Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Warszawa  (Przeczytany 2807 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wiedzma_M

  • Gość
Warszawa
« : 2006-08-03, 12:23 »
Ja polecam bardzo dobra Pania dr. Wojciechowska, przyjmuje na goclawiu, nie pamietam dokladnie adresu ale to jest boczna od Szaserow bodajze Osowska 40 iles, jak znajde dokladny adres to podam. Dr. Wojciechowska zawsze dokladnie bada kazde zwierzatko, wyslucha wlasciciela, zaleci badania tylko te ktore sa konieczne ( nie naciaga na koszty wlascicieli pupili), ceny moim zdaniem ma niskie jak na wawke, jezeli pies jest wystraszony tak jak moj, to zaleca takie leczenie aby psa za bardzo nie stresowac np. dobiera lekarstwa tak zeby mozna bylo psa wyleczyc w domu a do niej na kontrole. Nie spisuje zwierzecia na straty jak to robi wielu lekarzy, stara sie pomoc i dopiero jak widzi, ze leczenie konkretnego przypadku nie przynosi rezultatow to delikatnie sugeruje eutanazje, mialam kiedys sunie z nosowka na tymczasie byla w bardzo zlym stanie, objawy neuroligiczne postepowaly bardzo szybko bo od poczatku inny lekarz nie zalecil witamin. Dr. Wojciechowska dawala mi do domu poterzne baterie witamin w strzykawkach zeby jej podawac przez wenflon lub podskornie, mala brala tyle lekow ktore nie jeden czlwoiek przez cale zycie by nie wybral, jak byla chwilowa poprawa to pani dr. bardzos ie ucieszla, niestety to bylo przedwczesne nasze cieszenie sie, skonczylo sie na eutanazji bo sunia miala juz zaatakowany calutki mozg.
Jest tylko jedna wada tej kliniki hehehe mysle ze dobrze swiadczaca o niej, sa poterzne kolejki do pani dr. ludzie sa z niej zadowoleni i nieraz czekaja sporo w poczekalni ze swoim pupilem, pani doktor naprawde bada dokladnie zwierzaki.
Jak tylko znajde namiary to podam adres i nr. tel.
Zapisane

Nisia

  • Gość
Odp: Warszawa
« Odpowiedź #1 : 2006-10-17, 13:52 »
Czy ona przypadkiem nie przyjmuje na Powstańców Śląskich? Tak mi się nazwisko o oczy obiło...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 21 zapytaniami.