Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Forumowicze Cruzoe  (Przeczytany 7255 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zolly1

  • Gość
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #30 : 2002-12-23, 14:11 »
dobra.. to ja się budzę...  :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #31 : 2002-12-23, 16:22 »
Nie ma szans, śpiochu! Spanie za dobrze ci wychodzi! Jesteś taką...charakterystyczną i rozbudowaną postacią  :wink:
Zapisane

zolly1

  • Gość
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #32 : 2002-12-23, 18:34 »
taa... myszko..ahhh ta popularność..  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedz #32 : 2002-12-23, 18:34 »

Lalaith

  • Gość
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #33 : 2002-12-23, 19:23 »
Wciagnelam sie w to opowiadanie:)Magda dopisuj:) :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #34 : 2002-12-23, 20:46 »
... była [musieliście wylkrakać] zolly. Zolly spała sobie na drzewi, gdyz w jej namiocie była ogromna cisza- więc nie mogła zasnąć. Gdy forumowicze spojrzeli dookoła zebrali się wszyscy, którzy dopłynęli. Zolly wcale nic nie pojmowała- uznała, ze to tylko zły sen i połozyła się spowrotem. Magdaland zaczerwieniła się  :oops: , ze taką sobie siare narobiła. Wszyscy poszli spać. Następnego ranka przypłynął ogromny tankowiec Buachachacha! Forumowicze w tankowcu ;)) w którym była CAŁA reszta forumowiczów. Miejsca dla wszytskich starczyło. Mysza, zaraz Ty będziesz charakterystyczna ;)). Rano gdy wszyscy się obudzili zastali myszkę, która kąpała się [w stroju oczywiście] nad strumieniem nucąc sobie melodyjkę. Wszyscy wybuchli śmiechem.
-Myszko...- zaczął Abakus- myszka zrobiła śmieszną minę i oczywiście zaczerwieniła się  :oops: [jak ja lubię Was zaczerwieniac ;))].
- Eeee... No co, kapać się nie mogę?- zpaytała z uśmiechem
- No nie nooo.... Możesz, oczywiście, ze mozesz... Ale wiesz.. Zakochałem się w twoim śpiewie :D- wydusił z siebie Abakus, który tarzał się ze smiechu. Wszystkie zwierzaki patrzyły się na swoich włascicieli... Amant patrzył się na Abakusa, który zaczął się zachowywać tak jak on sam- tarzał się po trawie. BoBiś i Łacia wytrzeszczali oczy na Magdaland, która zaczęła tańczyć tak jak tańczyła myszka podczas kąpieli [ a w końcu to one miał tańczyć gdy są w słoiku podczas sprzątania].  Piesek Saby równiez był zdziwiony widząc, ze jego właścicielka zaczęła wyć tak jak on sam! To był niezwykły poranek. Tym razen nawet Zolly była na nogach, ale spał...
Zapisane

zolly1

  • Gość
Forumowicze Cruzoe
« Odpowiedź #35 : 2002-12-23, 21:39 »
.. :lol: ..niech zgadnę mój pies.. :lol:  ;)
Madziu :wink:  ..postępy robię..pierwszy raz nie śpie  8) ..jestem z siebie dumna..  :cry:  <to ze wzruszenia..> :wink:  8)  ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.