Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mama się łamie :D  (Przeczytany 1711 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mama się łamie :D
« : 2003-11-10, 20:46 »
Mama sie lamie, dzisiaj mowila cos o kuniach, ze jak bede starsza to bede chodzic! Lamie sie, lamie sie!! Huraaaaaa! :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #1 : 2003-11-10, 20:51 »
takie osobiste pytanie... ile masz lat?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #2 : 2003-11-10, 21:18 »
To zycze powodzenia...

Ja mialam troszke inna sytuacje- jak mialam 12 lat, czyli jakies 3 lata temu, zaczelam jezdzic konno. Bylo bardzo fajnie, jezdzilam razem z kolezanka, 2 razy w tygodniu... na poczatku jezdzilysmy w takim malym koleczku (ehh sorka za moje slownictwo, ale juz mi to z glowy poulatywalo ;)) Po kilku lekcjach jezdzilysmy juz na "duzym kolku" (:D ehh to moje slownictwo). Niestety, inteligentna instruktorka wziela nas z grupa zaawansowana ("no bo nie miala dla nas grupy"). My we dwie mialysmy kłusowac sobie, na przemian ze stepem. Reszta zaczela galopowac, no a ze ja akurat nie jechalam na spokojnym koniu, to moj tez zaczal galopowac. No a ja, po 5 godzinach jazdy konnej, nie wiedzialam co robic. No i stalo sie, spadlam. Lokiec sobie rozbilam, ale w sumie sie nie przejelam. Potem pojechalam do szpitala, bo podejrzewali zlamanie. A ze w koncu orzekli, ze to tylko mocne potluczenie, to zapisalam sie na półkolonie konne :) (stadnina pa-ta-taj w kaniach blisko wawy) No i bylo fajnie.. :) Jezdzilismy w teren, wogole podobalo mi sie to...

Ale ja niestety nie moge jezdzic konno :( :cry: to jest zabojcze dla moejgo kregoslupa. Lekarz kategorycznie zabronil. A ze chce dozyc starosci w jako-takim stanie, MUSIALAM zrezygnowac :( Uwielbiam koniki, i gdy tylko widze kogos zasuwajacego w lesie, czy na lace, na koniu, to az mnie skreca zeby znow zaczac jezdzic. Ale i tak juz mam klopoty z kregoslupem, mimo mlodego wieku :(

-------------

To tak troszku nie na temat moze, sorka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama się łamie :D
« Odpowiedz #2 : 2003-11-10, 21:18 »

milkiwaj

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #3 : 2003-11-10, 21:26 »
dla kręgosłupa??? oprzeciez jazda konna leczy schorzenia kości... i cała hipoterapia psycho ruchowa...

ojej... a co twojemu kregosłupikowi dolega?? bardzo ci współczuje...
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #4 : 2003-11-10, 21:37 »
moze ma skolioze jak moja koleżanka :(( współczuję serdecznie.właśnie moja przyjaciółka nie jeździ konno,ale jak byłam z nią przy rozmowie z lekażem to zabronił jazdy konnej jak coś bo źle wpływa na skrzywienie.jeśli ma się skolioze to powinno sie jak najmniej skakac,podkakiwać,biegać itd a same wiecie ze jak sie jezdzi konno to jestesmy narazone na podskoki w klusie cwiczebnym i galopie :(( smutna prwada,dlatego wole sie prostowac :))
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #5 : 2003-11-10, 21:38 »
jaki byk :P lekarzem napisalam przez ż :P hehe sorka za błąd :P
Zapisane

Ritka

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #6 : 2003-11-10, 21:52 »
a ja jeżdże i moge jeździć :) Właściwie to nie, bo coś ta,m z kolanem, ale i tak jezdże :) i mi nikt nie zabroni, bo nawet jak nie będę mogła, to będę sama do stajni po szkole jeździła :D
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #7 : 2003-11-10, 22:13 »
no dokladnie... skolioza... :( i jeszcze mam sklonnosc do wypadania dysku w odcinku ledzwiowym :( tak wiec nigdy nie bede mogla konno jezdzic ... na szczescie az tak bardzo nie pokochalam tego sportu, zeby nie moc przestac...
Zapisane

awangarda

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #8 : 2003-11-10, 22:56 »
ojjj te kreggoslupy ja mam cos z ledzwiem czy jak to sie tam odmienia i jak spadne to chodzic niemoge :P ale rodzice nic niewiedza jakby wiedzieli to by mi jezdzic niepozwolili wiec ciiiii :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama się łamie :D
« Odpowiedz #8 : 2003-11-10, 22:56 »

awangarda

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #9 : 2003-11-10, 22:57 »
a wiktoria sorry bo niepamietam...a niemoge znalesc... to ty pisalas ze masz dleko do stajni i pociagiem bys musiala jezdzic??
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #10 : 2003-11-11, 15:31 »
milkiwaj- 13 :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #11 : 2003-11-11, 16:29 »
Ja tez mam skolioze :(... ale na koniach jezdze... lekarz nic nie mowi... na szczescie... :D
Zapisane

