Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Własny koń  (Przeczytany 6162 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Amazonka

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #60 : 2005-05-06, 13:09 »
Klacz chyba nie jest aż taka zła? To był nieodpowiedni koń dla Ciebie?
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #61 : 2005-05-06, 13:12 »
to był nieodpowiedni koń dla mnie na tamte czasy,
ale już nie jest :)

EDIT:
Ja ją kupowałam jak ona miała nieco ponad 3 lata. I jak sie później dowiedziałam co ten koń zdążył przeżyć w tym czasie,
to się wcale nie dziwię, że jest jaki jest. Chociaż, jak już wspomniałam, jest coraz lepiej.
« Ostatnia zmiana: 2005-05-06, 13:25 autor xara »
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #62 : 2005-05-06, 13:24 »
eee xaru to ja czegoś o dalci nie wiem

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #62 : 2005-05-06, 13:24 »

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #63 : 2005-05-06, 13:26 »
no teraz to już chyba wszystko wiesz :mrgreen:
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #64 : 2005-05-06, 15:53 »
Duzo tu nie wniose, ale zgadzam sie min. z Maniutem, k_cianem...:) Ja osobiscie nie jestem jakims doswiadczonym jezdzcem, bo jezdze 3 lata;) Ale nigdy nie wsiadlabym na 3 letniego ogiera :o A tak wogole- czemu chcesz miec konia, skoro i tak jezdzisz zadko?? Ja staram sie jezdzic minimum 1 w tygodniu, i zawsze zagladac do mojej malej Racji:) Przez kilka lat jest szansa  ze Jacek ja ujezdzi, a ja bede na tyle doswiadczona, ze bede kogla jej dosiasc;)
A no i jeszcze jedno- co innego milosnik koni, a co innego milosnik jazdy konnej;)
Przyklad- w "mojej" stajni jest jeden kon nie nalezacy do Jacka, fajny kasztanek Tyrkot;) Lato, jesien, wiosna- kon jest codziennie pod siodlem, a jezdzi na nzlim jego wlascicielka, ktora dzien w dzin do niego przyjezdza. Ale czy oby na pewno do niego, czy moze na jazde?? Tego sie dowiedzielismy kiedy tylko snieg uniemozliwil jazde- cala zime kon przestal, pani ani razu go nie odwiedzila. Ale pierwsze sloneczne dni, umozliwiajace jezdzenie, i juz Tyrkocik pojechal w teren...
A to tak tylko napisalam:)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #65 : 2005-05-06, 16:17 »
ale dla mnie to za mało, już ja ciem w obroty wezmę to mi wszystko wyśpiewasz :>

Karolas

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #66 : 2005-05-06, 17:58 »
to i ja dorzuce swoje trzy grosze.

Inteligenty pomysl Kaju to to nir byl, ale o tym juz we wczesnijszych postach. Ja radzilabym ci na razie wydzierzawic konia i zobaczyc jak to jest. Ja zawsze chcialam miec wlasnego konia, ale terazjakos mi przeszlo. To duzy obowiazek, trzeba byc codzienie a jak np. do sopot, tam, gdzie bym go wstawila, mam daleko i nie dalabym rady. Nie mozna wpasc do konia, wziasc na jazde i myk do domku. Dlatego ja radze dzierzawe, zobaczysz na ile jestes odpowiedzialna za swoje czyny
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #67 : 2005-05-06, 18:40 »
z tym że do dzierżawionego konia też trzeba zaglądać ;)
ale oczywiście lepiej wydzierżawić na początek i na własnej skórze przekonać się jak to jest być właścicielem

