Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Udórz...  (Przeczytany 796 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marika... ;)

  • Gość
Udórz...
« : 2003-04-18, 21:02 »
Sorry, że tak bezpruderyjnie zaburzam nastrój powitań, jednak mam pytanie... Właśnie zamierzam sobie kupić konika i teraz jestem w fazie poszukiwań... Ostatnio ktoś wspomniał mi o stadninie w Udorzu... Czy ktoś z Was wie cos na temat tego klubu???

PS
Może ktoś z Was wie coś o fajnym koniku... Co prawda mam  już jednego na oku, ale nadal szukam. Chciałabym kupić klacz (ewentualnie wałacha lub ogierka) do sportu - skoki. Wiek 5,6,7 latek Wzrost: ok. 165, koniecznie z temperamentem.... Maść... cóż, oryginalna, choć niekoniecznie...  :)  Pozdrawiam wszystkich... Dodam moze jeszcze, że konik będzie otoczony miłością...  :o
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #1 : 2003-05-11, 14:45 »
mariko, tak się składa, że moja bliska koleżanka jexdzi wlaśnie w Udorzu. Jeśli chcesz to mogę spytać ją o sprawy, ktore Cie interesuja :)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #2 : 2003-05-11, 17:09 »
do sportu? powiedz cos wiecej o Twoich oczekiwaniach. jakie konkursy chcesz tym koniem jezdzic? Moze moglabym Ci jakiegos konia polecic.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Udórz...
« Odpowiedz #2 : 2003-05-11, 17:09 »

Amazonka

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #3 : 2004-01-12, 23:22 »
Byłam kiedyś na wakacjach w Udorzu. Teraz wszystko tam pozmieniało sie na lepsze: kryta, zawody, hipodrom, hotel, technikum hodowli koni ...
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Udórz...
« Odpowiedź #4 : 2004-01-16, 18:27 »
Cytuj

Chciałabym kupić klacz (ewentualnie wałacha lub ogierka)

fajnie to brzmi :P a jest coś jeszcze oprócz tego co wymieniłaś ?? :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 25 zapytaniami.