Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Dar Miłości" - Moja opowieść  (Przeczytany 1695 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« : 2003-03-23, 20:21 »
W pewnym zamku żyła młoda dziewczyna. Nikt nie wiedział jak ma na imię, lecz ludzie z pobliskiej wioski nazywali ją Lawendą, ponieważ każdy kto zbliżył się do jej zamku, mówił że wszędzie było czuć zapach tego właśnie kwiatu. Człowiek ten także tracił swoją osobowość i zamieniał się w gołębia. lawenda była iękna niczym poranna rosa na kwiatach, miała ona kasztanowe włosy z lekkim odcieniem złota, perłowe zęby i niebieskie oczy. Jednak ta dziewczyna przed siedemnastoma laty przeklęta była przez złą wiedźmę. Legenda głosiła, że gdy Lawenda skończy osiemnaście lat, to każdy chłopak jaki się w niej zakocha będzie skazany na to, że nigdy Lawenda nie odwzajemni jego uczucia. Choć naet jeśli chciałaby powiedzieć wybrankowi "Kocham Cię!" automatycznie zamieniał by się on w kamień. Krążyły pogłoski, że jednak pewien sposób na odczarowanie
pięknej Lawendy. Nikt jednak go nie znał, bo tajemnicza księga z owym zaklęciem była napsana w języku Afrodyty - Bogini miłości. Księga ta była schowana w najwyższej wieży, w najgłębszym kufrze i na dodatek ciążyło nad nią zaklęcie.




CDN...
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #1 : 2003-03-23, 20:27 »
O kurcze, ale nam się historii narobiłóo.....pisz, pisz! :wink:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #2 : 2003-03-23, 20:58 »
Pewnego dnia do tej wsi przyjechał młodzieniec imieniem Tomasz.
Zauroczyły go zdjęcia i opisy Lawendy. Jednym słowem - zakochał się od pierwszego wejrzenia. Lawenda oczywiście dowiedziała się o nowym wielbicielu od swojego gołębia. Ona też darzyła go ciepłym uczuciem, lecz nie mogła znieśc, że może go stacić w ten sam okrutny sposób. Tomasz był bardzo mądrym chłopakiem i postanowił pójść do wróżki Esmeraldy
po radę. Esmeralda powiedziała mu, że Lawendę może on zdobyć tylko
w jeden sposó - musi pójśc do niej i....Tomasz nie mógł uwierzyć słowom wróżki. Jednak był na tyle zakochany, że zgodził się dopełnić steasznego czynu.
Tymczasem Lawenda nie otrzymywała wiadomości od gołębia.....
nie wiedziała o swojej bliskiej śmierci....
Kochała Tomasza całym sercem i nie mogła wytrzymać tęsknoty i bólu.
Gdy spała, w jej śnie ukazał się Tomasz, zabity przez wiedźmę. Umarła z bólu i zawiści. Tomasz właśnie wszedł do jej pokoju, by dokonać zaklęcia Esmeraldy.....
Aż tu nagle zobaczył martwą Lawendę!
Biedny Tomasz uklękł przy Lawendzie i pocałował ją w usta. Zrezygnowany i pełen bólu rzekł: "O, wielka Afrodyto!
Zabij mnie i przywróć życie Lawendzie!!! To milość mego życia!!"
Zawył z bólu i osunął się na ziemie......

Lawenda powoli wstała, lecz gdy ujrzała swego ukochanego leżącego na ziemi, serce pęko jej z bólu i uroniła łzę, która spadła na ranę Tomasza.
Wtem zauważyła że spod ziemi wyłania się Afrodyta i mówi w ich języku:

"TY, LAWENDO POKOCHAŁAŚ TOMASZA, A ON ODDAŁ ZA CIEBIE ŻYCIE!
W MOIM ZAKLĘCIU BYŁO NAPISANE:


"CZAR MIŁOŚCI, DAR MIŁOŚCI
JEDYNIE ZADZIAŁA, GDY MIŁOŚC
JEST POTĘŻNIEJSZA OD ŚMIERCI !"


W TEN SPOSÓB PRZYWRACAM MU ŻYCIE,
I SPRAWIAM, ŻEBY WASZA MIŁOŚĆ
BYŁA TAKA POTEŻNA, JAK POTĘŻNA JEST MOJA MOC!!!!"



Lawenda ujrzała, że Tomasz powoli wstaje....
Krzyknęła i rzuciła mu się na szyję....
Odtąd żyli długo i szczęśliwie a zła wiedźma
umarła ze złości i z zazdrości, ponieważ sama nie wiedziała co to prawdziwa miłość.



               [b][i]THE END[/i][/b]
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedz #2 : 2003-03-23, 20:58 »

Julia Snake

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #3 : 2003-03-23, 21:08 »
Fajne, przypomina mi to bajeczki o księżniczkach, ale OK> :P
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #4 : 2003-03-23, 21:11 »
hehe....rączki mnie bolom....
Zapisane

Dianka

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #5 : 2003-03-30, 10:13 »
Fajne ,wymyśl coś jeszcze (coś podobnego)OK?
Zapisane

SKR

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #6 : 2003-04-03, 20:02 »
ja to zawsze jestrem na czasie!!! :( dopiero to przeczytałam, ale tak mi się spodobało że nie wiem. Mogła byś wymyslić cos podobnego, ale teraz piszesz pamiętnik!!! :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
"Dar Miłości" - Moja opowieść
« Odpowiedź #7 : 2003-04-04, 13:27 »
Hm... może coś wymyślę..... Jeszcze trochę popiszę pamięnik i zabiorę się do robienia opowieści.... Możę coś w rodzaju TAK lub NIE?
Ze np. oSOBA zostanie zabita i bedzie tak lub nie...ale nie wiem czy Gopi się zgodzi na takie małpowanie.... :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 22 zapytaniami.