Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: pomoc zeberki!  (Przeczytany 6490 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
pomoc zeberki!
« : 2007-11-16, 23:07 »
Mam dwie zeberki.Maja po dwa lata i skladaly az 4 razy jajka.1 raz bylo 4 jajek.2 byly 3.3  byly 3.4 byly tylko 2.I co dziwne nigdy sie niewykluly!!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #1 : 2007-11-16, 23:32 »
to ze nigdy sie nie wykluly dziwne nie jest - jajka sa skladane bez wzgledu na to czy sa zaplodnione czy nie - wiec bardzo mozliwe ze po prostu nie masz samca, a jesli tak - to ze jest bezplodny.. Inna opcja to taka, ze po prostu samica jajek nie wysiedziala...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #2 : 2007-11-16, 23:37 »
ja mam samca. I samica napewno siedziala na tych jajkach razem z samcem.Moj samczyk ma troche nogi rozkraczone i jak go kupywalem mial przerosniety dziob ale juz niema
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedz #2 : 2007-11-16, 23:37 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #3 : 2007-11-17, 01:17 »
widzisz - to ze skladaja jajka nic nie znaczy - samiec mze byc bezplodny, wysiadywanie niewystarczajace itp itd. Czesto zdarza sie tez ze ptaki odrzucaja jajka znajdujacesie w budce, ktora ktos np. dotknal.. roznie to bywa.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #4 : 2007-11-17, 15:36 »
To w takim razie musze miec nowego samca?
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #5 : 2007-11-17, 19:52 »
To w takim razie musze miec nowego samca?

nie - najpierw to musisz si dowiedziec o wiele wiecej na temat ptakow i gatunku zanim bedziesz sie bral za jakiekolwiek rozmnazanie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #6 : 2007-11-17, 20:03 »
A ty bys co zrobila na moim miejscu?Bo ja chcem bardzo bardzo rozmnozyc zeberki. Dzis dostalem od wujka taka gigantyszna klatke!!!Bardzo sie ciesze!!!
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #7 : 2007-11-17, 20:18 »
przede wszystkim anjpierw bym sie dowiedziala wszystkiego o zeberkach i szukala dalej informacji, ktore moglam przeoczyc. chciec to za malo - najpirw trzeba wiedziec na co sie czlowiek porywa...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

trudzia1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1
Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedź #8 : 2009-08-10, 16:36 »
Czesc mam pytanko prosze was o odpowiedz mam prawdopodobnie parke zeberek ale nie wiem na 100% zy to jest parka sa obie białe różnia sie tylko tym ze jedna z nich ma kolo oczu takie czarne kreseczki a druga tego niema wiec czy to jest wtedy parka.dziekuje za odpowiedzi
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: pomoc zeberki!
« Odpowiedz #8 : 2009-08-10, 16:36 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.