Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: najlepszy wet w lodzi  (Przeczytany 1977 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

orbitka

  • Gość
najlepszy wet w lodzi
« : 2004-08-27, 20:15 »
moim zdaniem to dr wlodzimierz jachman jest to czlowiek ktory kocha zwierzeta nie bierze duzo kasy a co najwazniejsze zwierzeta kochaja jego co widac po wejsciu do przychodni( bardzo duzo podziekowan od wyleczonych zwierzakow) pomimo iz mam daleko to jak cos powaznego dzieje sie z moimi zwierzakami zawsze tam jezdze:)                                 a oto namiary    ul Cieszynska12, telefon648-61-87, okolice ronda Titowo/Politechniki/Obywatelskiej w Lodzi :D  to istny aniol
Zapisane

bronczyk

  • *
  • Wiadomości: 108
Odp: najlepszy wet w lodzi
« Odpowiedź #1 : 2006-05-02, 14:49 »
Przykro mi,ale nie mogę się zgodzić z tym twierdzeniem.Parę lat leczyłam psy u tego pana.Wierzyłam tak jak ty,że żyją dzięki jego pomocy.Niestety dwa umarły zbyt szybko.Nie poszłam do innych lekarzy.To był błąd,którego nie mogę sobie do dziś darować.Mimo tego chodziłam nadal do tej lecznicy,ale gdy kazał mi czekać z psem po operacji wyjącym z bólu,ponieważ musi wyczyścić uszy sznaucerkowi.To wtedy powiedziałam sobie dość.O takim szczególe jak cztery razy usypianie psa do zabiegu nie wspomnę.A co tam jak się wybudza to mu jeszcze raz narkozę i tak do momentu zrobienia awantury przeze mnie.Znam wielu właścicieli psów,którzy jak ja zrezygnowali z leczenia tam psów.A chory pies,który był leczony przez Jachmana trafił do innego lekarza i jeszcze pięć lat żył.Mam znacznie więcej przykładów złych diagnoz,ale mówię tylko o swoich przypadkach.
Zapisane

Daughter

  • Gość
Odp: najlepszy wet w lodzi
« Odpowiedź #2 : 2006-07-21, 12:13 »
ja od samego początku ze swoimi kotami chodzę do dr Tomasza Pawlicy. uważam, że to naprawdę dobry lekarz, wyprowadził moją Myszkę na prostą, a wszyscy myśleli, że już nic z niej nie będzie. kiedyś miał gabinet na ul. Pabianickiej niedaleko roda lotników lwowskich, a teraz przyjmuje na ul. Rzgowskiej, przy strym, czerwonym ryneczku. gorąco polecam!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: najlepszy wet w lodzi
« Odpowiedz #2 : 2006-07-21, 12:13 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.