Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe  (Przeczytany 4356 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piromanka

  • Gość
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« : 2005-02-13, 15:43 »
Chciała bym was ostrzec przed "znakomitymi" specjalistami w "lecznicy" "całodobowej na ulicy Igańskiej oraz przed "pogotowiem" weterynaryjnym na Krypskiej dr Książyk.

Podobno zabieg starylizacji kotek jest prosty i rutynowy. Moja Kita umarła po trzech dniach męczarni nam na rękach ponieważ obie  "całodbowe" "lecznice" były zamknięte, a kiedy w końcu się ktoś raczył pojawić odmówił nam pomocy. Nie zrobili nawet tyle żeby skrócić jej męki.

Kto nie był świadkiem takiego cierpienia nie jest sobie w stanie nawet wyobrazić...
Zapisane

mafinia

  • Gość
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #1 : 2005-02-13, 16:58 »
witaj bylam w tej samej sytuacji. lecznica ktora miala pelnic dyzur byla zamknieta. kot zmarl przy jej drzwiach.... a wet podczas rozmowy przez telefon odmowil nam pomocy.... :grr:  :grr:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #2 : 2005-02-13, 19:03 »
Cytuj

Podobno zabieg starylizacji kotek jest prosty i rutynowy. Moja Kita umarła po trzech dniach męczarni nam na rękach ponieważ obie "całodbowe" "lecznice" były zamknięte

Powiklania zawsze moga sie zdarzyc, niestety.
Nie wiem, jak to bylo z tymi lecznicami, ale nie sa to jedyne lecznice calodobowe w warszawie, wiec nie rozumiem, dlaczego nie szukaliscie innych...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedz #2 : 2005-02-13, 19:03 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #3 : 2005-02-23, 12:17 »
Ja do ostrzeżenia moge dodać pogotowie weterynaryjne przy grochowskiej - zamiast surowicy dają jakieś g**** , a poza tym bród , smród i malaria...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #4 : 2005-02-23, 12:48 »
Potwierdzam, z wielu miejsc słyszałam że igańska i krypska są bardzo kiepskie, wiele osób mi to mówiło !! Sama przezornie nie korzystałam.
Polecana lecznica na Miedzyborskiej albo na Kinowej 10 (tutaj tez mozna sie umówić w sobotę albo z wypadku w niedzielę-podają domowe telefony).
Zapisane
BC + koci podrostek

Hermi93:D

  • Gość
Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #5 : 2005-04-16, 21:56 »
Ja jestem z tamtych okolic, więc będę uważać, dzięki
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #6 : 2005-04-29, 14:20 »
Nie miałam okazji tam być i napewno nie będę. Słyszałam już nie tylko od was takie historyjki. Po prostu tak to jest, jak się jest weterynarze, a nie kocha się zwierząt. Moja kotka miała sterylizacje w lecznicy "Tygrysek" i nie było żadnych problemów.
Zapisane
...

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #7 : 2005-05-01, 20:10 »
W Tygrysku byłam z kotką z problemem z dziąsłami. Chyba dobra lecznica tylko droższa niż ta moja, więc zdecydowałam sie na zabieg w innej lecznicy tez zaufanej :)
Zapisane
BC + koci podrostek

bagsiks

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #8 : 2005-05-01, 21:57 »
to jest straszne u mnie nie ma caladobowej ale jak sie vos talo to odrazu pani przyjmie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedz #8 : 2005-05-01, 21:57 »

M-ajka

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #9 : 2005-05-02, 21:34 »
U nas w Białymstoku niby jest jakaś całodobówka, ale naszczęście nie musiałam jeszcze z niej korzystać... Chodzę do lecznicy przy ul. Białówny ;)
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #10 : 2005-05-04, 15:58 »
polecam w Warszawie AWET przy dobrej oraz lecznicę państwa Chodorków w Aninie i klinikę prz SGGW. Na Krypskiej i na Igańskiej nigdy nie byłam- może i dobrze... trudno mi się wypowiadać, skoro nie znam tematu...
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #11 : 2005-05-10, 19:55 »
W Tygrysku byłam z kotk± z problemem z dzi±słami. Chyba dobra lecznica tylko droższa niż ta moja, więc zdecydowałam sie na zabieg w innej lecznicy tez zaufanej :)
Ja po prostu do Tygryska mam blisko, więc jeśli słyszeliśmy od znajomych, że się na nią nie skarżą to pojechaliśmy tam, bo przynajmniej z przewozem większych problemów nie było :P
Zapisane
...

Katherine

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #12 : 2005-05-11, 23:54 »
Witam! Ja mam złe doświadczenie z jedna z pan z kliniki na Iganskiej. Zadzwonilam, zeby podali mi namiary na dobrego bahavioryste , bo mialam problem z rottweillerem ze schroniska. Bardzo wygadana Pani doktor zalecila mi podawac mu mniej miesa, tyle, ze on woli diete wegetarianska i wcale tak duzo miesa nie dostaje. Co do Kinowej to rowniez polecam, Pani doktor ma serce do zwierzat, jest przemila i widac, ze to jej powolanie. Natomiast niedawno moj rottweiler trafil z ostrym rozszerzeniem zoladka do pogotowia na Ksiazecej. Owszem, zajeli sie nim fachowo, uratowali mu zycie,ale odebralam psa z mocno zacisnietym kagancem na pysku. Az mu sie nos obtarl. Dodam, ze jest to jedna z drozszych lecznic w Warszawie i uwazam, ze powinni zajac sie psem fachowo.Opieka nad zwierzeciem powinna byc adekwatna do ceny, jaka sie placi za leczenie. Na moje pytanie,jak juz odbieralam psa dnia nastepnego, dlaczego ma tak zacisniety pasek od kaganca, lekarz odpowiedzial z usmiechem, ze chyba ktos przesadzil. Nie musze mowic, jak mnie to zirytowalo, zwlaszcza ze psiak lezal tak cala noc. Dobrze ze byl po narkozie i glupim jasiu, wiec nie odczuwal tak bardzo, ale sam fakt sie liczy. Pozdrawiam wszystkich. :roll:
Zapisane

szuwar

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie, Warszawa Praga-Południe
« Odpowiedź #13 : 2005-05-22, 02:49 »
na Gagarina jest dość droga, ale dobra
No i oczywiścię Klinikka Małych Zwierząt SGGW na Nowoursynowskiej
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 24 zapytaniami.