Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Do dołu

Autor Wątek: sport(na bieżąco)  (Przeczytany 78004 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #570 : 2005-10-14, 14:26 »
2:1 ehhh :/
A ten pierwszy gol dla Angli :/ Zupełnie z niczego :|
Sorry,ale musze to powiedzieć...Co za cioty...podać do przeciwnika, no to już naprawdę była przesada :|
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #571 : 2005-10-31, 15:03 »
Jadę na turniej siatkarski :wink: Ale nnic o nim nie wiem.  :lol:
Jest on w Gołdapie, i gramy o "Puchar Szefa Banderozy"
Wiecie coś o tym? :help:
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #572 : 2005-11-14, 08:04 »
Oglądałem mecz Polska-Ekwador 3:0  :brawo:
Byłem  pozytywnie  zaskoczony :brawo:
Wreście coś dobrego nasi piłkarz zrobili :brawo:
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedz #572 : 2005-11-14, 08:04 »

k4la

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #573 : 2005-11-14, 17:35 »
ESIO to tak jak ja :) Ale zamiast korków powinni mieć założone NARTY WODNE :D
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #574 : 2005-11-14, 23:45 »
Ciekawy pomysł :hyh:

ESIO to tak jak ja :) Ale zamiast korków powinni mieć założone NARTY WODNE :D
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #575 : 2005-11-26, 11:24 »
A ja tymczasem czekam z niecierpliwością na pierwszy w tym sezonie konkurs PŚ. Inauguracja miała odbyć się wczoraj, ale z powodu warunków (zmienny wiatr i gęste opady śniegu) została odwołana. Uważam, że to dobrze. Dwóch fińskich zawodników miała ogromne problemy z wylądowaniem i niewiele zabrakło do poważnych wypadków. A powtórki z przed dwóch lat nie chce chyba nikt...
W zamian za to FIS wymyślił sobie... dwa konkursy w jednym dniu! O 13:45 ma się zacząć pierwszy konkurs (jednoseryjny), następnie kwalifikacje i drugi konkurs (dwuseryjny). Wydaję mi się to beznadziejnym pomysłem. Można sobie tylko wyobrazić jak duże obciążenia psychiczne będą musieli znieść zawodnicy. W takim wypadku jasne jest, że dobre lokaty zajmie ten, kto będzie umiał poradzić sobie ze stresem - tak jak np. Janne Ahonen, Roar Ljoekelsoey czy Martin Hoellwarth - ogólnie doświadczenie będzie grało dużą rolę.
A co z faworytami? W najwyższej formie nie jest na razie chyba Janne Ahonen - 9 i 10 miejsce w treningach to nie są rewelacyjne osiągnięcia. Najlepiej i najrówniej skakali w czwartek Andreas Kuettel, Robert Kranjec, Bjoern-Einar Romoeren, Thomas Morgenstern i Adam Małysz. Wydaje mi się, że oni są głównymi faworytami do zwycięstwa...
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #576 : 2005-11-26, 11:27 »
Fakt, skoki to jest to, emocje i w ogóle. Dziś Resovia ze skrą. Miałem iść na halę, ale nie mam z kim.
Tak jeszcze odnosząc się do MŚ 06. My... przez wspaniałego Drewnialda odpadniemy z Togo... - to taki przykład.
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #577 : 2005-11-26, 11:51 »
Elven, jaka szkoda ,że mnie tam nie ma.. :mrgreen:  Polazłabym z Tobą.. ;) Oddałabym wszystko za siatkę..  ..  Ola ,  mogą być niespodzianki w tym roku :) ale trzymam za wszystkich.
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #578 : 2005-11-26, 18:43 »
No i już po pierwszych zawodach. Ku mojemu zdziwieniu oba konkursy zostały rozegrane bez większych przeszkód...
Ale po kolei: w pierwszym konkursie bezkonkurencyjny był Jandys - 140,5 metra, Janne przegrał z nim o 2 metry. Trzeba przyznać, że bardzo chytre zagranie Jakuba - on od zawsze miał duże problemy z psychiką, kiedy prowadził po pierwszej serii w drugiej zazwyczaj psuł skoki i spadał na dalsze miejsca. Tutaj wykorzystał do maksa fakt, że oddają tylko jeden skok. Trzeci był Robert Kranjec - potwierdził tym samym dobrą formę z kwalifikacji. Czwarty Michael Uhrmann - wygląda na to, że kolejny sezon będzie najlepszym z Niemców. Skacze bardzo pewnie i ładnie stylowo. Piąty - Daniel Forfang - na pewno duże zaskoczenie. On zawsze był dobrym, równym zawodnikiem, ale tak dobre rezulaty rzadko kiedy mu się zdarzały. Szósty - Morgi, naprawdę dobrze biorąc pod uwagę fakt, że czwartkowe treningi w Kuusamo były jego pierwszymi skokami na śniegu. Małysz zajął siódme miejsce, Kamil Stoch był 26.
Wieczorny konkurs był przeprowadzony pod dyktando Kranjca - prowadził po pierwszej serii, ale prawdę mówiąc myślałam, że nie wytrzyma presji psychicznej i zepsuje skok. Tak się jednak nie stało i odniósł całkowicie zasłużone pierwsze zwycięstwo w karierze. Drugi ponownie Janne - tym samym udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem i że kolejny sezon będzie się liczył w walce o zwycięstwo. Dalej Michael Uhrmann, Andreas Kuettel (również jeden z moich ulubionych skoczków), Małysz i Morgi (ten drugi skok był naprawde świetny). Kamil Stoch 43.
Dla mnie zaskoczeniem na plus jest Martin Schmitt - 15 miejsce w pierwszym i 14 w drugim to naprawdę świetne rezultaty. Bardzo chciałabym, żeby Martin wrócił do światowej czołówki. Jest on prawdziwym mistrzem i wspaniałym człowiekiem.
Natomiast zaskoczenie in minus to postawa Bjoerna Einara Romoerena. W dwóch konkursach bez punktów! Zawodnik, który plasował się w treningach w czołowej trójce! Jakkolwiek w pierwszym konkursie przegraną można zrzucić na złe warunki, tak w drugim konkursie była to już tylko jego wina...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedz #578 : 2005-11-26, 18:43 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #579 : 2005-11-27, 10:02 »
Szósty - Morgi, naprawdę dobrze - tak szósty a mogł wygrać konkurs ale ci sedziowie są no. zdenerwołałam sie... :( Morgi miał 139 i poł  a kraniec 125 i poł ... :(
Zapisane
..... infde...

