Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Paraliż kota  (Przeczytany 3914 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

paweu1910

  • *
  • Wiadomości: 1
Paraliż kota
« : 2014-10-01, 18:31 »
Witam! Mam takie smutne pytanie. Dziś mój pies złapał nie fortunnie mojego kota, który dostał jakiegoś paraliżu, 2 lewe łapy niby reagują na dotyk, zaś 2 prawe kompletnie nic (przednia jest strasznie wyprostowana). W chwili obecnej kot wygląda jak martwy, nie czuć bicia serca, trochę rozdziawiona mordka i lekki oddech, ale co dziwne kot co jakiś czas zaczyna miauczeć, lekko otwiera oczy i po chwili przestaje i znowu się powtarza. Co należy zrobić ? Czy są jakiekolwiek szanse na uratowanie czy tylko uśpić ?
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Paraliż kota
« Odpowiedź #1 : 2014-10-02, 23:31 »
A byłeś w ogole u weta ????? Trzeba kota przeswietlic. jesli nie ma uszkodzonego kręgoslupa to ma szanse.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Paraliż kota
« Odpowiedź #2 : 2014-10-04, 08:41 »
W jaki sposób pies złapał Twojego kota? Bo jeżeli dosyć mocno to obawiam się,że może mieć uszkodzony kręgosłup,ale to juz wykażą specjalistyczne badania na prześwietleniu. Jak najszybciej udaj się do weterynarza. z
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Paraliż kota
« Odpowiedz #2 : 2014-10-04, 08:41 »

BlackGoldLable

  • *
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: Paraliż kota
« Odpowiedź #3 : 2014-11-06, 09:37 »
Excellent. I like you comment. It good to do that.
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Paraliż kota
« Odpowiedź #4 : 2014-12-01, 18:43 »
Minęło już trochę czasu więc jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i zaglądasz na forum to koniecznie daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja oraz co powiedział weterynarz.
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Paraliż kota
« Odpowiedź #5 : 2014-12-02, 18:51 »
Nie zagląda na forum, to chyba widac.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.