Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dobry weterynarz w Szczecinie?  (Przeczytany 37624 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #30 : 2013-02-20, 15:54 »
Nie wiem skąd jestes, ale mogę z reką na sercu polecic naszego weta-chirurga Zdzisława Raka/ Wroclaw/  Kastrował 2 moje 11-nastoletnie sunie , jedna zyje do dzis , druga przezyla 3 lata po operacji.
Robil też zabieg wycięcia listwy mlecznej z guzami oraz sterylke 12-stoletniej bokserce kolezanki. Suczka przezyla jeszcze 2 lata , potem niestety nastąpily przerzuty do płuc.
To mistrz chirurgii miękkiej. tel 503129300 w razie potrzeby.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

monikamd

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #31 : 2013-06-13, 22:44 »
Pani Małgosia Olejnik bardzo pomogła moim zwierzakom. Przede wszystkim zna się na wszelkich chorobach naszych pupili, a właściwie wyczuwa je po spojrzeniu
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #32 : 2013-06-20, 22:21 »
To moze to wet- irydolog ? :shock:
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedz #32 : 2013-06-20, 22:21 »

Merula

  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #33 : 2013-10-09, 15:38 »
NIE POLECAM LECZNICY DLA ZWIERZĄT-WOJ.POL. za POGOTOWIEM!!!Mojej kochanej suni, wypadł wenflon, ponieważ było niedzielne popołudnie, pojechałyśmy do w/w lecznicy, lekarz zaczął mnie wypytywać gdzie się pies leczy itd., choć prosiłam tylko o wenflon, bo leżała pod kroplówką w domu. Lekarz skaleczył się sam, a potem mocno łapę mojego psa, choć zawiązał jej opaskę cały czas krzyczał i nic nie robił, mówił, żeby psu podać narkozę, że pies się kręci, żebym go trzymała za pysk, bo go ugryzie. Dodam, że ona była z labradorów, spokojna, weterynarze zawsze ją chwalili, że taka dzielna jest. Lekarz ciągle krzyczał ,kiedy mu zwróciłam uwagę, wyrzucił mnie. Weszła z nią moja Mama i prosiła o wenflon. Wszyscy na korytarzu to słyszeli więc  ją wpuścił. Słychać było jak moja sunia zapłakała, bo ją rzucił o blat, wenflon źle założył (potem zrobił się krwiak). Mamę też wyrzucił, straszył policją i nie chciał się przedstawić, co również słyszeli wszyscy.  Na korytarzu źle o nim mówiono (J.D.) tyle że długo czynne. Moja suńka cierpiała od trzech miesięcy, nie było wiadomo co jej dolega, chodziłam do różnych lekarzy, ponieważ potrzebowała specjalistycznych badań ( wcześniej jeździłyśmy do TOZ, ale oni nie mają RTG czy USG) trafiłyśmy do Lecznicy Małych Zwierząt na ulicy Duńskiej i mogę polecić weterynarzy tam pracujących. Mówili do niej, zwracając się "Żabko". Czułam się tam dobrze. Spędziłam tam dużo czasu, bo mój piesek leżał pod kroplówką, w specjalnej sali, gdzie można było mu towarzyszyć. Kiedy suni zrobiło się zimno, a ja ją trzymałam, szybko zaoferowali się, że przyniosą jej kocyk, który zostawiłam w poczekalni. Niestety, Mery, bo tak się nazywała, miała dużego raka żołądka.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #34 : 2013-10-10, 19:26 »
Szkoda Twojej suni.... Ale się dziwię,że nie wyszlas z nia stamtad w polowie wizyty.....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Merula

  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #35 : 2013-10-27, 13:25 »
Bardzo żałuję, że tak nie zrobiłam :( ,to się już nigdy nie powtórzy... Bałam się, że jak nie podam Suni kroplówki do końca to się może coś złego stać, tymczasem to ten pseudo-weterynarz-Dąbrowski ją zranił i naraził na ogromny stres. Powinnam była zrobić jak piszesz...Dręczy mnie tam myśl, dlatego OSTRZEGAM innych przed LECZNICĄ za POGOTOWIEM
Zapisane

Spotek

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Dobry weterynarz w Szczecinie?
« Odpowiedź #36 : 2013-10-28, 12:06 »
Witam wszystkich chciałabym polecić bardzo dobrego weterynarza na ulicy Odzieżowej 3
Mój kotek poważnie rozchorował się i dzięki rzetelnej i fachowej pomocy doktora Roberta Mazura w ciągu tygodnia wrócił w pełni do sił. Gabinet super wyposażony, gdzie każdy zwierzak może przejść kompleksowe badania w razie potrzeby także zabiegi i operacje. Weterynarz miły i sympatyczny z bardzo dobrym podejściem do zwierząt.Gorąco polecam każdemu zwierzakowi w potrzebie.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 24 zapytaniami.