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #580 : 2005-11-27, 12:18 »
Kranjec miał 135,5. No niestety - skoki są takim sportem, gdzie liczą się dwa skoki, a ten pierwszy w wykonaniu Morgiego był nie najlepszy. Ten drugi był już naprawdę świetny - tylko Amman skoczył dalej od niego... Ja się cieszę głównie z tego drugiego skoku. Bo naprawdę większym szacunkiem darze zawodników, którzy nawet po nieudanym pierwszym skoku potrafią wziąć się w garść i skoczyć lepiej w drugiej serii. Jednym słowem Morgi potwierdził opinię o tym, że jest prawdziwym wojownikiem ;)
Głowa do góry - on jest jeszcze młody i wiele konkursów przed nim.
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #581 : 2005-11-27, 12:21 »
No Racja...ale mogł wygrac... moze innym razem mu sie uda... ;) pierwszej serii tez dobry skok .. :) ;) :) :) :) ;)
Zapisane
..... infde...

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #582 : 2005-11-27, 16:48 »
a ja nie oglądałam skoków :( w piątek odwołali, a w sobotę pojechałam na zakupy. :(
kiedy są następne skoki?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #583 : 2005-11-27, 17:40 »
za tydzień   w Norwegii ale nie jestem Pewna ... ??
Zapisane
..... infde...

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #584 : 2005-11-28, 17:34 »
W Norwegii, a konkretnie w Lillehammer. Początkowo planowano zorganizowanie konkursów w Trondheim, ale ze względu na złe warunki konkurs został przeniesiony ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedz #584 : 2005-11-28, 17:34 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #585 : 2005-11-28, 18:58 »
nowłaśnie.. ja sie zawsze myle .. :P :)
Zapisane
..... infde...