łoho Kiciek, już mi się cztery litery marszczą  :hmmm: :lol:
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #68 : 2005-05-09, 15:20 »
Hejka, przepraszam, że nie odpisywałam, ale miałam przez kilka dni rozwaloną neostradę. Mieszkam w Gdyni ;] Ale póki co, nie kupuję konia (nie teraz), dopiero w ciągu 2 lat :hyh: Na wakacje mam pojechać do jakichś znajomych do stadniny i tam całymi dniami jeździć i opiekować się konikami :) A co do konia, którego ja mam sobie kupić kiedyś, to będzie to z pewnością wałaszek :;d: i co najmniej 6-cio letni i ujeżdżony :) Jak coś, to moja kumpela, która bardzo dobrze jeździ będzie mi pomagać :) Pozdrawiam wszystkich ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #68 : 2005-05-09, 15:20 »

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #69 : 2005-05-09, 16:20 »
szybko zdanie zmieniasz.........
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #70 : 2005-05-09, 16:57 »
powiedzialabym nawet bardzo szybko.
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #71 : 2005-05-09, 17:17 »
..gorzej bedzie jeśli po kupnie konia tak szybko zmieni zdanie... :roll:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #72 : 2005-05-09, 17:34 »
to też było w podtekście wypowiedzi....
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #73 : 2005-05-09, 19:28 »
Na wakacje mam pojechać do jakichś znajomych do stadniny i tam całymi dniami jeździć i opiekować się konikami
super, będziesz miała okazję zdobyć trochę doświadczenia :)

Cytuj
A co do konia, którego ja mam sobie kupić kiedyś, to będzie to z pewnością wałaszek :;d: i co najmniej 6-cio letni i ujeżdżony :) Jak coś, to moja kumpela, która bardzo dobrze jeździ będzie mi pomagać :) Pozdrawiam wszystkich ;)
i tego się trzymaj,
to o wiele rozsądniejsze plany niż te poprzednie :)
Zapisane

Kaja

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #74 : 2005-05-10, 09:29 »
szybko zdanie zmieniasz.........

Kasia po prostu chodzi mi o to, że przemyślałam sobie wszystkie Wasze wypowiedzi i opinie. Faktycznie na początek na pewno lepiej będzie, jeśli kupimy ujeżdżonego konia (dla mnie lepiej i dla konia również). Wtedy ja się nauczę lepiej jeździć i w ogóle. Po prostu dokładnie przemyślałam swoją decyzję. Nie jest tak, że dzisiaj np. chcę mieć ogiera, jutro wałacha, pojutrze klacz, a za tydzień zupełnie inne zwierzę. Staram się być konsekwentna w moich decyzjach (ale nie w tym sensie, że np. powiem, że chcę mieć konia i kupię konia, bo tak powiedziałam, chociaż już mi się przypuszczalnie odwidziało). Kocham konie prawie że od urodzenia. Pierwszy raz siedziałam na koniu jak miałam 2-3 latka. I naprawdę żałuję, że wcześniej nie zaczęłam się uczyć jazdy. No ale cóż, pewnych rzeczy nie można już zmienić.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #74 : 2005-05-10, 09:29 »

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #75 : 2005-05-10, 15:23 »
no i o to chodzi kaja:D:D
Ogier to naprawde nie jest mis do przytulania:P
No i trzymam kciuki żeby się powiodło
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #76 : 2005-05-10, 15:37 »
RASA: niewiem    MAŚĆ: niewiem
WIEK: niewiem    PŁEĆ: ogier, klacz
WZROST: 137    BONITACJA: brak
MATKA: niewiem    OJCIEC: niewiem
CECHY: tory
OPIS: niewiem o tym koniku nic ale wiem że jest dziki i go sprzedamy go kowbojw i na toory tylko szukam jakiejś osoby
WŁAŚCICIEL: ingrist@vp.pl

kto chce kupić swietna oferta??;/
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #77 : 2005-05-10, 16:44 »
kasia, ja :D 137 mi wystarczy nie musze wiedziec nic wiecej .... :P
Zapisane

