Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Sznauceromaniacy coram publico.

<< < (2/4380) > >>

Meggy:
Jestem,jestem...Mod napisał,że na razie szata graficzna taka zostanie...Ja też się czuję jak na dgm... :| Cytuj>>>>Czy moge poprosic o jakies namiary na ta fabryke?
<<<<
JAk tylko chwycę kontakt z facetem,u którego kupowałam klatkę dla moich koszatniczek,to napewno informacjami z Tobą się podzielę!On właśnie mi ją robił i płaciłam grosze..

JAk nie,to podjadę do mojej starej firmy i tak też były robione kratki,tyle,że lakierowane,a takie nieza bardzo mnie ratują!

Coś wymyślimy!! :spoko:

Aha,w tamtym temacie napisałam,że do jutra div jeszcze zmian nie przyjmuje,więc będą jutro,a póki co to na friko i darmolandzie jest kilka nowych foteczek!! :D

Marta Reks Kiwi:
Cytuj>>>>Mod napisał,że na razie szata graficzna taka zostanie...<<<<
Nawet nie mów  :(  A gdzie są usmieszki????????????????

Meggy napisz to co pisałaś w ostatnim swoim poście którego nie da się czytać :tak:  ;)

Meggy:
Cytuj>>>>Nawet nie mów  A gdzie są usmieszki???????????????? <<<<
Musisz nacisnąć na UŚMIESZKI dopiero cokolwiek sie pokaże... :roll: Cytuj>>>>Meggy napisz to co pisałaś w ostatnim swoim poście którego nie da się czytać  <<<<
Nie pamiętam,ale z tego co jeszcze pamiętam :hehe: to o stronie i nowych zdjęciach... :roll:

Aha,już wiem..Pisałam o klatkach,że jak tylko nawiążę kontakt z facetem co mi robił i wysyłał na zamówienie dużą klatkę dla myszy,to napewno dam znać...Jest też inne wyjście..Firma w której kiedyś pracowałam robi krratki,ale je lakieruje..Musiałabym się uśmiechnąć by zrobili z nielakierowanej... ;) Musiałabym do nich podjechać..JAk coś będę wiedzieć,to napewno dam Ci znać...

Jeśli coś będzie na widoku,to wezmę Ci(podasz mi wymiary,a ja podam Ci ewentualną cenę),a potem do Warszawy możemy podrzucić,bo i tak do Nadarzyna często jeździmy... :)

Marta Reks Kiwi:
Cytuj>>>>Musisz nacisnąć na UŚMIESZKI dopiero cokolwiek sie pokaże... <<<<
Super!!   :?  :roll: Cytuj>>>>nowych zdjęciach... <<<<
A ja nie widzę tych zdjęć na Waszejs tronie :(

Meggy:
Cytuj>>>>Super!!   <<<<
No,może jednak coś się zmieni i wszystko wróci do tamtego stanu!! :prosze: Cytuj>>>>A ja nie widzę tych zdjęć na Waszejs tronie <<<<
No,nie dobijaj mnie! :cry:
www.basza.friko.pl
www.darmoland.pl/basza
5 strona....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona