Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wolontariat!!!  (Przeczytany 929 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majchert

  • Gość
Wolontariat!!!
« : 2005-05-25, 12:06 »
Chciałabym być wolontariuszką i pracować z końmi, ale nie mam pojęcia co taki wolontariusz robi? :help:
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-05-25, 12:17 »
zależy gdzie.
czesto to jest tak że pracujesz i w zamian dostajesz jazde albo poprostu pracujesz za nic.
czyścisz konie,sprzątasz boksy jeśli nie ma do tego zatrudnionych osób,pomagasz przy jazdach,siodłasz,poisz,karmisz,kąpiesz,robisz kopytka,itp itd..idź do jakiejś stajni i się spytaj czy w ogóle jest taka możliwość..
Zapisane

navel

  • Gość
Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-05-25, 12:20 »
napewno daje Ci kontakt z koniem, wiele nowego możesz sie nauczyć, możesz się umówić, że pracujesz za jazdy itp.
jest dużo chętnych na taką pracę, więc musisz się dobrze rozejzeć za jakąś stajnią, która akurat takich osób potrzebuje...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-05-25, 12:20 »

Dianulka

  • Gość
Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-05-25, 14:30 »
Też bym chciała, ale u mnie nie ma takiej możliwości. "Nistety" wyrabiają się ze wszystkimm w stajni ;) I jedyne co mi pozostaje, to czysczonko, siodłanko, wcierki.... itp., ale żałuje bo zawsze miałm więcej pracy, a teraz mi jej barkuje... Ehhh...,. :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedź #4 : 2005-06-10, 16:02 »
Mnie się coś takiebo bardzo podoba, ale w mojej okolicy nie ma żadnej stajni. Chociaż coś słyszałam, że znajomy mojego ojca chce mieć własną stajnię, więc jak tylko przywiezie koniki to od razu się do niego zgłoszę. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Nutencja

  • Gość
Odp: Wolontariat!!!
« Odpowiedź #5 : 2005-06-14, 18:55 »
wolntariat w tarze dopiero od 16 lat
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 24 zapytaniami.