Hulk

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #78 : 2005-05-10, 17:52 »
To dziwne jak często na forum jest jeden zawsze ten sam problem. Ktos coś powie ktoś się z tym nie zgodzi i jush cała afera... :)
Trzeba też czasem umieć przyjąć krytykę, ale ja jush nie włanczam się do tej "kłótni"
Co do Kai to dobrze ci ze tata chce ci kupić konia :spoko:
Jak przeczytałam Twój pierwszy post to też stwierdziłam że to był by dobry pomysł, ale ja się na tym nie znam, więc nie będę ci doradzała. Zapytałabym sie właśnie jakiejś doświadczonej osoby.
A propos dawania innym ludziom jeżdzić na moim koniu - to by nie przesżlo :) chytrus ze mnie ;) :;d:
.... no chyba ze bym się postarała :mrblue:


HaHaHA i przy okazji tępa strzała ze mnie nie zauważyłam ze tu są 3 strony przeczytałam pierwszą i napisałam odpowiedz :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-05-10, 17:58 autor Hulk »
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #79 : 2005-05-18, 15:15 »
Tyle mnie nie bylo, a tu wciaz takie same "rewelacje" :D No no no  :lol: Niewiele sie zmienilo :)
A poza tym, to co slychac u Starych Bywalcow? :)
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #80 : 2005-05-18, 16:04 »
 Stara bida :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #80 : 2005-05-18, 16:04 »

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #81 : 2005-05-18, 17:46 »
ja sobie zmieniłam nicka - kiedyś Tafta byłam :)
a co tam u Ciebie Natchni? co u Markusa?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #82 : 2005-05-18, 17:52 »
A zyje sobie jakos ;)
Niedawno skonczylam szkole, zdalam mature. Siwy przez ostatnie miesiace sie rozleniwil, jakoze chodzil dwa razy w tgodniu, gora trzy ;) Wypadlismy totalnie z rytmu, zero kondycji, ale nadrabiamy teraz.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #83 : 2005-05-18, 18:12 »
ale się zdziwiłam jak zobaczyłam Twój post, natch ;) Chyba  nic nie pisałas od naszego spotkania.. widzę, że już po maturkach, teraz tylko trzymać kciuki żeby się udało Tobie dostać na UJ  :dlonie:
a i jak może będziesz się wybierać do Poznania na CSI ( tak wiem, jeszcze kuuuuupa czasu) to odezwij sie :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #84 : 2005-05-18, 18:32 »
Noo, dawno nie pisalam. Ostatni raz chyba rzeczywiscie w okolicach naszego spotkania:)
Z tym UJ-em to sie zaczelam wahac od momentu kiedy sobie uswiadomilam, ze jesli wyjade teraz, to juz tu, do domu, nigdy nie wroce. 5 lat studiow to kupa czasu, pewnie zycie sobie uloze w Krakowie i nie bede chciala wracac. A tu jednak kilka spraw wciaz mnie trzyma. Caly czas sie zastanawiam, zloze papiery, a martwic sie bede pozniej:)

A na CSI na pewno chcialabym pojechac, Warszawe sobie w tym roku darowalam, to Poznan trzeba zaliczyc!
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #85 : 2005-05-18, 21:18 »
no to gratuluję zdanej matury, teraz tylko za konia trzeba się wziąć ;) heeee i kto to mówi ;)
a no i jeszcze dostać się na wymarzone studia
powodzenia i nie dziękuj :)
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #86 : 2005-05-18, 22:29 »
wow natch ....
no to moje gratulejszyn a z ocen zadowolona :D??
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #87 : 2005-05-18, 23:42 »
Kasia, ja zdawalam nowa mature, gdzie nie ma ocen.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #87 : 2005-05-18, 23:42 »

Skara :*

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #88 : 2005-05-19, 13:09 »
Ehh widzę, że ja tutaj trochę młoda jestem... II gim :| Ale mogę sie wypowiedzieć bo mam wspaniałego konia :) Aktualnie w dzierżawie go mam, bo mi sie bardziej opłaca :*
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #89 : 2005-05-19, 15:11 »
ale chyba śa te procenty a to na ocenki mozna sobie samemu przeliczyć??
nie wiem ja sie na polskim szkolnictwie nie znam:P:P
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 31 zapytaniami.