Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zły wet - temat niezbędny  (Przeczytany 3221 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lothlorien

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« : 2004-07-31, 08:20 »
Jestem tu nowy ale juz zdązyłem poczytać trochę forum i np. zastanowiło mnie dlaczego tak bardzo sobie dogryzacie na temat weterynarzy...Dlaczego tematu gdzie moznaby umieszczać info o złych lekarzach ( złych z znaczeniu popełniających rażące błędy w sztuce lekarskiej) jest zablokowany a nie ma alternatywnego. Przez weta zdechł także mój pies, właściwie nie wiem do konca na co. Nie chce mi się tego opowiadać dokładnie, w kazdym razie z tego co pamiętam - lekarz mu wykrył guza, pies sie zle czuł. Pojechaliśmy na operacje, Pinka była operowana przez ok 2 godziny. Czekałem z mamą przed dzwiami ( to był prywatny gabinet, nie poszedłem do zadnego innego lekarza, żeby zweryfikować diagnozę i znam tylko wersję opowiedzianą mi przez tego pana, słabo juz to pamietam, to było kilka lat temu). W kazdym razie, jak lekarz wyszedł to powiedział ze wyciął krwiaka śledziony...? ( to był chyba krwiak na śledzionie czy trzustce, nie pamietam, kiepski jestem z anatomi) Pokazał nam w misce coś na kształt organu psiego, było to nawet spore. No i dodał takze ze operacja sie udała i ok. Zadowoleni z mamą zawiezlismy Pinke do domu.
Po kilku dniach sunia zaczeła normalnie funkcjonować. Wiedziałem, że ma usunięty ważny organ i zastanawiało mnie to, że lekarz nie przepisał jakiś leków wspomagających brak tego organu ani nawet witamin czy czegos w tym rodzaju. Dziś nie mogę sobie darować tego ze zachowywałem sie wtedy jak ciota bez rozumu. Po kilkunastu dniach Pinka zdechła w nocy. Odzedł mój drugi z kolei pies. Następnego dnia mama zadzwoniła do tego weta i powiedziała o tym , a on na to : Czyli jednak to był rak...
CO ZA SK..RWYSYN !!! To ewidentne zaniedbanie sztuki lekarskiej !!!
Błędna diagnoza, brak opieki medycznej po operacji, olewający stosunek do pacjętów i ich właścicieli. I niech mi nikt nie wmawia ze próbuje sie na kimś zemścić czy oczernić bo zamorduje !!!
Dane:
nazwisko : Andrychiewicz
ulica : Norwida (boczna głowackiego)
miasto : Lublin


Juz spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na jego temat, więc z pełną odpowiedzialnośćią umieszczam ten post.

Ps: Od dwóch lat mam śliczną , złotą cocker-spanielkę , pierwszy raz mam rasowego psa, bardzo spodobała mi sie ta rasa, te psy w ogóle nie mają w sobie przemocy, a sa za to bardzo zywe i towarzyskie. Pozdrawiam

Jeszcze jedno - jak myślicie gdzie leczyć psa - w prywatkach czy w panstwowej klinice ? Bo ja coraz bardziej sie skłaniam ku państwowej klinice. Na drobne schorzenia - na szczescie mój nowy miał tylko lekkie zapalenie uszu - chyba lepsza jest prywatka ( na razie korzystam z usług pana Cichorzewskiego, ale jest jeszcze za wczesnie by go polec). Ale jeśli nie daj borze dojdzie do powazniejszych schorzen to juz raczej nie zaufam prywaciarzowi.

Ups alternatywny temat był tak blisko  :P  To prosze przeniesc ten post jako na minus lub wykasowac po kilku dniach
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #1 : 2004-07-31, 10:18 »
Dobrze że informujesz o takich rzeczach bo jeżeli lekarz zaniedbał opiekę psa po operacji to napewno nie jest godny zaufania.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #2 : 2004-07-31, 11:55 »
Przykro mi z powodu psa, ale uważam, że zachowujesz się trochę nie na miejscu podając adres tego lekarza. Poza tym jesteś tu nowy, więc specjalnie się Ciebie nie czepiam, ale na tym forum raczej nie używamy przekleństw... Wybacz, że to pisze, ale zraził mnie ten post. Wiem, że czujesz się podle, bo zdechła Twoja kochana sunia przez jakiegoś weterynarza, ale naprawde chyba troche przesadziłeś z tymi danymi weta... To tylko moje zdanie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedz #2 : 2004-07-31, 11:55 »

