Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ..::Pieski z gdańskiego schroniska::..  (Przeczytany 3143 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« : 2004-02-29, 14:32 »
(zdjec JESZCZE nie mam, ale mysle ze niedlugo beda- na poczatek zaczne 'reklamowac' nasze pieski ktore wyprowadzamy)

1.
Psota
Psota jest wspaniala- to mala (wielkosci jamnika, no moze troszke wieksza), dorosla, grubiutka ;) , laciata suczka z bystrym spojrzeniem i slicznymi opadającymi uszkami. Uwielbia sie bawic (wczoraj przed spacerem zapinalysmy ja we cztery ;) ), jest pelna temperamentu i radosci zycia. Kocha wszystkich ;) Zasluguje na dobry dom i kochajacych wlascicieli. Mozna ja spuszczac ze smyczy bo przychodzi na wolanie :)

2.
Miodzia-Sonia
Dorosla sunia sredniej wielkosci. Piekna! Niedlugo bede miala zdjecia, jestem pewna ze wszystkich oczaruje :) Ma srednio-dluga siersc koloru miodowo-brazowego, PIEKNE oczka pelne inteligencji i 'puchate' uszka. Jedna z piekniejszych suń w naszym schronisku ;) Rowniez pelna wigoru, przywiazuje sie do 'swojego' czlowieka dosc szybko i koffa go calym swoim psim serduszkiem :)

3.
Mona
"Moja" psiczka. Nieduza, czarna, z lekkimi 'loczkami'. Bystra, pojetna. Uwielbia aportowac pilki, kijki, ringa itp ;) Biega jak torpeda ;) Delikatniutka jak kwiatuszek :) Po prostu cudko :) Przekochana, dosc opanowana. Na smyczy nie ciagnie, na wolanie przychodzi.

4.
Tajfun
"Pies Lalaith". Maści miodowej, średniej wielkości. Bardzo zywiolowy, ufny, kocha zabawę. Bardzo mądry, już po drugim spacerze zaczęliśmy spuszczać go ze smyczy. Na razie nie wie że jest "Tajfunem" ;)

no to na razie tyle :)
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #1 : 2004-02-29, 18:53 »
ja  ;) tez wyprowadzam psiaki tyle ze we wrocku! nie mogę patrzec jak one cierpią w tych klatkach! wiec staram sie im urozmaicić  zycie w aglity! :D  zaprowadzam je na treningi! nieźle im idzie!:) :wink:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #2 : 2004-02-29, 22:03 »
Ja niestety nie mam takiej możliwości. Tzn możliwości wyprowadzania piesków, ale jest mi ich baardzo żal :cry:
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedz #2 : 2004-02-29, 22:03 »

Koira_Dżeki

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #3 : 2004-03-06, 22:08 »
Ja od soboty będę jeździć tam ghdzie Vioaoiv....
ciekawe... może nawet się spotkamy? :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #4 : 2004-03-07, 12:40 »
Maciejka_Rocky, dlaczego nie masz możliwości wyprowadzania psów?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #5 : 2004-03-07, 17:58 »
Cytat: Koira_Dżeki
Ja od soboty będę jeździć tam ghdzie Vioaoiv....
ciekawe... może nawet się spotkamy? :)


A więc jednak udało mi się namówić Koirę :D !!! Koira dołączy do nas za tydzień ;) !! Mam nadzieję, że Wiki i Marta przyjmiecie ją do naszej grupy chętnie, mówilyscie że mam załatwić to załatwiłam osoby (będzie jeszcze oprocz Koiry trochę osob) :wink: ;) !!! Tylko smycze trzeba załatwić jeszcze...bo razem z Koira będa chyba trzy czy cztery nowe osobki!!!
Zapisane

Lalaith

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #6 : 2004-03-07, 19:29 »
Ou.. bardzo fajnie, ale napewno zabraknie nam smyczy ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #7 : 2004-03-09, 21:08 »
Hmmm... Dziewczyny to co zrobimy...? Czy mam odwołać te 3 koleżanki...? Bo one miały być już w tą sobotę...:d ! A z KOira jeszcze 2... Wiec razem z 5 nowych osob... az tyle zalatwionych...ale jednak jak to bedzie ze smyczami... :? Bo prawdopodobnie to ok.3 smyczy będzie od nas. ;)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #8 : 2004-03-10, 08:26 »
Niech wszystkie jadą ;) Coś się wymyśli  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedz #8 : 2004-03-10, 08:26 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #9 : 2004-03-10, 21:07 »
Jasne:) super:)
Zapisane

Koira_Dżeki

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #10 : 2004-03-12, 14:57 »
Ja ma załatwione 2 smycze (narazie nie mogę ich zostawić, ale mogę pożyczyć) i moje dwie koleżanki też mają swoje
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #11 : 2004-03-23, 19:47 »
super :) chcemy zrobic zbiorke kasy na smycze, kazdy wolontariusz przyniesie ile moze i moze cos sie nazbiera.. :roll:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #12 : 2004-03-23, 21:08 »
Wika...przecięz Koira napisała to dawno... a teraz już będzie jeździć z koleżankami sama...a nie z nami... ;)  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #13 : 2004-03-25, 17:43 »
z nami :] chyba :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #14 : 2004-03-25, 18:14 »
Hmm... Wika, albo masz jakieś nowe informacje ;) albo to nieporozumienie... :roll:
Bo ja z rozmowy z Koirą zrozumiałam, że teraz będzie jeździc sama... :roll: a rozmawiałam z nią już po sobocie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedz #14 : 2004-03-25, 18:14 »

misiakonisia

  • Gość
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #15 : 2004-03-26, 17:33 »
wiesz ze nawet pojechała bym do gdańska po te pieski ale tata nawet na jednego nie chce sie zgodzić:(:(:(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
..::Pieski z gdańskiego schroniska::..
« Odpowiedź #16 : 2004-04-04, 10:11 »
Cytat: Dalmafreciak
Hmm... Wika, albo masz jakieś nowe informacje ;) albo to nieporozumienie... :roll:
Bo ja z rozmowy z Koirą zrozumiałam, że teraz będzie jeździc sama... :roll: a rozmawiałam z nią już po sobocie...


taaaa... :roll: mi najpierw powiedziala, ze jednak bedzie jezdzic z nami, ale wczoraj jakos sie na to nie zapowiadalo :? :| no nic.. :?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 26 zapytaniami.