Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Dobry weterynarz w Szczecinie?  (Przeczytany 37622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfi

  • Gość
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« : 2004-06-03, 22:03 »
Jeżeli ktoś zna dobrego weta w Szczecinie piszcie.
Zapisane

Dominka

  • Gość
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #1 : 2004-06-30, 21:46 »
Dość dobre zdanie mam o: Gańskim i o Gugale. Niektórzy też są zadowoleni z Zawodnego.
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #2 : 2004-07-25, 14:10 »
No ja jeżdze z Tequilka na Ostrawicką jak cna razie nie narzekam, ale słyszałam że na Chopina ponoć sa specjaliści. A Zuzia jest leczona na Fioletowej Jacek Ostaszewski- jesteśmy baaardzo zadowoleni. A co do największej kliniki w szczecinie na łubinowej- nie polecam, prawie moją Zuzie straciłam- nie mówiąc o cenach.
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

Forum Zwierzaki

Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #2 : 2004-07-25, 14:10 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #3 : 2005-03-03, 10:59 »
Cytuj

na Ostrawicką jak cna razie nie narzekam,

tam mi kota zorchorowali... :(
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Elfi

  • Gość
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #4 : 2005-03-04, 21:05 »
Na Ostrawicka w zyciu bym nie pojechała!!
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #5 : 2005-03-04, 21:35 »
Ja z Bafim chodze do lekarza "do pałacyku" przy ulicy Księżnej Anastazji i nie narzekam. Weci sa bardzo mili i mysle ze kompetentni a i ceny nie biora z kosmosu.  ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #6 : 2005-03-08, 23:57 »
Cytuj

Na Ostrawicka w zyciu bym nie pojechała!!

ja juz też... choć jeden z tych wetów może jest normalny bo to on zauważył, że leczenie podjęte przez kolegów jest idiotyczne... pisze "może" bo po jego wypowiedzi więcej tam nie pojechałam...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ngL

  • Gość
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #7 : 2005-03-09, 02:23 »
Ktoś tu wymienił nazwisko dra Zawodnego - nie podam adresu bo ma to być antyreklama.
Absolutnie nie polecam ani jako człowieka a tym bardziej lekarza.
Pomijam, że gbur okrutny, nie liczy się kompletnie z cudzym zdaniem, nie bierze pod uwagę tego, że opiekun może pomóc, wg niego jedynie przeszkadza. Dlatego właśnie szczur mojej koleżanki zmarł wskutek postępującej martwicy tylko przez to, że weterynarz okłamał i zamiast podskórnie podał Baytril nierozcieńczony domięśniowo. Ponadto zwierzę miało nowotwór w uczch na co naciskała znajoma - lekarz nawert się nie zainteresował. Kiedy przyszły wyniki badań do inbnego weterynarza - że jednak opiekunka miała racje - na ratowanie szczura było już za późno. Pomijam, że zwierzak przez pół roku nie stawał na łapce która wg dra Zawodnego była "okazem zdrowia".
Niedawno dowiedziałam się również o śmierci innego szczurka (z opisu wynika  że wielce prawdopodobne było zastosowanie leku, który spowodował u szczura reakcję alergiczną). Lekarz odmówił podania nazwy leku, który został zaaplikowany, wręcz wyprosił załamanego kolegę (na którego rękach zaraz po zastrzyku odszedł szczurek) za drzwi.
Ja zrezygnowałam z usług tego lekarza jeszcze grubo przed wyżej wymioenionymi wypadkami - również zostałam wyrzucona za drzwi gdyż nie zgodziłam się na domięśniowe podanie Baytrilu wiedząc, że grozi to martwicą mięśnia. Na nic nie zdały się informacje, że szczury hoduję nie od dziś i posiadam informacje od dra Bieleckiego z Warszawy - weterynarz najwidoczniej poczuł się urażony, że podważam jego wiedzę. Jak dla mnie - dobry lekarz powinien się cieszyć, że opiekun weryfikuje jego słowa martwiąc się o pupila - a nie unosić dumą i wypraszać za drzwi w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Nie polecam a wręcz zalecam - uciekać jak najdalej od tamtych rejonów.

