Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do Asinki  (Przeczytany 1356 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
do Asinki
« : 2003-07-07, 19:00 »
Byłaś w Zbrosach z tego co wiem A masz może coś na szyi założone bo może się widzieliśmy :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #1 : 2003-07-09, 00:09 »
Elwirka, bylas w Zbrosach? Jak wrazenia?
Ja wrocilam dzisiaj do domu, przepakowalam walizy tylko i jutro spadam do Zbrosow. Szkoda, ze nie widzialam tych ogolnopolskich!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #2 : 2003-07-09, 19:29 »
wszyscy pili  :lol: Tylko szkoda że nie było zawodów w telewizji Był finał małej rundy a co z grand prix jestem wściekla i zawiedzona bo to było kręcone przez TVP
A gdzie byłaś ja szukałam Markusa ale znalazłam tylko jego boks :wink:  A gdzie oni wywożą te konie ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

do Asinki
« Odpowiedz #2 : 2003-07-09, 19:29 »

Asinka 22

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #3 : 2003-07-11, 16:22 »
Nie nie mam nic na szyi !!! Zresztą chyba miałam sweter z golfem (a to mialam golf !!!).
A ty byłaś sama ??? O albo na imprezie wieczorem ???
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #4 : 2003-07-11, 22:29 »
byłam w sobotę wypiłam piwo i poszłam Z kim siedziałaś???
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #5 : 2003-07-12, 00:00 »
Elwirka, wywoza je do jakis Lupek czy Lubek nie wiem, to jest gdzoes kolo Zbrosow. Nie wiem, nie bylam tam. Podobno fajnie. Moj kon mial zajebiscie dlugi dzien konia podczas moich wakacji. A w tych Lup(b)kach to mu sie podobalo, nawet podobno nie tkal.
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #6 : 2003-07-12, 13:59 »
Ja przyjechałam dopiero o 23 - siedzieliśmy dalej ale z obcymi (nie od koni). Bo dzięki koledze udało nam się przyjechać na koniec imprezy.
 :grr:
Natchniuza Twój koń stoi w tej stajni co stały konie Wituchowskiego ?
Zapisane

Elwirka

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #7 : 2003-07-12, 20:15 »
Markusik tka :cry: czemu tak bardzo się nudzi :?:  :(  To widzisz Asinka ja koło 23 poszłam do koni potem pogadać sobie z ludem w stajni tam gdzie stoi Markus bo mi zimno było :wink: to z kim siedziałaś jak nie z koniarzami A nie wiesz czy jeszcze wtedy Rusłan siedział z niejaką kamińską czy jak przyszłaś nie było go???
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #8 : 2003-07-12, 21:20 »
Elwirka, on sie nie nudzi, on jest znerwicowany strasznie. Tkal od zawsze.
Asinka, tak moj kon stoi w tej stajni. Niby w ktorej mialby stac? ;-) Tam jest tylko jedna prywatna stajnia. Ale podczas zawodow go nie bylo w Zbrosach, mnie zreszta rowniez :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

do Asinki
« Odpowiedz #8 : 2003-07-12, 21:20 »

Elwirka

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #9 : 2003-07-12, 21:53 »
ojej taki młody a bardzo tka :?: i co tak bardzo że już nic nie da się zrobić  :?: Co Ty go tak nerwicujesz co :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #10 : 2003-07-12, 23:34 »
Bardzo nie. Ale tka. Probowalam roznych sposobow - nie pomoglo nic.
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #11 : 2003-07-13, 10:59 »
Ja siedziałam ze znajomymi z Bytomia, oni z końmi nie mają nic wspólnego. Rusłana już nie było, właściwie zostały tylko niedobitki typu Leśniak, Rusinek, Koziarowski, Szumilas, Szeczepański i jakieś laski ale to nowe pokolenie nie jest mi znane.

Tak wiem Natchniuza, że jest jedna stajnia, ale chodziło mi o to czy w tej części co konie Wituchowskiego czy po przeciwnej stronie. Bo jak w tej to chyba widziałam kiedyś twojego Siwuska - tak coć kojarzę i chyba nawet ktoś próbował mi wmówić że to Samba, ale na 100 % miał coś pod brzuszkiem. No chyba że jest jeszcze jakiś siwus.
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #12 : 2003-07-13, 12:57 »
Asinka, on wlasciwie nie jest siwy tylko tarantowaty. Stoi w tej czesci stajni, co dawniej konie Witucha, ale blizej srodka, w pierwszym boksie zaraz.
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
do Asinki
« Odpowiedź #13 : 2003-07-13, 21:14 »
No to wiem !!! Widziałam go - tak dokładnie mu się nie przyglądałam, wielkich krop na nim nie było, pamiętam tylko jego biały pyszczek, tyle widziałam, że Sambą to on nie był.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 24 zapytaniami.