Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: "Ekologiczny" terroryzm  (Przeczytany 61555 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #120 : 2008-08-03, 20:01 »
odpowiedzi, faktycznej, rzetelnej i prawdziwej nie otrzymałam. Trolla karmić nie będę a prawdę mówiąc gdyby nie IBcia to ja bym dawno zamknęła ten bełkot. nie lubię manipulacji, braku jakichkolwiek konkretów i obrażania innych, zatem trolling jest tym, co osobiście usuwam. choć ponoć "nie karm trolla sam zdechnie" jest skuteczniejsze...

pozdrawiam ekologów :) tych z prawdziwego zdarzenia :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #121 : 2008-08-03, 21:06 »
dzięki za pozdrowienia
troling to sposób połowu ryb...
troll...pewnie wiesz,właśnie przebywam w krainie trolli , ale żadnych nie widuję
Podobnie jak inni towarzysze nie zapoznałaś się w wywodami prawicowców ...
Dlatego nie uzyskałaś odpowiedzi..
Zapisane
Darz Bór!!!

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #122 : 2008-08-03, 23:16 »
trolling ma dwa znaczenia ;) w twoim przypadku

Cytuj
Wdawanie się w dyskusje z trollem pozbawione jest sensu z dwóch powodów:
- prowokuje go do dalszego trollowania
- trollowi zależy tylko na wywołaniu zamieszania; nie interesuje go temat dyskusji, a więc i wnioski z tejże.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #122 : 2008-08-03, 23:16 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #123 : 2008-08-04, 15:25 »
odpowiedzi, faktycznej, rzetelnej i prawdziwej nie otrzymałam. Trolla karmić nie będę a prawdę mówiąc gdyby nie IBcia to ja bym dawno zamknęła ten bełkot. nie lubię manipulacji, braku jakichkolwiek konkretów i obrażania innych, zatem trolling jest tym, co osobiście usuwam. choć ponoć "nie karm trolla sam zdechnie" jest skuteczniejsze...

pozdrawiam ekologów :) tych z prawdziwego zdarzenia :)
W imieniu prawdziwych ekologów dziękuję za pozdrowienia.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #124 : 2008-08-04, 15:37 »
Hmmm...nie tylko PTICA Uważa wszystkich ekologów i obrońców zwierząt za terrorystów - oto wypowiedź z leśnego forum:

Cytuj
Na tym wlaśnie polega "merytoryczna" dyskusja z Pracownią i jej "ekoterorystami".Jak blisko 20 lat temu tłumaczyłem doktorowi Januszowi K. Z B.Białej,że leśniczy zrobił TW nie po to żeby zaszkodzić, ale żeby pomóc, poprawić...itd.
On na to: nie, leśnicy się na tym nie znają, bo niejaki Chris Mehr czy jakoś tam napisał, że w lesie nie wolno robić nic, ma o wszystkim decydować natura. Ja mu na to, ale te lasy od dawna już nie są naturalne itd.itp...szkoda tracić czas, bo tylko robimy reklamę takiej pseudoinstytucji. Nie twierdzę broń Boże,że w lasach wszystko jest ok. Wręcz przeciwnie bardzo chciałbym i to radykalnych zmian, ale dotyczą one zarządzania, struktur, biurokracji,płac,układów,stosunków międzyludzkich a nie prowadzenia gospodarki leśnej. Na pewno nie zrobi nam reform Pracownia.Hej!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #125 : 2008-08-04, 18:17 »
no i Ciebie zoologu między innymi miałam na myśli :)

bynajmniej nie pticę.

szczególnie, że sama sie do pozdrawianego grona zaliczam a z pticą nie mam nic wspólnego- :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #126 : 2008-08-05, 01:44 »
Cytat z PTICY:

Cytuj
Ogólne nastawienie i wrogość ..Wy zarzucanie nam to samo :) itd.... tylko że my nikogo nie napadamy,nie niszczymy czyjejś pracy,nie nawołujemy do nielegalnych działań...itd.