POLECAM
dr Jacek Ostaszewski
ul. Fioletowa 43
tel: 501 306 981
(ponoć cudotwórca w dziedzinie królików i świnek morskich)


POLECAM:
Grażyna Gunia
ul. Kormoranów 32
tel: 091  453 54 53
przede wszystkim - gryzonie (w tym szczury, a to jedyny lekarz w Szczecinie, który co nieco o nich wie) i koty
Zapisane

Elfi

  • Gość
Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #8 : 2005-03-09, 18:05 »
Cytuj

Ja z Bafim chodze do lekarza "do pałacyku" przy ulicy Księżnej Anastazji i nie narzekam. Weci sa bardzo mili i mysle ze kompetentni a i ceny nie biora z kosmosu.

Ja tez z Elfim tam chodze. jakos oni najbardziej jak dla mnie sie sprawdzili, pod każdym wzgledem i kompetencji, podejścia do psiaków i ceny.
To jest na ul.Jarogniewa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #8 : 2005-03-09, 18:05 »

dziunia1602

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #9 : 2005-04-29, 18:34 »
A czy wiecie który z wetów jest najlepszy jeżeli chodzi o choroby wątroby ????
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #10 : 2005-05-25, 18:46 »
Bafi niedawno skaleczył łape i to dość porządnie, nie mogliśmy zatamować krwawienia, byla niedziela, więc zadzwonilismy do dyzurnej całodobowej lecznicy na ostrawickiej. Zaczełam tłumaczyć panu przez telefon jaka jest sytuacja , ze pies przeciął opuszek, łapa bardzo krwawi, że nie wiemy co robić.....a ten lekarz przerwał mi w poł slowie i zapytal wprost: czy chce pani uspić psa? :eh:
 Byłam oburzona, jak lekarz moze tak podchodzic do sprawy? Zwykłe skalecznie przyczyną uspienia? Nie rozumiem...jak cos takiego mozna sugerować!! :stupid:

wiem ze to nie świadczy o jego kompetencji ale napewno źle świadczy o jego podejściu ...
EDIT:
Bafi nastepnego dnia, w poniedziałek mial szytą łapkę, teraz juz ładnie wszystko sie zrasta i niedługo opuszek zagoji się już calkowicie, ufff...dobrze ze to sie tak skączylo....
« Ostatnia zmiana: 2005-06-02, 18:47 autor Aujeszka »
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #11 : 2005-06-07, 09:23 »
na Ostrawicka nigdy nie pójde, nawet w miedziele. Na szczęście mam domowe telefony kilku wetów i w razie potrzeby zawsze służą pomoca.

Aujeszko na Łubinowej maja dyzury codziennie do godz.24.00.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #12 : 2005-06-07, 18:16 »
Ewo, a mozesz podac ten telefon tu na forum albo mi na PW?
My dzwonilismy do informacji i podali na własnie telefon na Ostrawicką :| .
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #13 : 2005-06-11, 22:16 »
Aujeszko! klinika na Łubinowej ma swoja stronkę...http://www.klinikapepiak.pl/kontakt.html
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #14 : 2005-06-12, 11:23 »
O, jaka ładna strona :mrgreen: ...dzięki za info  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #14 : 2005-06-12, 11:23 »

Elfi

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #15 : 2005-06-12, 18:42 »
Proszę bardzo!!!...zawsze do usług!!...;)
Zapisane

