Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Schronisko w Poznaniu  (Przeczytany 1509 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zimoludka

  • Gość
Schronisko w Poznaniu
« : 2003-11-02, 21:45 »
Czy ktoś z was jest Z Poznaia? Jeśli tak to czy wie od ile lat można być wolontariuszem? Bardzo proszę o odpowiedź
Zapisane

ana

  • Gość
Schronisko w Poznaniu
« Odpowiedź #1 : 2003-11-02, 22:24 »
Ja jestem z Poznania, ale niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Fakt, nie raz zastanawiałam się nad pomaganiem w schronisku, ale strasznie się boję widoku wszystkich biedaków, którym nie mogłabym tak całkiem pomóc. Ale może kiedyś do tego dojrzeję. Na razie pomagam w zoo i tam nie ma ograniczeń wiekowych (z tego co wiem). Najlepiej zadzwoń do schroniska i zapytaj. A jak się dowiesz i zdecydujesz, to czekam na wieści, bo może to mnie zdopinguje, żeby od wsparcia finansowego tylko przejść do konretów  :?:
W każdym razie gratuluję pomysłu, odwagi i czekam na wieści
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Schronisko w Poznaniu
« Odpowiedź #2 : 2003-11-05, 21:16 »
w zoo też można być wolontariuszem? w jakim? pwoiezd co robisz? nie ejstem bezinteresowna, w zamian będę miała 1 pkt w punktach do liceum :D wiesz jakie jeszcze mogą być wolontariaty z Poznaiu związane ze zwierzętami?
na bukowską mam całe maisto do przejechania i zprzesiadką więcmsuiałabym pośiwęcać cały dzien na to a już nei mogę sobe pozwalać na takie przechadzki bo ejstem w 3 klasie ;(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Schronisko w Poznaniu
« Odpowiedz #2 : 2003-11-05, 21:16 »

ana

  • Gość
Schronisko w Poznaniu
« Odpowiedź #3 : 2003-11-06, 01:53 »
Można można. Ja pracuję w starym, ale z tego co wiem w nowym też przyjmują. A co ja robię? Hm właściwie wszystko-sprzątam, karmię, grabię, myję kuwetki a czasem jak dostanę pozwoleństwo obserwuję albo pieszczocham zwierzaki. Czasem bywa ciężko, bo to jednak praca fizyczna, jakby nie było, i nie zawsze jest czas na jakikolwiek kontakt ze zwierzętami!
O niczym innym nie wiem.
I jeszcze jedno: jeśli chcesz być wolontariuszką, żeby mieć punkty to nie polecam-do tego naprawdę trzeba mieć zapał i serce, bo nie jest to wcale łatwe i przyjemne. A jak jeszcze masz egz. do liceum? Hmm.
Ale nie będę się już wymądrzać, bo na pewno ssama to wiesz. No i jak-wchodzisz w to?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Schronisko w Poznaniu
« Odpowiedź #4 : 2003-11-18, 18:36 »
Ja mam serce, tylko puntky to ejst pretekst dla rodziców bo inaczej to by pewnie mieli wąty, że sie nei ucze tlyko chodze d o ziwrząt, mogłabyś mi dać tel do stargeo zoo? czy chętnie przyjmują nowych wolontariuszy?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 22 zapytaniami.