Nieee...Wy nikogo nie napadacie...a zastraszanie ludzi,że im zabijecie psa?,zabijanie psów na oczach ich właścicieli,także dzieci? - wy jesteście święci,nie łamiecie prawa i nie namawiacie do jego łamania - a jawne namowy do zabijania zwierząt w okresie ochronnym? / spotkałem się z takowymi w ciągu dwóch ostatnich lat / - to wszystko nie Wy ...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #127 : 2008-08-05, 06:18 »
Ten facet, który groził, że idzie po strzelbę, żeby zastrzelić idącego z nami scieżką Toffika, to na pewno był ekoterrorysta, udający mysliwego... Przyznać się, który to z Was? :hmmm:
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #128 : 2008-08-05, 14:21 »
PTICA Założył podobny temat nawet u siebie:  http://www.pzlow.pl/palio/html.run?_Instance=www.pzlow.pl&_PageID=855&_RowID=1781&_CheckSum=208150210

Dał,nawet coś takiego:  http://www.sciaga.pl/tekst/42541-43-ekoterror_ekoterroryzm

A to wypowiedź jednego z myśliwych:

Cytuj
To tzw.ekooszołomstwo, czyli zbytnie, bezmyślne zaangażowanie w sprawy ochrony środowiska nie poparte konkretną wiedzą. Niektóre organizacje zielonych działają na zasadzie sekt; piorą mózgi, a miejsce wiedzy wypełniają sieczką.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #128 : 2008-08-05, 14:21 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #129 : 2008-08-05, 18:58 »
Widzisz ..to nie tylko moje zdanie :D
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #130 : 2008-08-05, 19:05 »
Cóż...skoro tak,to nie wkurzaj się, że inni nazywają Was "mordercami" - skoro sam szufladkujesz ludzi i przypinasz im metkę "ekoterrorysty".
« Ostatnia zmiana: 2008-08-08, 01:13 autor IBDG »
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #131 : 2008-08-05, 19:11 »
Widzisz ..to nie tylko moje zdanie :D
Jak na razie tylko Ty twierdzisz, że FZ jest siedliskiem przyszłych ekoterrorystów :P To dwa różne zagadnienia, istnienie ekoterrorystów w ogóle oraz istnienie ich na naszym forum :P
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #132 : 2008-08-05, 19:16 »
IBDG - PTICA chyba Uważa,że my oboje jesteśmy prowodyrami i że inni czytając nasze posty będą mieć wyprane mózgi i z czasem zamienią się w zgraję ekoterrorystów i bojówkarzy ...  :D  :lol:  :hahaha: :hahaha:  :lol:

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #133 : 2008-08-05, 20:58 »
lis, IBcia, zostańcie moimi guru... :P ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #134 : 2008-08-05, 21:03 »
A proszę bardzo, zaraz zacznę Cię deprawować, Pao... A Lis mi pomoże ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #134 : 2008-08-05, 21:03 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #135 : 2008-08-05, 21:15 »
... Tylko w czym się pierze mózg?  :?: :hahaha:  :lol:
Wiem,złośliwy jestem ...  ;) - ale PTICA Sam się prosił,zakładając ten temat. :D

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #136 : 2008-08-05, 21:22 »
Frania najlepsza XD

Ptica to nam chce wmówić ten ekoterroryzm, żeby miał w jakiejś rzeczy w końcu rację
ಠ_ಠ
Zapisane
Podpis bez przekazu.

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #137 : 2008-08-05, 21:42 »
W sumie to mnie nie dziwi ton i charakter odpowiedzi a raczej tego czegoś co napisaliście.
Nikomu nic nie wmawiam a nawet nie próbuję . Daje konkretne fakty z historii i odnoszę je do Was.
Podobieństwa jakieś tam są ,na podstawie tych że wyciągam wnioski a to coś powyżej tylko mnie utwierdza w swoim przekonaniu.
Nie dziwię się moderatorom i lisowi,natomiast brak jakiejkolwiek refleksji ze strony innych mnie przeraża .
Zapisane
Darz Bór!!!