Teeta

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #16 : 2005-06-25, 22:23 »
chodzę do weta na moim osiedlu, tj. Zawadzkiego (koło ronda) i nie mam zastrzeżeń. powiedziałabym nawet: polecam ;)
Zapisane

ala i fretki

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #17 : 2005-07-02, 02:32 »
ja polecam gabinet na ul. Kwiatowej 12, przystanek koncowy tramwaju 8

panstwo Anna i Radoslaw Siecińscy

tel. 4832954, 0605548596 (calodobowo)

pon-sob 9-18. wizyty domowe 24 h

chodze do nich z fretkami, ale tez swietnie znaja sie na psach i kotach, takze zólwiach i krolikach. nigdy mnie nie zawiedli, ceny mają rozsadne, nie opowiadaja bajek i nie zdzieraja kasy z ludzi. widac ze to lekarze z powolania i naprawde angazuja sie w to co robia. do tego maja duza wiedze, pani wet wlasnie robi specjalizacje podyplomowa z zakresu psy i koty. jedyna wada to brak usg i rentgena, ale wierze ze kiedys im sie uda :)
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #18 : 2005-07-27, 22:40 »
A o nich jeszce nie słyszałam, ale dzieki za info.
Fajnie, że maja tak dlugo w czasie dnia czynne i , że zawsze mozna do nich zadzwonic.
Zapisane

Silvana

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #19 : 2005-09-03, 14:23 »
Nie polecam kliniki na ulicy łubinowej, kiedys przyjmowali wszytskie zwierzatka, teraz tylko koty i psy bo na tym jest najwiecej kasy. Na kazde nawet najmniejsze schorzenie zlecaja intensywne leczenie antybiotykami. Jak jeszcze przyjmowali mojego swietej pamieci myszoskoczka to za to ze mial jeczmien na powiece mial ponad tydzien zastrzyki z anybiotykami. Ale juz taka glupia nie jestem. Teraz lecze moja szynszyle i kota na ulicy fioletowej. Jest tam naprawde bardzo mila obsluga, mozna porozmawiac i otrzymac duzo porad za darmo. Placi sie tylko za leki, a nie za samo przekroczenie progu gabinetu.

OS. BUKOWE ul. Fioletowa 43

Witold Pietrzyk 602 675 734
Jacek Ostaszewski 501 306 981 [email]ostjacek@wp.pl

pn-pt 9-14 i 16-20
sob-nd 10 - 14
tel: 463 54 94
Zapisane

Elfi

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #20 : 2005-09-08, 22:06 »
A co myslicie o dr Mazur?? Przyjmował na ul. Piłsudskiego, teraz od kilku dni na ul. Odzieżowej??
Słyszałam, ż ejest dobrym weterynarzem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #20 : 2005-09-08, 22:06 »

ala i fretki

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #21 : 2005-09-13, 02:59 »
u Mazura nigdy nie byłam wiec nie wiem czy dobry, ale znajoma była z fretką i lekarz ją przyjmowal z ksiażka w ręku, nie wiedział czy to samiec czy samiczka

podobno drogo
Zapisane

Teeta

  • Gość
Zapisane

adiczek

  • Gość
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #23 : 2007-10-30, 14:36 »
jesli cokolwiek polecasz czy odradzasz - PODAJ PRZYCZYNY!!!!
« Ostatnia zmiana: 2007-10-30, 21:55 autor Iras »
Zapisane

kitka08

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #24 : 2011-08-29, 17:55 »
NIE POLECAM!!!! Poszliśmy ze zdrowym kotem na pobranie zeskrobin ze skóry , zwierze zostało uśpione (Wcześniej było 2 razy usypiane bez kłopotów )i oddane głuche i ślepe na jedno oko. K.Czyż wątpliwa lekarka nic nie potrafiła ani pomóc ani powiedzieć co dalej,potraktował naszego kociaka jak rzecz, nie udało się i do śmieci. Tragedia

