Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!  (Przeczytany 3597 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

barbiegirl23

  • Gość
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #30 : 2004-11-01, 20:15 »
czy możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztuje kastracja kotki. wiem, ze to zależy od regionu i weta, ale chciałabym mieć chociaż blade pojęcie o tym, na jakie koszta mam się szykować
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #31 : 2004-11-01, 21:03 »
Niestety nie wiem ile to obecnie kosztuje ale polecam metodę laparoskopową u kotki. Jest duzo szybsza, małe nacięcie skóry i duzo szybszy powrót do zdrowia. Kocia po 6 godzinach wyszła z pudełka w którym miała leżeć, i poszła i wskoczyła na swój fotel. Następnego dnia juz prawie normalnie sie zachowywała.
Zapisane
BC + koci podrostek

barbiegirl23

  • Gość
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #32 : 2004-11-01, 21:25 »
no właśnie też o tym czytałam i uważam, że to lepsze rozwiązanie niż tradycyjne sterylki, ale martwie się, że ten zabieg może wykończyć mnie finansowo. właściwie to martwię się na zapas, bo kotek jeszcze nie ma w moim domu, ale już wiem, że na pewno będę chciał je wyterylizować. koteczki będą dwie, więc obawiam się, że będzie czekał mnie poważny wydatek :roll: , bo są siostrami więc podejrzewam, że będą się podobnie rozwijać i w tym samym czasie potrzebować zabiegu. qrde, czy nie ma jakiś szans na dotacje, np. z unii?  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedz #32 : 2004-11-01, 21:25 »

Sal

  • Gość
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #33 : 2004-11-02, 08:42 »
O dotacjach nie słyszałam, ale dwa razy w roku sa organizowane akcje tańszych kastracji. Skorzystałam w ubiegłym roku i za dwa kocurki zapłaciłam 80 zł.
Teraz w "mojej" lecznicy sterylka koteczki kosztuje 70 zł (właśnie w ramach tej akcji). Poszukaj zaufanego weta, a potem podpytaj go, czy bierze udział w tej akcji i kiedy będzie przeprowadzana. Oszczędzisz połowe kosztów.
Zapisane

Tika

  • Gość
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #34 : 2004-11-02, 09:27 »
U mnie wet powiedział, że sterylka będzie kosztować 120 zł :? , a mam w planach "ciachnięcie" 3 kotów mojej ciotki - ona mieszka na wsi i sama oczywiście tego nie zrobi

Cytuj

Teraz w "mojej" lecznicy sterylka koteczki kosztuje 70 zł (właśnie w ramach tej akcji).

Taka akcja bardzo by mi pomogła :) , bo inaczej będzie ciężko. Czy takie akcje przeprowadzane są w tym samym terminie w całym kraju??
Zapisane

Sal

  • Gość
Dzisiaj mój kocurek będzie kastrowany brrrrrrrr!!
« Odpowiedź #35 : 2004-11-02, 10:15 »
Tego dokładnie nie wiem, ale na pewno jesienią (w nas październik - listopad) i wiosną drugi raz.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.