Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)  (Przeczytany 9144 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

carragan

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #120 : 2004-01-01, 13:48 »
dokladnie.....Z tych mieszancow sa championy........Poza tym potem hodowalo sie osobniki w czystosci rasy czyli te zarejestrowane w FCI......
Zapisane

pola

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #121 : 2004-01-01, 13:51 »
nieeeeeeeeeeeeeeeee zaaaaaaaczynaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj znowu :!!!: :!!!: :!!!: jej ja juz sie do tego nie wtracam ale bedzie jeszcze jedna niepotrzebna klotnia co to za roznica czy sie o twoim psie mowi kundel czy sliczny rasowy pies ?????? jak go kochasz (bo napewno tak jest) to powinno byc ci bez roznicy :grr: tak mi sie zdaje
ps. ja tez mam psa bez rodowodu i spieralam sie ze jest rasowy ale przestalam :D to jest bez sensu . zrozumialam ze to jest bez roznicy bo bedzie moim psem i kochanym przeze mnie i jedynym na swiecie :D:D przemysl to :!!!:
Zapisane

Himka

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #122 : 2004-01-01, 14:14 »
I jeszcze jedno żeby olc!a nie wypisywała też takich głupot:
Cytat: olc!a
Miłośnicy wszystkich psów, niezależnie od rasy, ci, którzy kochają tak samo kundelki jak i psy rasowe tak strasznie burzą się, gdy nazwie sie ich psy mieszańcami. Coś tu nie gra.

Cytat: olc!a
No właśnie ale z wypowiedzi niektórych widać, że po prostu wstydzą się przyznać, że ich psy to mieszańce albo kundle...
Dopisane - I że czują się urażeni, jak ich psy się nazywa kundlami Bo to przecież wielka plama na honorze Aaaaaargh!!!!!!


Olc!a ty sama piszesz że masz kundelka:
Cytat: olc!a
Swoją drogą, moją Belę ludzie mylą z różnymi rasami. I są skłonni uwierzyć, że to rasowy pies. Mogłabym bez problemu wkręcić im dla szpanu, że to np. moskiewski stróżujący. Ale tego nie robię. Dlaczego? Bo ona jest zwykłym kundlem. Nie będę nikogo (ani tym bardziej siebie) oszukiwać

nie wnikam już skąd go masz i czy miała to być jakaś konkretna rasa tylko nie wyszło, ale niektórzy tacy jak ja czy np Pola chcieli mieć konkretnego psa, interesowali się rasą, coraz bardziej poznawali ją, przez długi czas szukali hodowli i wreszcie przyszedł czas że ich marzenia się spełniły i wreszcie mogli się cieszyć wymarzonym pieskiem który był taki sam jak w tych wszystkich oglądniętych książkach o psach a nawet jeszcze ładniejszy, a teraz pomyśl sobie że ktoś ci mówi że masz kundelka jakich pełno wszędzie, i nie ważne że jest on nawet idealny z wzorcem rasy i że zapłaciłaś na niego ileś pieniędzy ważne jest że nie ma głupiego papierka!!!
Nie chodzi tu nawet o to czy ty lubisz kundelki czy nie, ale o to że ktoś kto nawet w życiu nie widział twojego psa wie lepiej że napewno jest to jakaś mieszanka :? .

A jeśli chodzi o rodowody to przeczytałam gdzieś że można je podrobić i pies który nie ma nic wspólnego z rasą ma rodowód :P i co wy na to???

Nie myślcie sobie jednak że jestem za tymi rozmnażalniami psów, które często są chore i wogóle nie przypominają danej rasy. Ja czytając czasem posty ludzi którzy kupili psa od takich ludzi dla których ważna jest tylko kasa a nie zdrowie psa zdaję sobie sprawę jakie miałam szczeście. Ale to nie znaczy że mósicie od razy pisać że mój pies nie jest rasowy!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedz #122 : 2004-01-01, 14:14 »

myszka

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #123 : 2004-01-01, 14:17 »
Twój pies NIE JEST rasowy. Chcesz czy nie - to mieszaniec. I kropka.
Zapisane

carragan

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #124 : 2004-01-01, 14:18 »
Myszok a moze zamknij ten temat ? :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
wyrabianie rodowodu, wizyta mojego malenstwa u weta:)
« Odpowiedź #125 : 2004-01-01, 16:10 »
Zamykam.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 26 zapytaniami.