NIE POLECAM VETMEDIC W SZCZECINIE! A NA PEWNO NIE K.CZYŻ
Zapisane

sarna666

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #25 : 2011-12-29, 17:34 »
DUŃSKA 33A- Totala ściema zero kompetencji. Chciałam pójść do dr Dobrowolskiego ale on skierował mnie do pracującej tam Pani Doktor...ok. byłam pierwszy raz, a poszłam z moim szczeniakiem praktycznie tylko i wyłącznie żeby poznać opinię trzeciego specjalisty na temat stwierdzonej lekko wywiniętej powieki. Pani doktor nie zauważyła żadnych nieprawidłowości w budowie powiek!...."oczka łzawią bo każdemu łzawią a na białym widać zacieki i tyle"... Sama poprosiłam dr o zbadanie drożności kanałów (pies miał badanie u naszego weta- chciałam sprawdzić czy nastąpiła poprawa-, a więc pani dr wpuściła płyn fluorescencyjny i olśnienie- tak faktycznie zatkane kanały-pytam ale czemu? nie wiadomo no pies tak ma- tyle było badania. Doszło do zapłaty za tą "fachową i dużo wnoszącą poradę"- 55 zł!. Spytałam czemu tak drogo?- Pani dr wyliczyła: "za poradę, za badanie, za założenie karty". PORADA- tak fachowa, że skoda słów...BADANIE- nie sprawdziła ani zębów, uszu, nie osłuchała serca, nie sprawdziła pazurków - nic! (u normalnego weta takie badanie szczeniaka na wizycie jest na porządku dziennym) wpuściła krople do oczu i tyle badania....litości, ZAŁOŻENIE KARTY- nie sądziłam że jest to płatne i dodawane do cennika- zresztą ja o kartę nie prosiłam- chciała zakładać nie protestowałam, ale potem płatne???!!! Za sprawdzenie oczek u mojego weta płaciłam 15 zł wraz oglądnięciem uszu łapek itp., u drugiego tego samego dnia na konsultacji za spojrzenie w oczka i trafną diagnozę 10 zł!. A tu BRAK WIEDZY, BRAK POPRAWNEJ DIAGNOZY, BRAK BADANIA (zakropienie oczu nie jest skomplikowane) PŁATNE ZAŁOŻENIE KARTY- RAZEM 55 ZŁ. zero kompetencji, szkoda czasu i pieniędzy.
Zapisane

Myszata

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #26 : 2012-10-20, 18:41 »
 :tuli:Jeśli chodzi o dobry gabinet weterynaryjny to polecam ten na Rostworowskiego 1. Zwierzakami zajmują się tam dwie kobiety, które wcześniej przyjmowały w TOZie. Byłam tam na kastracji psa. Jestem bardzo zadowolona, bo mój psiaczek (owczarek niemiecki) chyba się troszkę zestresował zbliżającą się utratą swojej męskości, że rzucił się na jedną z Pań tam przyjmujących. Jej reakcja bardzo mnie zaskoczyła, bo myślałam, że podziękuje mi za dalszą współpracę lub co najmniej udzieli reprymendy... Jednak nic takiego nie zrobiła, obróciła to w żart. Pies czuje się świetnie, Pani zgodziła się dalej prowadzic leczenie mojego psiaka. Szczerze polecam za cierpliwośc, miłe podejście, duże doświadczenie i profesjonalizm. Mam też numer do gabinetu 91 852 17 98.
 :mucka:
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #27 : 2012-10-23, 22:49 »
Moim zdaniem dobrze przeprowadzona kastracja samca to jeszcze nie powod ,zeby radosnie polecac gabinet.
Ja staram się polecac wetow sprawdzonych na szerszym polu.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #27 : 2012-10-23, 22:49 »

Myszata

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #28 : 2012-11-25, 17:48 »
Zgadzam się co do tego, że sama kastracja to nie dowód, że jakiś weterynarz jest najlepszy.
Jednak, na szczęście nie musiałam korzystac z jego usług w innych kategoriach, a jedynie w kastracji, przycinaniu pazurków, czyszczeniu zebów, kilkukrotnym odrobaczaniu. Z tych usług jestem bardzo zadowolona  :jupi2:
Zapisane

mari1210

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #29 : 2013-02-13, 01:10 »
A czy może ktoś polecić dobrego weterynarza jeśli chodzi o operacje wycinania guzów i sterylizacje. Potrzebuje kogoś z dużą wiedzą i odpowiednim sprzętem w gabinecie, bo niestety takową operacje ma mieć moja 12 letnia sunia :( i jak wiadomo jej szanse na przeżycie narkozy są niezbyt duże.... Pomóżcie!
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 28 zapytaniami.