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #586 : 2005-11-30, 14:17 »
Hmm...a czy według moich wyliczeń znów Ahonnen będzie miał żółtą koszulkę? Nie ,to przegięcie :roll:
Nie przepadam za tą wiecznie skamieniałą twarzą...
Za to Małysz również świetnie rozpoczął sezon...w przeciwieństwie do naszych innych polskich skoczków.
Mamy młodych,zdolnych chłopaków,szczególnie na treningach (no choćby tutaj :http://sport.onet.pl/1204054,wiadomosci.html ) a kiedy przychodzi co do czego zostaje nam tylko Małysz...Tak nie może być, podobno Kuttin miał to zmienić. Jak narazie to ciężko widać te efekty  :?
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #587 : 2005-11-30, 23:20 »
Własnie, efektów nie widzać,a może pojawi się ktoś?
Aby ktoś dobry :jupi2:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #588 : 2005-12-01, 07:33 »
Hmm...a czy według moich wyliczeń znów Ahonnen będzie miał żółt± koszulkę? Nie ,to przegięcie :roll:
Nie przepadam za t± wiecznie skamieniał± twarz±...
Za to Małysz również ¶wietnie rozpocz±ł sezon...w przeciwieństwie do naszych innych polskich skoczków.
Mamy młodych,zdolnych chłopaków,szczególnie na treningach (no choćby tutaj :http://sport.onet.pl/1204054,wiadomosci.html ) a kiedy przychodzi co do czego zostaje nam tylko Małysz...Tak nie może być, podobno Kuttin miał to zmienić. Jak narazie to ciężko widać te efekty :?

To Kranjec będzie skakał w żółtej koszulce. Co prawda on i Janne mają po tyle samo punktów, ale Kranjec jest automatycznie wyżej klasyfikowany, ponieważ ma na koncie zwycięstwo w PŚ.
A ja właśnie bardzo lubię tą "maskę". On przynajmniej nie udaje radości (w przeciwieństwie do niektórych) po za tym myli się każdy, kto uważa, że Janne jest takim fińskim ponurakiem. W rzeczywistości ma on duże poczucie humoru. Na stronie www.skokinarciarskie.com w dziale: "Śmieszne rzeczy" i pod działem "skoczkowie" można znaleźć kilka wypowiedzi Janne, które pokazują kim on jest w rzeczywistości - wcale nie wiecznie niezadowolonym ponurak ;) Ja go cenię przede wszystkim za niesamowite mistrzostwo sportowe - Janne jest prawdziwym mistrzem, od którego taki Małysz może się tylko uczyć
Ja za to w przeciwieństwie do Ciebie nie przepadam za Małyszem - od dłuższego czasu zachowuje się jak "panienka" wszyscy dookoła winni tego, że coś mu nie wychodzi, a on oczywiście jest święty :roll:
Młodzi nie mają szansy się wykazać ponieważ nikt nie chce ich brać na COC. Uważam, że Dawid Kowal i Łukasz Rutkowski powinni próbować rywalizacji ze swoimi rówieśnikami - oboje mają wielki talent i szkodaby go zmarnować. Dawid ma w tej chwili 17 lat, Łukasz tak samo. W ich wieku Thomas Morgenstern - szósty zawodnik PŚ, 19 lat - skakał już w PŚ, a oni jeszcze nawet nie oddali skoku w COC.  :roll:
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #589 : 2005-12-01, 12:03 »
Oczywiście Olu,każdy ma swoje zdanie.
Ahonen jest dobrym zawodnikiem, nie przeczę. Ja po prostu za nim nie przepadam i nic mnie do niego nie przekona,choć w porównaniu do np. dawnego Hanawalda to Ahonen ma prawdziwą klasę.

