łydkach a ja jej musze oddać.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #20 : 2003-05-20, 15:14 »
Moj kotem ma cały las do swojej dyspozycji, więc wybawi się sama. Do mnie przychodzi się wyspać. Lubi bawić się w głaskanie i kocha jak ją noszę po ogrodzie, który uwaza za swoje osobiste terytorium.
  Gonie naszego psa który boi się nawet papuzki. Więc jest smiesznie. Niestety interesuje się elektroniką i wciąż bawi się w układanie kabli od komputera i nie mogę mieć żadnego wygaszacza na komputerze włączonego bo juz 3 rysy mi zrobiła w powłoce antyodblaskowej...

   Kocha też zabawę w gryzienie listonosza. NIestety nasz listonosz jest upośledziny czy co i jak go pierwszy raz ugryzła topowiedział: "Nic nie szkodzi ja się psów nie boję" LOL...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #20 : 2003-05-20, 15:14 »

kotek3

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #21 : 2003-07-24, 21:16 »
Mój Rocky najbardziej lubi ganiać za sznurkiem i bawić się małą piłeczką
Zapisane

Agness

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #22 : 2003-07-27, 21:32 »
Ulubionymi zabawkami kota są sztuczne myszki, moze się nimi bawić godzinami, wyprawiając przerózne rzeczy od turlanie sie z nimi po chwytanie je w zęby i podrzucając. Poza tym gadanienie i chowanego. No i wszelkie ruchome rzeczy piórka, wstążki może za tym ganiać do upadłego.
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #23 : 2003-08-16, 21:24 »
1.Podgryzanie stop,nog,palcow,nosa(w miare możliwości) ;)
2. Włażenie pod dywan ;)
3. WYciąganie płyt CD ze stojakow( o zgrozo!!)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #24 : 2003-08-17, 15:56 »
ja jeszcze nie mam kota,i jestem bardzo ciekawa jaką zabawkę bendzie lubieć
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #25 : 2003-08-17, 19:02 »
Heheh...Dawo tu nie zaglądałam fajne zabawy mają wasze kociaki :)
Alice napisz koniecznie jakie zabawki i zabawy będzie lubił kotek :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #26 : 2003-10-09, 13:42 »
A mój kociamber najbardziej lubi mi przeszkadzać, gdy robię na drutach albo na szydełku. Wszystko jest super: i druty, i włóczka. Niczego sobie jest też orzech zawiniety w szeleszczącą reklamówkę.
Lubi też wspiąc się z rozbiegu na ścianę (pionowo!) i zeskoczyć. W ogóle to lubi podskakiwać. Jak zając. :lol:
Ale z tą ściana to mnie zszokował... Jak ninja!  :lol:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #27 : 2003-10-10, 08:43 »
Moje koty mają pare zabaw które im się podobają  są to rozpędzanie się na panelach podłogowych i wskakiwanie na chodnik i jechanie całej długości , rozspędzanie się i wskakiwanie na psa , chodzenie po firańce , łapanie gołębi sąsiada , polowanie na myszy krety fretki ptaki i inne małe zwierzątka , chodzenie po półkach kto wyżej i  spadanie kto wyżej ze skoczył , i jeszcze jedna zabawa odpowiadająca mojemu psu i mojemu kotkowi jest to pływanie z psem kto szybciej w jeziorku albo w stawie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedz #27 : 2003-10-10, 08:43 »

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #28 : 2003-10-10, 17:48 »
Mój ma zabawe ze zwinietej kulki papieru i ma tez piłłkę z otworami a w sroku jest mniejsza pileczka z piórkami która jeszcze grzechoicze ;) kotek ma radochę :)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Jaką twój kot ma ulubioną zabawę?
« Odpowiedź #29 : 2003-10-11, 16:51 »
heh a moj kot najbardzie lubi sie bawic moim psem co je wiekszy od niego o jakies 40 razy:P
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 28 zapytaniami.