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #138 : 2008-08-05, 21:49 »
Cytat: Ptica
Nikomu nic nie wmawiam a nawet nie próbuję . Daje konkretne fakty z historii i odnoszę je do Was.
Podobieństwa jakieś tam są ,na podstawie tych że wyciągam wnioski a to coś powyżej tylko mnie utwierdza w swoim przekonaniu.
To ja Cię utwierdzę jeszcze bardziej, a co mi tam... :P

... Tylko w czym się pierze mózg?  :?: :hahaha:  :lol:
Mózg się pierze w roztworze jadu, sączonego umiejętnie w młode, chłonne umysły... Należy wykorzystać młodzieńczy zapał i bezkompromisowość, odpowiednio zagaić, wzburzyć wrażliwego człowieka, roztaczając przed nim wizję spustoszenia, dokonywanego przez przeznaczone do unicestwienia towarzystwo, a następnie stopniowo wywoływać w nim poczucie, że może, a nawet powinien powstrzymać niszczycieli... Dać mu do zrozumienia, że nie powinien mieć żadnych zahamowań, bo walczy w słusznej sprawie, więc choćby po trupach, ma dążyć do celu... Następnie należy wmówić, że obowiązkiem jego jest przekazywać otrzymaną wiedzę dalej, by przysposobić jak największą liczbę wojowników Świętej Sprawy...
 
Potem to już tylko należy miec nadzieję, że nie pojawi się Ptica, który zdemaskuje spisek, udaremni wywrotową działalność i doprowadzi do zgnicia w więzieniu ;)   
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #139 : 2008-08-05, 21:53 »
Ale czego się Spodziewałeś? - mimo że nie lubimy myśliwych / delikatnie rzecz ujmując /,nie popieramy też ruchów radykalnych i nie uważamy,że wszystko da się rozwiązać siłą - uważam,że działania siłowe to zniżenie się do poziomu agresora i przyjęcie jego reguł - nie wolno dać się sprowokować. ;)

IBDG - świetny post  :lol:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #140 : 2008-08-05, 22:06 »
Cytat: Lis
IBDG - świetny post :lol:
Czego ja bym dla Was nie zrobiła... ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #140 : 2008-08-05, 22:06 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #141 : 2008-08-06, 22:19 »
Cytuj
.. Tylko w czym się pierze mózg?

w ecoballs lub proszkach roślinnych co by środowiska nie zaśmiecać ;)


Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #142 : 2008-08-06, 23:32 »
Czego ja bym dla Was nie zrobiła... ;)

Możesz im bardziej wyprać te czerepy...
To łatwe a Ty masz wprawę .
Łatwe ponieważ nie widzę z ich strony żadnych przemyśleń i wyciągania wniosków.
Głupkowaty rechot i ZERO  refleksji ...
Łatwo takimi kierować...jak małpami w cyrku...może dlatego chcecie im dać jakieś prawa człowieka  :P
Zapisane
Darz Bór!!!

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #143 : 2008-08-06, 23:41 »
PTICA - może Byś Zaczął w końcu operować jakimiś konkretami? - które,konkretnie nasze przemyślenia i nasze przekonania są - według Ciebie groźne,niebezpieczne i zdradzają nasze zainteresowanie ekoterroryzmem? :chytry:

P,S: - a od małp się Odczep,bo widocznie nie Rozumiesz o co chodzi w tej konkretnej sprawie.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #144 : 2008-08-07, 08:41 »
wiesz PTICA, jedna sprawa: mówisz o rozmowie i zarzucasz nam wszystko tylko nie jej prowadzenie, ale słyszałeś może o źdźble i belce? bo jak na razie nie prowadzisz rozmowy ale obrażasz ludzi a to co poczynasz to nie krytyka ale krytykanctwo.

krytykę lubię, szanuję i uczę sie na niej ale krytykanctwa nie uznaję.

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #145 : 2008-08-07, 09:25 »
PTICA zrobię "drugi Katyń" na myśliwych... bo w końcu- strzelać już umiem... wielkiego problemu nie będzie....
Taka ze mnie ekoterrorystka....

Jak już coś puszesz to myśl... bo podobno jesteś dorosły, a dorośli podobno są we wszystkich sprawach mądrzejsi.... gówniare tacy jak ja głosy nie mają.... a nasi rodzice, są źli ponieważ pozwalają takim bachorom pisać na demoralizującym forum? Czyż nie? Czy ty przypadkiem do tego wniosku nie dążysz? Ci dorośli (łoj) którzy tu piszą to skończeni debile bo nie popierają ciebie i twoich poglądów.... bo są inni, mają inne poglądy i przekonania.... staram się szanować twoje zdanie, ale ty naszego nie.... i piszę to już któryś raz.... ale czuję się jakbym gadała ze swoją rodziną .... oni myślą że są najmądrzejsi, a ja i tak nie mam racji....