Morticia

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #12 : 2003-11-11, 17:13 »
moja kuzynka też ma skoliozę ale poważną :( i nie może jeździć Tak próbuję się dowiedzieć czy jakby już jej się ten kręgosłup ukształtował to może czasem rekreacyjnie na miekkim koniu by mogła  :(
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #13 : 2003-11-11, 21:54 »
ja zaczęłam jeżdzić w wieku 12 lat tez po wielkich awanturach z rodzicami, którzy mówili, że mam nie iśc do stajni, bo oni maja kolegę, który ma kolegę który ma stajnie... w końcu ich przycisnęłam... i udało się... teraz nie mogłabym przestać... uwielbiam te pluszowe zwierzątka, obojętnie jak dadza mi w kość...
Zapisane

Agnes

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #14 : 2003-11-12, 12:27 »
a ja nie miałam problemu:) sami mnie zabrali na pierwsza jazde do klubu w wieku 10 lat:) i się zaczęło...moja mam do tej pory nie moze patrzec na moje jazdy, ale jeździć pozwala:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama się łamie :D
« Odpowiedz #14 : 2003-11-12, 12:27 »

Kamelia

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #15 : 2003-11-12, 12:30 »
ja mam koleżankę której zabronili wszystkiego koni,roweru, nawet książki jej zabronili czytać bo to źle wpływa na jej kręgosłup :( stwierdziła że ma to wszystko daleko gdzieś i żyć krócej niż żyć w taki sposób :)
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #16 : 2003-11-12, 19:46 »
Przepraszam, ale jaki wplyw ma czytanie ksiazki na kregoslup?!?!?!?!? Wplyw moze miec pozycja, a nie samo czytanie.
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #17 : 2003-11-12, 20:20 »
To ze mną było tak, że jak miałam osiem lat, mój tata jeździł na konie i powiedział mi, że zapisze mnie na jazdę, jak będę się dobrze uczyć w szkole muzycznej i dużo ćwiczyć... oczywiście bardzo mi ise chciało, ale jak zaczęło mi już nieźle iść, to intruktorka odesła, i wogóle różne sytuacje były i się skonczyło zanim sie zaczęło.
potem temat był długo nie poruszany, aż do czasu, jak pojechałam na obóz sportowy i musiałam wybrać profil.
niezastanawiałam się długo, wiedziałam co wybrać. konie oczywiście.
i tak się zaczęło... teraz tylko ględzą, że nie pojade na konie jak.... no właśnie, zawsze jest jakieś "jak"
Zapisane

Agnes

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #18 : 2003-11-12, 20:44 »
ja jak zaczełam jeździć za prace i nie musze brać kaski na jazdy to się nawet nie pytam czy moge jechać do stajni, tylko mówie, że będę o tej godzinie i już:) ale wcześniej też różnie bywało...
Zapisane

Morticia

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #19 : 2003-11-12, 21:30 »
No ja też nie płacę :wink:  ale i tak mam kazania że muszę się uczyć Ale ostatnio i tak jestem tylko jak muszę bo już kupiłam sobie wszystkie repetytoria z przedmiotów którę zdaję na egzaminach Narazie przeżywam fazę przerażenia :D
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #20 : 2003-11-12, 21:32 »
hiehie :)
ja tylko trochę płacę :) a konia mam tlyko dal siebie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama się łamie :D
« Odpowiedz #20 : 2003-11-12, 21:32 »

Morticia

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #21 : 2003-11-12, 21:36 »
A ja sobie kupię kiedyś konia ale takiego pożądnego  :wink: Tak żebym później nie żałowała i nie chciała kupować innego bo ten nie nadaje się do sportu
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #22 : 2003-11-12, 21:37 »
ale to za długi długi czas... przynajmniej w moim przypadku
Zapisane

Morticia

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #23 : 2003-11-12, 21:38 »
kto to wie...
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #24 : 2003-11-13, 19:07 »
ja bym sobie chciała kupić koni w przyszłości, ale nie wiem czy się uda
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #25 : 2003-11-13, 19:27 »
U mnie nie wiadomo jak to będzie  zkolanem, czy kiedykolwiek będę całkowicie sprawna ale od razu po zabiegu umawiam się z rehabilitantką, która też jeździ konno i będą ćwiczenia, zrobie wszystko żeby móc jeździć! wszystko! dopiero niedawno dałma sobei sprawę, ż bez jazdy nie potrafię żyć! jak oni obo mnei galopwoali to mi się chciało ryczećna Rewci ale Ona jes kochana i sama zagalpowała jak cchiałma żywszy kłus hehe :D kochana misia :)
Nawet jeśli narazie nie będę mogła jeździć to mam z dworca pociąg do VBuku i  będę jeździła!nieodwołalnie!to ejst 20 minut pociągiem.na hubertusie nie bylam jedna kaleka hehe,przynajmniejnie bylam smaa. jedna dziewczyna skręciła kostkę, trzymajcie kciuki z amoje kolanko!
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #26 : 2003-11-13, 22:23 »
Kiedy masz zabieg?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Mama się łamie :D
« Odpowiedź #27 : 2003-11-14, 20:58 »
Równo za tydzień w piątek ;((((
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mama się łamie :D
« Odpowiedz #27 : 2003-11-14, 20:58 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 29 zapytaniami.