Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem z Pieskiem.  (Przeczytany 1192 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chwilowy

  • Gość
Problem z Pieskiem.
« : 2005-06-17, 19:06 »
Witam. Mam niemały problem ze swoim pupilem. Stało się to nagle z dnia na dzień. Otóż od paru dni mój piesek kuleje i się szybko męczy. Poszedłem do weterynarza i on prześwietlił łape, na którą nie mógł stawać (prawa tylnia) i była w porządku. Dał zastrzyk przeciw bólowy i odesłał. Po 2 dniach poszedłem znowu, gdyż nie było w ogóle zmian. Przepisał tabletki przeciw bólowe i powiedział, że jak nie przejdzie trzeba przyjść. Mineły 3 dni i znów już zdenerwowany poszedłem 3 raz do tego samego wterynarza. Popatrzył itp. i powiedział, że mój pies ma niecałkowity brak czucia w tej łapce (tylna prawa). Przepisał zastrzyki i znowu wziął pieniądze i odesłał. Problem jest cały czas ten sam. Nic nie przechodzi. Pies kuleje i się strasznie szybko męczy (naokoło bloku przeszedłem i już zziajany chciał wracać do domu. Nie wiem co się dzieje, ten weterynarz nic nie pomaga, nie wiem czy iść do innego czy chodzić do tego na zastrzyki. Mój pies jest rasy Pekińczyk i mieszkam w Białymstoku. Bardzo prosiłbym o pomoc!
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #1 : 2005-06-17, 19:07 »
Idz do innego- być może to np. wypadnięcie rzepki kolanowej częste u małych ras... temu weterynarzowi najwyraźniej zalezy na kasie, aniżeli na zdrowiu psa...
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #2 : 2005-06-17, 19:15 »
W jakim wieku jest pies?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedz #2 : 2005-06-17, 19:15 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #3 : 2005-06-17, 19:19 »
Jak mój pies powaznie zachorowal to wybralism sie do 5 lecznic, zeby w 6 stwierdzili co mu tak naprawde jest :[
Radze sie wybrac do innego weta..
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #4 : 2005-06-17, 19:23 »
Może to być zwichnięcie stawów kolanowych częste u pekińczyków.
Zapisane
emocjonalne kanapki

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #5 : 2005-06-17, 19:26 »
Jak powiedziała Goldi - prawdopodobnie jest to wypadnięcie rzepki, głupio się przyznać, ale Batusiek też to ma. Już - już mieliśmy się zdecydować na operacje, bo łapka robiła się coraz chudsza, ale jak zaczeliśmy chodzić na częstsze spacery to łapka robiła się grubsza. Teraz prawie że nie widać różnicy i nie obawiamy się zaniku mięsni, bo Batuś rzadko kiedy trzyma łapkę w górze. nie żeby całkiem wyzdrowiał, bo to raczej niemożliwe, ale jest dobrze ;)
W jakim wieku jest pies? Bo z tego co mi wiadomo to spotyka to psiaki w wieku 7-10 mies ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Chwilowy

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #6 : 2005-06-17, 19:39 »
Mój piesek ma 3 lata i nie podkula lapki tylko tak powłóczy ją,, boi sie twardo na niej stanac. Probowalem zachecic go na wskoczenie na łóżko (często to robił) widać było, że chciał wskoczyć, rozpędzał się, okrążał i nie wskoczył :/ Aha zapomniałem dodacć, że weterynarz odradzał dłuższe spacery. A i czy te wypadnięcie rzepki byloby niewidoczne na prześwietleniu? Bo weterynarz robił i nic niepokojącego nie zauważył.
« Ostatnia zmiana: 2005-06-17, 19:45 autor Chwilowy »
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #7 : 2005-06-17, 21:34 »
Proponuje Ci Geniusza, on podobno jest bnardzo dobry;)
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #8 : 2005-06-19, 18:37 »
mój kolega miał podobny problem. pies czasami nawet nie mógł chodzić, po jakimś czasie wyzdrowiał i chodził  normalnie
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedz #8 : 2005-06-19, 18:37 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #9 : 2005-06-19, 19:11 »
Stokrotka, ale czy kolega leczyl tego pieska jakos?? :)
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #10 : 2005-06-19, 19:17 »
tego nie jestem pewna. Mogła bym go spytać bo tak właściwie to bardzie mojego brata kolega. dowiem sie od niego napisze ci jutro po południu oki.
« Ostatnia zmiana: 2005-06-19, 19:24 autor Stokrotka »
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

M-ajka

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #11 : 2005-06-19, 19:22 »
Chwilowy ja też jestem z Białegostoku... Czy możesz mi powiedzieć, u którego weta byłeś?
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #12 : 2005-06-19, 19:26 »
tak leczył go. dostawał zaszczyki i lekarstwa.(właśnie się dowiedziałam)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

M-ajka

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #13 : 2005-06-19, 19:35 »
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #14 : 2005-06-19, 23:25 »
słuchaj, napisałeś, że wet stwierdził, że piesek nie ma czucia w tej łapce. Czy to sprawdziłeś np lekko kłując go czymś (z góry, nie w podeszwę)??? I czy spytałeś co mogło spowodować taką sytuację?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedz #14 : 2005-06-19, 23:25 »

Chwilowy

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #15 : 2005-06-21, 14:26 »
Przepraszam za takie długie nie odpowiadanie ale nie było mnie w mieście.
M-ajka: chodziłem do weterynarza przy ulicy wesołej.
Nefra: Wetrynarz stwierdził to kłując go nożyczkami między pazurkami. Stwierdziła częściowy brak czucia. Spowodowane to było najprawdopodobniej kiedy mój pies skoczył z wersalki i poślizgnął się o parkiet.
Teraz piesek czuje się lepiej, nie jest jeszcze tak jak kiedyś, ale lepiej. Dostaje zastrzyki z lekiem Nivialin.
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #16 : 2005-06-21, 14:37 »
Chwilowy, wiesz gdzie jest ta lecznica na Białówny? Radzę Ci tam iść...
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Problem z Pieskiem.
« Odpowiedź #17 : 2005-06-21, 14:38 »
Albo...(Nie wiem jaka to ulica) za polmozbytem koło madro... Tam jest aż 5 lecznic... na jednym miejscu...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 26 zapytaniami.