Co do Adama...
Małysz jest historią polskiego sportu i można go lubić,albo i nie,ale szacunek mu się należy jak nikomu.
Uderzyły mnie  jedynie słowa : "Janne jest prawdziwym mistrzem, od którego taki Małysz może się tylko uczyć ".
Ja nie jestem wielką zwolenniczką Małysza ,nie napisałam, że go lubie tylko, że obecnie najbardziej mozemy liczyć na Małysza. Jednak słowo "taki Małysz" wydaje mi się,że jest z deczka przesadzone. :|
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #590 : 2005-12-01, 16:06 »
W tym właśnie jest sęk, że cała ta czołówka ma sportową klasę - i Janne i Ljoekelsoey i Hautamaeki i Hoelli i Jandys i Morgi i Uhrmann i Brystoel. To tylko Małysz (no i momentami Romoeren) zachowuje się jak panienka... Może faktycznie przesadziłam ze zwrotem "taki Małysz", ale nie zmienia to faktu, że inni zawodnicy pokazują prawdziwą klasę. On niestety nie.
Ja mam do niego szacunek za osiągnięcia - z tym, że wtedy, kiedy wygrywał był zupełnie innym człowiekiem. Nie był zapatrzonym w siebie bufonem, tylko prawdziwym wojownikiem i skromnym człowiekiem. Teraz wszystko jest inaczej. Małysz jest w tej chwili już zupełnie inną osobą niż był kiedyś
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedz #590 : 2005-12-01, 16:06 »

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #591 : 2005-12-01, 19:45 »
Tak...Małysz niestety zmienił się...Może to z wiekiem,może od kasy,może od problemów ze skokami.
Nie może się pogodzić chłopak ,że nie jest już taki jak kiedyś ,że jest ktoś lepszy. To jest przykre, że tak się zmienił.
Na olimpiadzie będę trzymać kciuki-owszem,ale... :roll:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #592 : 2005-12-01, 19:58 »
Ja w tym momencie staram się trzymać kciuki za Kamila Stocha. Chłopak jest utalentowany, sympatyczny i nie widać po nim oznak wody sodowej. On jest wielką nadzieją na dobrą przyszłość skoków w Polsce. I wydaję mi się, że może jeszcze błysnąć na Igrzyskach. Lubi skocznię w Turynie (7 miejsce podczas PŚ o czymś mówi). Mam nadzieję, że będzie dobrze ;)
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #593 : 2005-12-01, 20:10 »
Tak , Kamil się bardzo przyzwoicie zapowiada.
Tylko żeby czasem nie skończył tak jak Mateusz Rutkowski...Ale bądźmy dobrej myśli ;-)
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #594 : 2005-12-03, 09:59 »
a dla mnie teraz zaczyna się najgorszy sezon bo nie lubię sportów zimowych .... :/
No ale została mi koszykowka i POLONIA :)
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #595 : 2005-12-03, 13:07 »
Ja lubie dość dużo sportów niezależnie od pory roku ;-)

Czy są na tym forum kibice siatkówki? :mrgreen:
Niedługo Skra Bełchatów gra w LM z Perugią (zespołem Świderskiego)...
Oby wygrali, bo jak narazie od początku sezonu są nie pokonani...I dla Polskich zespołów, jak i tych zagranicznych...To się nazywa królewska forma :wink:
(oczywiście wczoraj pokonali "outsidera" czyli Energię Sosnowiec...)

No  a dziś oczywiście skoki  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 2005-12-03, 13:10 autor Sylwiaha »
Zapisane

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #596 : 2005-12-04, 10:09 »
Czy są na tym forum kibice siatkówki?
ja jestem Fanką siatkówki :)
Zapisane
..... infde...

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #597 : 2005-12-04, 10:53 »
O to fajnie :mrgreen:
Masz jakiś konkretny zespół ,któremu kibicujesz,zawodnika? :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedz #597 : 2005-12-04, 10:53 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #598 : 2005-12-04, 15:39 »
REPREZENTACJA POLSKI MEZCZYZN :) a zawodnika to Ignaczak a a kiedys to Gołaś :(    ... :)
aaaa i jeszcze PZU OLSZTYN  Bąkiewicza lubie :)
« Ostatnia zmiana: 2005-12-04, 15:42 autor Pinka »
Zapisane
..... infde...

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: sport(na bieżąco)
« Odpowiedź #599 : 2005-12-04, 19:36 »
No ,reprezentacja męzczyzn i kobiet ma się rozumieć oczywiście :P
Ja oprócz tego jeszcze SPS Zduńska Wola (mój miejscowy zespół, obecnie pierwsze miejsce w tabeli drugiej ligi) i Skra Bełchatów
( czyli nasi kochani mistrzowie a zarazem sąsiedzi ;) ).
Co do zawodników...Wlazły,Zagumny,Igła,Winiar i Frankowski ( z sps-u ;p).
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.