Lothlorien

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #3 : 2004-07-31, 14:43 »
ok przeedytuje posta, niech zostanie tylko nazwisko i ulica. Przepraszam za przekleństwa ale jestem w trakcie rzucania palenia  :P
Zapisane

koniula

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #4 : 2004-08-01, 15:41 »
mnie tam zbytnio przeklenstwa nie zrazaja tym bardziej w takiej sytuacji. gdyby mi wet zabiul psa... no nie zabil ale postawil tak banalny blad to chcialabym go zabic golymi rekami...
Zapisane

Tika

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #5 : 2004-08-04, 09:49 »
Ja się nie dziwię Lothlorien, w końcu ten wet zrobił mu straszną krzywdę i dlaczego nie ma przestrzec przed nim innych.

Ja chętnie powywieszałabym wszędzie iostrzeżenia dotyczące lecznicy na ul. Ks. Mieszka I w Poznaniu gdzie zabili mojego kotka :cry:  :cry:  :cry: .

Na dodatek mój kotek miał chorobę ciężką wirusową, a spędzał tam całe godziny wśród innych kotów, w tym i małych kociaków, które na pewno nie miały jeszcze szczepień :( .
Bardzo się denerwuję, czy nic im się nie stało, a lekarze tam są po prostu nieodpowiedzialni :grr:

Teraz dowiaduję się coraz gorszych rzeczy o tym miejscu i aż włosy stają dęba, chciałabym uchronić wszystkich przed takimi "fachowcami".
Zapisane

Arwen

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #6 : 2004-08-04, 10:47 »
Bardzo mi przykro z powodu twojego psa...Dobrze, ze nas ostrzegłeś...

PS.Cocker spanielki są naprawdę cudowne!Gratulacje! :wink:
Zapisane

koniula

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #7 : 2004-08-04, 21:27 »
wedlug mnie kazdy pies jest piekny  :D
Zapisane

Arwen

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #8 : 2004-08-04, 22:45 »
Według mnie też, ale mam sentyment do cockerków...:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedz #8 : 2004-08-04, 22:45 »

koniula

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #9 : 2004-08-06, 09:19 »
rozumiem cie doskonale ale nie rozmuemiem ludzi ktorzy np. nie lubia psob rasy groxnej bo sa groxne? chyba nie ich wina ze sa groxne bo to genetycy stworzyli takie psy i one maja juz taka nature. nie rozumiem ludzi ktorzy stworzyli psy agresywne ...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #10 : 2004-08-15, 12:55 »
Jak to ludzie "stoworzyli psy"? :mysli: :hmmm: Czegoś tu nie kumam. :mysli: :hmmm:
Zapisane

koniula

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #11 : 2004-08-18, 20:45 »
specjalni lekarze krzyzowali geny aby powstal pies agresywny. polaczyl jedna rase z druga i jeszcze nastepna i jeszcez nastepna az wyszlo cos idealnie agresywnego dla takich ludzi ktorezy sobie zachca agresywnego pieska!
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #12 : 2004-09-19, 10:53 »
Kazdy pies ma innycharakter,niezaleznie od rasy :roll:
Zapisane

Nutencja

  • Gość
Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #13 : 2005-01-18, 15:11 »
Gdy mój pies był chory pojechałam z nim do pewnego weterynarza, a on sam nie wiedział co mu dolega. Moja jamniczka krwawiła myślałam, że ma cieczkę ale krwawienie z dnia na dzień było większe. Weterynarze nieżle nas naciągnęli
Zapisane

Katherine

  • Gość
Odp: Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedź #14 : 2005-05-12, 00:18 »
a ja adoptowalam 7-mio letniego rottweilera ze schroniska i jestem baaardzo zadowolona. mam juz suke owczarka niemieckiego w domu i na poczatku strasznie go ganiala, ale wszystko zalezy od podejscia czlowieka do psa. Teraz jest pelna zgoda miedzy psami ku uciesze calej raodziny. Pozdrawiam wszystkich
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zły wet - temat niezbędny
« Odpowiedz #14 : 2005-05-12, 00:18 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 26 zapytaniami.