Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Znaczenie imion  (Przeczytany 6621 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mad

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #30 : 2007-05-12, 16:01 »
Helena - Imię dodające blasku osobie, która je nosi - wszak o Helenę miała toczyć się wojna trojańska. Przeto Helena bywa zdecydowana, ma uzdolnienia kierownicze, nie lubi by jej ktoś wydawał polecenia lub rozkazywał. W postępowaniu przede wszystkim jest sprawiedliwa, szlachetna i prostolinijna. Niektóre sprawy załatwia intuicyjnie. Ceni towarzystwo, lubi otaczać się mężczyznami, choć wierną pozostaje temu, którego wybrała. Niezbyt skora rodzić dzieci.
Wszystko pogrubione się zgadza :D A facetów NIENAWIDZĘ,więc niepogrubione się wogóle nie zgadza :D
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #31 : 2007-06-25, 15:23 »
  Weronika     - wywodzona jest z greki od słów phero - nieść i nike - zwycięstwo. Jak widać Weronika nie jest typem "luzera", ale mimo tego jest obdarzona subtelnym humorem. Poza tym zawsze służy radą i wsparciem, dlatego ma mnóstwo przyjaciół. Jej uzdolnienia kierują ją ku literaturze.
(się rozpisali.. :P)
Nie zgadza mi się to, że ma mnóstwo przyjaciół, i te uzdolnienia w kierunki literatury to brednie xD Tak to się zgadza mniej więcej ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #32 : 2007-06-25, 17:15 »
A kto to jest luzer? :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #32 : 2007-06-25, 17:15 »

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #33 : 2007-06-25, 18:58 »
Luser, rzadziej luzer (ang. looser) –  określenie użytkownika jako przegranego, pechowca (ang. loser, wym. "luzer"), czasami używane jako synonim lamera.

A mojego imienia tam nie ma.


Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

anielskooka

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #34 : 2007-07-21, 17:51 »
Angelika - Osoba miła, życzliwa dla innych, posiadająca sporo subtelności i wdzięku. Ma dobry ale słaby i niestały charaktezarazem r. Jednakże często kieruje się bardziej sercem niż rozumem. Dlatego często nie może zrealizować swojego] posłannictwa - brakuje jej do tego silnej woli 
wszystko pasi z wyjątkiem opisu harakteru  ;p ;p ;p jestem osobą bardzo silną i nie jestem aniołkiem  :VoV: :VoV:  :impra: :ganja: :ogien: :ogien: :ogien: :grr: i sporo robie pod wpływem inpulsu :tazz: :tazz: :tazz:
Zapisane

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #35 : 2007-07-21, 19:55 »
Sylwia - jest marzycielska. Lubi ruch i świetnie czuje się na łonie natury. W przypadku trudności szybko się załamuje, zniechęca. Ma niekiedy słomiany zapał. Maja też wrodzone zamiłowanie do poezji, snów i całej tej mistyki, o która coraz trudniej w nerwowym życiu naszej epoki. Mimo wrażliwej natury nie Są sentymentalne i potrafiła brać życie takim, jakie jest. Gdy przychodzi czas życiowej próby, w duszy Sylwii rozsadek zwycięża nad marzycielstwem.



hmm co do "Mimo wrażliwej natury nie Są sentymentalne i potrafiła brać życie takim, jakie jest" - bzdura,  calkowicie na odwrót. Ale muszę przyznać że z reszta sie w 100% zgodzę :D
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #36 : 2007-07-21, 22:06 »
wszystko pasi z wyjątkiem opisu harakteru
po pierwsze <wiem, ze sie czepiam> to to chyba cale wlasnie jest opisem charakteru, a po drugie, to "charakter" się pisze...
Zapisane
everybody lies

anits1055

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #37 : 2007-07-31, 21:50 »
Anita - Kobiety o tym imieniu są egoistyczne, wyrachowane w postępowaniu. Nadają się do prowadzenia interesu przemysłowego lub handlowego. Na zewnątrz są jednak osobami miłymi, czarującymi, o gładkim sposobie bycia. A ponieważ są łatwowierne, dlatego natrafiąją na wiele trudności i kłopotów. Nie cenią domu ani rodziny. Poźno wychodzą za mąż. Nie spieszą się do rodzenia dzieci. W sumie postać dziwna, trudna i skomplikowana.

jednym słowem nieprawda :niom: :niom: :banan: :banan:
Zapisane

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #38 : 2007-08-30, 16:11 »
A mojego imienia tu nie ma xO zła strona ale dobra przyjmę ze nazywam się...

Kacper - Osoba o tym imieniu jest silna fizycznie, o typowo męskich kształtach, zdolna do wywoływania najrozmaitszych sytuacji - od całkowitej sielanki, do awantury i przelewu krwi. Do życia podchodzi dość lekkomyślnie, bagatelizując sobie zdanie innych osób. I choć z wyglądu jest człowiekiem miłym, kulturalnym, to jednak w gruncie rzeczy jest on przekorny, sarkastyczny, złośliwy. Lubi sam siebie, nie przecenia partnera życiowego, ani dzieci, stara się o dom by go prowadzić na dobrym poziomie. Dzieci wychowuje w żelaznej dyscyplinie. Jest czasem wylewny, to znowu zamknięty - bywa też usłużny, ale również niedostępny. Jest człowiekiem nierównym, jednym zdaniem - indywidualistą.

Mi się nawet podoba xP
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #38 : 2007-08-30, 16:11 »

Retriva

  • Gość
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #39 : 2007-08-30, 17:03 »
Hio, znalazłam xP

Kasper  -  Imię to pochodzi najprawdopodobniej z perskiego słowa gizbar – stróż skarbca (skarbnik), albo ze skrócenia perskiego imienia Gathaspar – wspaniały (albo ten, który dba o swoją cześć). W Polsce imię to występuje także w formie Kacper, Gasper, Gaspa
Zapisane

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #40 : 2007-08-30, 17:40 »
Łoo ja chciałbym sie nazywac Gaspa xD "wspaniały" o fajnie xD
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #41 : 2007-08-30, 20:13 »
Hio, mam kolegę Gaspara oO'
Zapisane
everybody lies

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #42 : 2007-08-30, 21:12 »
to mu powiedz ze ma fajne imię xP i ze mu zazdroszczę ,o!
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #43 : 2007-08-30, 22:13 »
a nazwisko (razem z genami ;3) jeszcze fajniejsze: Minge
Zapisane
everybody lies

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedź #44 : 2007-08-31, 11:55 »
'Starają się wokół siebie i swojego miejsca na świecie zachować spokój, porządek i zdrowe reguły.'-Hahaha XD To ja sobie imię muszę zmienić chyba ;P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Znaczenie imion
« Odpowiedz #44 : 2007-08-31, 11:55 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 26 zapytaniami.