Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Inwazja patyczaków!!!  (Przeczytany 2596 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kornelka

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« : 2003-04-30, 20:59 »
W naszej szkole ,pewna dziewczyna rozdaje darmowo(!)patyczaki.Wszyscy się na nie rzucają.Ja niecierpię takiego świństwa :o .Najgorsze że wszyscy biorą parkę.Chyba za niedługo0 będziemy mieć inwazję patyczaków!!!!!!!!!(!!! :twisted:  :oops:  :twisted: !!!)
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Re: Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-05-01, 15:38 »
Cytat: kornelka
Ja niecierpię takiego świństwa :o


Jakiego świństa?  :?:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-05-01, 19:31 »
Patyczaki to bardzo fajne owady. Miałam kiedyś - mogłam patrzeć na nie godzinami :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-05-01, 19:31 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-05-01, 21:04 »
czemu świństwa, równie dobrze chomiki, myszy, świnki i króliki moge nazwać świństwem, każde zwierze ma całkowite prawo do życia i jest potrzebne w przyrodzie.
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-05-01, 21:18 »
Bez przesady - patyczaki fajne są :) A nawet jesli ktoś za nimi nie przepada, nie ma prawa wytykać innym że lubią - de gustibus etc. ;)
Zapisane

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-05-01, 21:25 »
Patyczaki są fajne ( mam 2). Atak poza tym, to żeby mieć inwazję nie potrzebna jest parka - patczaki są dzieworodne. :wink:
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Aleksja

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-05-01, 21:32 »
Dziwie się że nikt na nią za to nie napadł :P
Zapisane

Siersc

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-05-02, 03:34 »
Cytuj
Najgorsze że wszyscy biorą parkę.


Zacznijmy od tego ze patyczaki sa dziewicorodne (zjawisko partonogenezy), tzn. nie potrzebuja samca do rozmnazania....wystarczy sama samica ktora sklada jaja, nastepnie (o ile sa dobre warunki) z jaj wykluwaja sie male...bardzo czesto umieraja jednak poniewaz przy malej wilgotnosci nie sa wstanie przejsc wylinki. Wiec nie wazne czy biora parami, dziesiatkami czy setkami...patyczaki to same samice :) i do tego kazda z nich zlozy jaja :)

p.s: bo watpie ze rozdaje patyczaki perwuwianskie (drogie do 60 zl za sztuke) gdzie faktycznie samiec i samica wystepuja i roznia sie kolorami....

pozdro.
Zapisane

kornelka

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #8 : 2003-05-03, 11:17 »
Nie znam się na rasach patyczaków ale ta dziewczyna ma je chyba z Afryki czy coś takiego.


Cytat: Aleksja
Dziwie się że nikt na nią za to nie napadł :P

Za co?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedz #8 : 2003-05-03, 11:17 »

pomarańczowa

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #9 : 2003-05-05, 18:13 »
Musze sie przyznac ze jestem malo obeznana w tej dziedzinie i do godziny 18:04 nie wiedzialam jak wygladaja patyczaki...Strasznie mnie zaciekawiliscie i obejrzalam kilka fotek w necie i conieco przeczytalam.Wydaja mi sie fajne ale chyba nie zdecydowalabym sie na kupno czegos takiego....Są takie cienutkie i malutkie.Jeszcze bym je zgniotla! :shock: A ja lubie jak zwierze ma troche mieska i futerko i mozna je przytulic :) Mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam!
Zapisane

Aleksja

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #10 : 2003-05-05, 19:11 »
kornelka - znając forumowych obrońców zwierząt myślałam, ze powiedzą coś o tym jak nazwałaś patyczaki - świństwo
Zapisane

kornelka

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #11 : 2003-05-08, 16:02 »
Wybaczcie  :( ,źle to ujęłam.Nie chciałam nikogo obrazić :cry: .Ale wtedy nie wiedziałam że patyczaki są takie fajne :) .ma je moja przyjaciółka.Bardzo fajne zwierzątka.Ale nie przeczę że wolę gryzonie.
Zapisane

kajika

  • Gość
Ja nie mam...
« Odpowiedź #12 : 2003-06-01, 18:10 »
...o nich zdania, ale napewno nie chciałabym ich hodować, ponieważ moim zdaniem są to zzwierzęta, które powinny żyć na wolności :-).
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja patyczaków!!!
« Odpowiedź #13 : 2003-06-01, 18:22 »
Kajika, nie pisz pierwszych słów w temacie postu, ponieważ to czyni wiadomość mało czytelną - mało kto zwraca uwagę na temat w odpowiedziach do wątku...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 25 zapytaniami.