Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Katalog aukcyjny  (Przeczytany 806 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

  • Gość
Katalog aukcyjny
« : 2003-07-14, 13:40 »
Zostałam wczoraj szczęśliwą posiadaczką katalogu aukcyjnego Polish Prestige tegorocznej aukcji w JP. Nie miałam katalogu już od kilku lat więc nie wiem czy to nowość, lecz katalog jest tylko i wyłacznie w angielskojęzycznej wersji. Zdjecia super. Opisy zachecające, No i konie - pieknę. Ciekawe, jak będzie wygladała aukcja w tym roku. która z kobyłek pójdzie za najwyższą cene i gdzie. Z tego co obserwuje, również Polacy konsekwentnie od kilku lat kupują dobre konie za niezłe pieniadze. Ogierów żadnych na głównej aukcji nie sprzedają. Na cichej idzie Ferrnardo i Furiat (już drugi rok).
A kto z Was będzie na aukcji i championacie???
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Katalog aukcyjny
« Odpowiedź #1 : 2003-07-14, 14:14 »
ja prawdopodobnie bede na czempionacie tak jak i rok temu tyle ze nie jestem pewna tego na 100%....a kiedy wogole ma byc? ah no tak u nas kolo bialego bedzie czempionat konia arabskiego organizowany przez jedna z sedzin wystaw janowskich miedzy innymi-agnieszke pilecka,w tebn weekend dokladniej i qrde mnie nie bedzie :cry: a mialam okazje pomuc im przy pokazie.... :cry:  :( moze ktos sie wybera i zdjecia bezdie robil ? :wink:
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 23 zapytaniami.