I nie wykręcaj się tu głupimi argumentami.... bo jak na razie mądrych nie widziałam....

Gdybyśmy nagle zaczęli wielbić ciebie i innych tego typu ludzi..... to co, polubiłbyś nas ... nie?

I tak ... zachowujesz się jak troll.... wypowiadasz się w coraz większej ilości wątków, gdzie wniosek jest zawsze tam sam.... ty święty.... my debile z wariatkowa....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #146 : 2008-08-07, 10:06 »
Możesz im bardziej wyprać te czerepy...
W "tych czerepach", jak piszesz, nasi forumowicze mają często więcej rozumu, niż niejeden dorosły. To wrażliwi na los zwierząt ludzie i to Ciebie, jako likwidatora, drażni... Im więcej będzie na świecie osób podobnych do nich, a mniej do Ciebie, tym świat będzie lepszy.
Jak na razie nie podałeś ani jednego przykładu, ani jednego cytatu, na dowód mojej rzekomej "pralniczej" działalności. Operujesz ogólnikami, piszesz o "całokształcie", czyli o niczym konkretnym. Kiepski z Ciebie oskarżyciel, gdyby w sądach tacy występowali, adwokaci straciliby prawo bytu, bo każdy sam by się obronił... :P
To łatwe a Ty masz wprawę .
Konkrety proszę...
Łatwe ponieważ nie widzę z ich strony żadnych przemyśleń i wyciągania wniosków.
A ja myslę, że wyciągają wnioski, także z Twoich postów. Tylko, ze nie takie, jakich się spodziewałeś i jakich sobie życzyłeś... To Cię boli i skłania do dalszych bezsensownych prowokacji i zarzutów. Motasz się, ptaszku...
Głupkowaty rechot i ZERO  refleksji ...
Jeśli o sobie piszesz, to trafiłeś w samo sedno, brawo!
Łatwo takimi kierować...jak małpami w cyrku...może dlatego chcecie im dać jakieś prawa człowieka  :P
Nikt tu nikim nie kieruje, podobieństwo naszych poglądów w niektórych kwestiach wynika z faktu, że jesteśmy prawdziwymi, a nie podrabianymi miłośnikami zwierząt. Siłą rzeczy czasem reagujemy podobnie. Wy, myśliwi, zapewne też w wielu sprawach macie takie samo zdanie, czy to znaczy, ze jesteście manipulowani?
 
A kwestii praw dla małp lepiej się nie wypowiadaj, we właściwym wątku już dałeś plamę...
Zapisane
IBDG Wrocław

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #147 : 2008-08-07, 12:50 »
Wiesz,PTICA - może zamiast szukać u nas terrorystów i bojówkarzy,Spójrz sobie na przykład Warszawskiego łowczego ( którego wielu myśliwych broniło i twierdziło że zrobił dobrze,zabijając łosia ),który dostał dzisiaj zarzut zabicia dziko żyjącego zwierzęcia - nadal będziecie go teraz,bronić?.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedz #147 : 2008-08-07, 12:50 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #148 : 2008-08-07, 19:03 »
Możesz im bardziej wyprać te czerepy...
To łatwe a Ty masz wprawę .
Łatwe ponieważ nie widzę z ich strony żadnych przemyśleń i wyciągania wniosków.
Głupkowaty rechot i ZERO  refleksji ...
Łatwo takimi kierować...jak małpami w cyrku...może dlatego chcecie im dać jakieś prawa człowieka  :P
Nie prawa człowieka, tylko prawa zwierząt. Zapewne nie nie wiesz jakim okrutnym doświadczeniom medycznym poddawano szympansy w USA. Jak napisała Jane Goodall: "nigdy tego nie zapomnimy i nie wybaczymy". Polecam lekturę książki Rogera Foutsa i Stephena Tulkella Millsa "Nasi najbliżsi krewni.'
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: "Ekologiczny" terroryzm
« Odpowiedź #149 : 2008-08-07, 19:08 »
W tym przypadku chodzi jednak o wyższe prawa - o ile pamiętam,to prawa te były potrzebne,aby nie można było wysiedlić zwierząt z ich miejsca pobytu ... nie pamiętam dokładnie,trzeba by sobie ten temat odświeżyć.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.