Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Własny koń  (Przeczytany 6152 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #90 : 2005-05-19, 19:52 »
ja właśnie dzierżawię od połowy marca kobyłę. ogólnie fajnie jest gdyby nie fakt że 'okazało się' że ona NIC nie umie. nie dawała się osiodłać na samym początku, wsiadać, a jakiekolwiek wymagania, preoste polecenia = bunt. nie umiała chodzić w lewo więc w lewo nie była jeżdżona, i my musiałyśnmy ją tego nauczyć. teraz jest już o wiele lepiej, ale i tak mnóstwo pracy przed nią. a dzierżawię ją do końca czerwca.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #91 : 2005-05-19, 20:02 »
Ananas to nie sprawdziłaś jak chodzi przed dzierżawą?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #92 : 2005-05-19, 20:25 »
to jest dłyuga i zawiła historia... jak będę miała obie ręce sprawnme to napiszę, bo teraz mi niewygodnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #92 : 2005-05-19, 20:25 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #93 : 2005-05-19, 21:17 »
Ok, to poczekamy ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Kamelia

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #94 : 2005-05-20, 13:19 »
ananas a czemu nie masz dwóch rąk sprawnych ?? Czy ja o czymś nie wiem ??
Nachti gratulacje i powodzenia :)
Zapisane

Blondi

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #95 : 2005-05-22, 09:33 »
Też bym chciala miec wlasnego konia ;(
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #96 : 2005-05-22, 11:47 »
A ja bym nie chciala i mam problem z glowy :D
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #97 : 2005-05-22, 12:06 »
Karolas ja też w sumie nie chciałam i decyzję za mnie podjął tato i siostra - chociaż wiem że to ja powinnam być pewna ale teraz nie daje go nikomu - nawet siostrze chcociaż jest "wspólny" i wiem że nie zamieniłabym go na 100 innych i w ogień za nim skoczyć pewnie też bym się nie wahała :) wiec wiesz mozesz tak mówic ale jak moze coś gdzieś kiedyś to zobaczysz jak to jest :)
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #98 : 2005-05-22, 12:21 »
Kameilia, wiem ze jest super miec wlasnego konika :) Ale akurat jestem aktualnie na takich warunkach ze konik mi "nie potrzebny". A tez nie moglabym przychodizc do niego 7 dni w tygodniu, a tak to moge kiedy chce :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Własny koń
« Odpowiedz #98 : 2005-05-22, 12:21 »

Blondi

  • Gość
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #99 : 2005-05-22, 14:38 »
Heh, ja nie bede mogla niestety miec konika :( Ale mamuska powiedziala ze mnie chyba zapisze na konno na wakacje xD
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Własny koń
« Odpowiedź #100 : 2005-05-23, 21:18 »
ja chjwilowo wynbilam/ złamałam wskazującego i środkoweo palca w lewej łapce, ale już jest prawie ok. stało się to nie wiem w jaki sposób, ale w trakcie lotu z Juny. chciałam jeszcze powiedzieć że dziś mam obie ręce ale nie mam czasu. ale..

ogólnie to jest tak, że jej wlaścicielka obecnie zdaje maturę, i nic by w tym nie było dziwnego gdyby nie fakt że uczy się w Wiedniu, i musia;la na 3 mies wyjechać. jesienią też musiała i koń stał. i w sumie jeździła na niej trochę moja koleżanka ze stajni, też nie było za dobrze, ale to może dla tego że "dawno nie chodziła". i w sumie tweraz też rzeba było kogoś znaleźć żeby tym razem nie stała, no i ją wzięłam z kuzynką. [bla bla bla bla]  pewnego dnia jak było gorzej wsiadł na nią instruktor, i cał;a masakryczna prawda wyszła na jaw (której my w całej swej masakryczności nie odkryłyśmy, bo jesteśmy dupy nie jeźdźcy ) no i się zaczęło od podstaw, czyszczenie spokojne, siodłanie wsiadanie, jakiekolwiek wymagania były przez nia źle odbieranie, a teraz już ładni się wygin, raczej reaguje na łydy, obecnie uczymy ją zagalopowań w lewo.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 26 zapytaniami.