Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jaszczurka  (Przeczytany 3579 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majster057

  • *
  • Wiadomości: 3
jaszczurka
« : 2011-08-28, 14:31 »
czy ktos moze mi pomoc? znalazlem u siebie w domu wczoraj poznym wieczorem malutka jaszczurke na podlodze (mieszkam kolo duzej laki w Irlandii). Ma okolo 4-5 cm dlugosci, ciemno brazowa, aksamitna skora a podbrzusze pomaranczowe w czarne kropki. Bardzo wolno sie porusza jak na jaszczurke.
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #1 : 2011-08-28, 15:16 »
Wypuśc ją na tą łąkę
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

majster057

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #2 : 2011-08-28, 15:58 »
szczerze ja ja juz probowalem wypuscic  ale ona tak wolno chodzi miedzy ta trawa i boje sie ze ptaki ja odrazu namierza a tu ich nie brakuje. Nie odbierz mnie zle bo jestem milosnikiem zywych stworzen... karmie dzikiego kota kazdy dzien, mam karmnik dla ptakow, szinszile w domu i mi poprostu zal tego stworzonka. Byc moze jestem w bledzie ale dla mnie to wyglada jakby to bylo dziecko jaszczurka...ja sam nie wiem....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: jaszczurka
« Odpowiedz #2 : 2011-08-28, 15:58 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #3 : 2011-08-28, 16:05 »
Ja cię nie osądzam i nie mam zamiaru tego robić, ale nie wiadomo czy jaszczurka będzie żyła w domu
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

majster057

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #4 : 2011-08-28, 17:01 »
domyslam sie ze w domu to ona raczej nie pozyje.... a jak one przechodza w hibernacje i jak to wyglada??? Pytam bo byc moze dlatego jest taka wolna...
Zapisane

pituophis2

  • *
  • Wiadomości: 269
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #5 : 2011-08-28, 17:53 »
To chronione zwierzę i przetrzymywanie jej jest zabronione. Wypuść ją - da sobie radę.
Zapisane

martynna1999

  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: jaszczurka
« Odpowiedź #6 : 2011-09-01, 17:35 »
pituohis2 ma rację . Jest to zwierze przystosowane do życia w trawie :D
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.