Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Weterynarze - Wieliczka  (Przeczytany 6817 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Weterynarze - Wieliczka
« : 2006-03-28, 10:25 »
Mam zamiar wysterylizować swoją sunie, u mnie jest około 4 lecznic.

1. Polecono mi weterynarza, ktory ma własną klinike i sprzedaje karmy Royal Canin, jest specjalistą chorób psów i kotów. Sterylizował już sunie mojej koleżanki, tylko że go zbyt dobrze nie znam, moze ktoś z was go zna?

Mateusz Kręcina
Przychodnia Weterynaryjna
ul. Sienkiewicza 15
tel. (012) 291-50-55, 0 503 78 63-54

2. Następna lecznica dla zwierząt jest w moim osiedlu, pracuje tam dużo weterynarzy (ostatnio doszła specjalistka od gadów) Słyszałam różne opinie na jej temat, niepodoba mi się tam jeden wet, jest bardzo stary, i co najgorsze pali w lecznicy..(zajmuje się chorobami zwierząt hodowlanych) inni weci są naprawde świetni, dużo mi rad dawali, znaja mnie tam doskonale, ale mam wątpliwości bo jak ma iśc pies na sale operacyjną jak jest dym od papierosów... :/

os. Lekarka ul. Warzycka 37
tel. 012-278-14-86, 012-289064-10
CAŁODOBOWA.

3. trzecią lecznice znam tak mniejwięcej, jest pan pani weterynarz, bardzo dużo osób mówi że jest wspanialym wetem, byłam tam raz i powiem że ma specjalistyczne sprzęty, ma własnego psa, zadbanego, szczeniak jest boski... Gdy pierwszy raz posżłam się jej zapytac o sterylizacje, to na pierwsyzm meijscu powiedziała żeby zrobić badania krwi. Niewiem czy ma tam jakiegos asystenta, bo przy operacji powinni być dwoje weci.

ul. Sienkiewicza, jakieś 50m od lecznicy pana Kręciny.


Czwartej lecznicy nieznam adresu i nigdy tam nie byłam, ale wiem że jest..

Czekam na wasze opinie i rady ;)
Zapisane

kinia

  • Gość
Odp: Weterynarze - Wieliczka
« Odpowiedź #1 : 2006-04-17, 11:08 »
Zdecydowanie polecam Pana Mateusza Kręcinę i dziękuję jednocześnie za interwencję dzisiaj czyli w Poniedziałek Wielkanocny.
Mój kotek połknął igłę z nitką...Biedaczek się strasznie męczył. Były przejścia, ale dzięki Panu Mateuszowi wszystko dobrze się skończyło  :)

Widać,że to lekarz z powołania i kocha swoją pracę, bardzo miły i sympatyczny dla swoich pacjentów jak i dla zestresowanych opiekunów zwierzaków  :)

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję !!!! :tuli:
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Weterynarze - Wieliczka
« Odpowiedź #2 : 2006-04-17, 21:03 »
Moja sunia została wysterylizowana w lecznicy nr. 2 ;) wszystko poszło świetnie, przy zabiegu bylo dwóch wetów. Co do Pana Mateusza Kręciny to wiem ze tez jest świetnym wetem :) ale wolałam wysterylizować sunie bliżej, aby miała mniej stresu w aucie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Weterynarze - Wieliczka
« Odpowiedz #2 : 2006-04-17, 21:03 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 24 zapytaniami.